999 rezultate për

ngacmon

Jul Deda me tone të ashpra Veliajt: I pashpirt, kur shisje fiq s'të ngacmonin (VIDEO) Nuk është hera e parë që dëgjojmë se policia bashkiake sekuestron mallin e fshatarëve që shesin nëpër rrugë për të fitua
Telefonata anonime zbulon 76 vjeçarin shqiptar që ngacmonte s*ksualisht 4 mbesat e tij Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Selanik, ku një 76 vjeçar shqiptr është zbuluar se abuzonte seksualisht me 4 mbesat e
E rëndë në Maliq, babai ngacmon sek*ualisht vajzën e tij Një ngjarje e rëndë është bërëe publike në Korcë. Mësohet se Policia e Maliqit ka vënë në pranga një 37-vjeçar nga fs
Pse të gjithë po mendojnë se Mozzik po ngacmon Kiara Titon? (FOTO LAJM) Mozzik dhe Kiara Tito po përmenden se fundmi bashkë në median rozë, por pse? Tashmë rrjete sociale kanë marrë aq vëmë
Kapet 33-vjeçari, ngacmonte punonjëset e një kompanie Ditën e sotme janë arrestuar 7 shtetas në Tiranë. Një prej këtyre të arrestuarve është një 33 vjeccar i cili akuzohet se
"Ka bërë akte të turpshme me vajzën", flet nëna e të miturës që ngacmonte 73 vjeçari Ka shkaktuar një shok jo të vogël në shoqëri, lajmi se një 73 vjeçar kishte ngacmuar një vajzë të mitur 9 vjeçare. Pë
Sherri me grushte e shkelma: Polici dyshonte se i ngacmonte të dashurën! (VIDEO) Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier, ku një person u dhunua nga një polic pas nj
Fury ngacmon Joshuan: Ai ka diçka që më përket mua Boksieri britanik Tyson Fury ka provokuar sot patriotin e tij Anthony Joshua, duke thënë se ky i fundit mban titujt kamp
Profesori ngacmon seksualisht nxënësen: Hape telefonin, kur të marr, se më çmende! Një nxënëse e shkollës së mesme artistike “Jakov Xoxa” në Fier, ka denoncuar në emisionin “Stop” ngacmimin seksual nga a
Fansi e ngacmon, Eva Murati i kthehet keq (FOTO LAJM) Me një karrierë si aktore, modele dhe prezantuese, Eva Murati është një nga femrat më të bukura të ekranit në Shqipëri.
Khabib ngacmon keq McGregorin Khabib Nurmagomedov e ka ngacmuar keq rivalin e tij Conor McGregor, pas rikthimit sensacional të irlandezit në tetëkëndë
Ngjarja e rëndë në Itali, denoncohet babai shqiptar që ngacmonte vajzën e tij Një ngjarje shumë e rëndë ka dalë në pah në një familje në Itali. Sipas mediave fqinje, një baba shqiptar është denon
MAQEDONI/ Shkarkohet kryeshefi, ngacmonte seksualisht kolegen e tij Kryeshefi i Stacionit Policor (SP) Gazi Babë është shkarkuar nga detyra nën pretekstin se gjatë vitit 2019 disa herë, nd
Zv.kryetarja e partisë së Gjuzi: Kisha fëmijën sëmurë, polici me ngacmonte në rrugë "Ou- thotë- paske dhe tre fëmijë ti. Çfarë mund të pretendoj nga ai polici. Ai është një polic fodull..." Volejbollis
Gazetari ngacmon dhe puth Jul Dedën në mes të intervistës, si reagon aktori (VIDEO) Këtë herë në grackën e kamerës së fshehtë ka rënë aktori i humorit Julja Deda. Gazeta ri emisionit Ronaldo Sharka fto
"Kokë e këmbë e dashuruar", aktorja zbulon si e ngacmonte futbollisti shqiptar (FOTO LAJM) Arjola Demiri, aktorja dhe ish-Missi, ka qenë e ftuar në emisionin e “E Diell” në Top Channel. Ajo ka treguar shumë sekr
Adil Rami ngacmon gazetarën e sportit, Sabina: Folëm pak, se kishte fatin të më takonte Gazetarja e sportit Sabina Mete ka treguar emrin e futbollistit më të famshëm, i cili i kishte shkruar në rrjetet social
Ibrahimovic ngacmon keq CR7: Ka vetëm një Ronaldo të vërtet (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic pasi pushtoi MLS-në duke shënuar 53 gola në 58 ndeshje për LA Galaxy ai po kërkon sfidën e tij të rad
Vinicius Jr ngacmon sërish Tayna (FOTO LAJM) Kohë më parë, ylli i Real Madridit, Vinicius Junior tregoj së është një fans i saj duke publikuar këngën e saj të fundit
"Paske fjetur me rroba?", fansi ngacmon Bleona Qerretin Bleona Qerreti ëqshtë padyshim një nga këngëtaret më të komentuara në të gjithë shqipërinë. Kjo shepsh edhe për fakt