999 rezultate për

ngacmon

Bebe Rexha ngacmon një djalë në avion (FOTO LAJM) Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që po bën namin kudo në botë dhe për këtë arsye ajo edhe udhëton shumë.
Raiola kërcënon Milanin: Nëse ngacmoni Donnarumën ... Agjenti i Gianluigi Donnarummas, Mino Raiola ka kërcënuar Milanin që mos të ngacmojnë portierin e talentuar, pasi në të
Rama ngacmon gruan krutane: O zogu boll fishkëlleve (VIDEO) Kryeministri Rama ishte ditën e sotme në Krujë ku mbajtur një takim elektoral me gratë krutane. Mirëpo, teksa ai fliste,
Komentuesi “ngacmon” Ramën: Shijoji dhe këto ditë, pastaj direkt për azil Kryeministri Edi Rama në postimet e tij në Facebook merr shumë reagime nga ana e ndjekësve. Shumë qytetarë i shkruajnë d
Papa Françesku "ngacmon" Melanien: Me çfarë e ushqen Trumpin? (FOTO LAJM) Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është takuar sot me Papa Franceskun në Vatikan në kuadër t
Lori Hoxha poston foto me stilin e viteve '90, por ja si e ngacmon Sara (FOTO LAJM) Trashëgimtaret e Top Medias Lori dhe Sara Hoxha, postojnë vazhdimisht foto në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë komentet
"Unë të dua ty", arrestohet Fieraku që ngacmonte të miturën 30 vjet më të vogël Policia e Fierit arrestoi gjatë ditës së djeshme një 47-vjeçar, i cili përndiqte në mënyrë të vazhdueshme një vajzë 17-v
Mësuesi ngacmon seksualisht nxënësen 11-vjeçe nga Ferizaj Drejtoria komunale e arsimit në Ferizaj ka shkarkuar nga puna mësuesin me iniciale M.S. në shkollën fillore "Ahmet Hoxha
Mësuesi ngacmon seksualisht 14-vjeçaren, nëna e saj publikon provat Një vajzë vetëm 14-vjeçare denoncoi mësuesin e saj kujdestar Hasan M, se e ka ngacmuar seksualisht. Ka qënë nëna e v
Çmendet mësuesi në Tiranë, ngacmon seksualisht një 14-vjeçare Në Tiranë është arrestuar një mësues në një shkollë 9-vjeçare pasi akuzohet se ka kryer veprime të turpshme me një 14-vj
Rama ngacmon Bashën: Luli dil të lozim, zgjedhjet filluan (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka vijuar ironinë ndaj kryetarit të PD-së Lulzim Basha. Rama ka postuar në profilin e tij në rr
Olsi ngacmon Armelën në sy të Fiorentinës Olsi bën vrap në oborr, ku del edhe Armela dhe Fiorentina që nxjerrin rrobat për të tharë. Rastësisht Armela dhe Fior
Ngacmon seksualisht një 32-vjeçare, pranga të riut në Divjakë Komisariai i Policisë Divjakë ka vënë në pranga një të ri pasi akuzohet se ka ngamuar seksualisht një 32-vjeçare. B
"Çmendet" 56-vjeçari në Tiranë, ngacmon fqinjen dhe i futet me forcë në shtepi Policia ka vënë në pranga një 56-vjeçar pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht fqinjën e tij, madje ka hyrë edhe në sh
Rama "ngacmon" vajzën nga Kamza: Pse të shkëlqejnë sytë… (VIDEO) Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me një grup të rinjsh të qendrës rinore ‘ATA’ në Kamzës. “Është e gabuar
Rama “ngacmon” kryebashkiakut Sejdini: Qazimo mos u bëj xheloz Gjatë inaugurimit të impiantit të përpunimit të mbetjeve dhe prodhimit të energjisë nga qyteti i Elbasanit, ndërsa po fl
E dhunoi në sy të gruas, rrëfehet polici: Ngacmonte seksualisht një 12-vjeçare Ditën e djeshme pas publikimit të video skandalit, u pezullua nga puna Policia e Elbasanit, pasi dhunoi një shtetas dhe
Habit shqiptari në Itali, ngacmonte seksualisht femrat në rrugë Një shqiptar 38-vjeçar është arrestuar nga Policia italiane, pasi ngacmonte seksualisht vajzat dhe gratë që i shihte të
Rama “ngacmon” ministren Harito: Shembull për kolesterolin… (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka takuar një grup të rinjsh të cilët kanë krijuar kompaninë “Innovation Hub”.
Rama “ngacmon” Ruçin: Të ka ngel mendja te hera e parë (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama ishte ditën e sotme në Fier ku mbajti një fjalim në Apolloni përpara të rinjve të PS-së.