999 rezultate për

neymar

Kujtimi më i bukur? Kur fituam 6-1 ndaj PSG, Neymar irriton drejtuesit Telenovela e kësaj merkatoje vere, është padyshim Neymar. Dëshira e brazilianit është të rikthehet te Barcelona, madj
"Neymar duhet të luajë për klubin që e bën atë të lumtur" Ish-trajneri i Brazilit i ka kërkuar Neymarit të gjejë gëzim në ndeshjet e tij mes zërave në rritje që mund të kthehet n
Xavi flet për rikthimin e Neymarit te Barcelona Xavi Hernandez ka folur për transferimin e mundshëm të Neymarit tek Barcelona. Në një intervistë për mediat iberike,
Mungon në stërvitje, Neymar humbet miliona euro Football Leakes zbuloi vitin e kaluar se në kontratën e Neymarit me Paris Saint-Germainin ekzistonte një klauzolë që do
Mungesa në stërvitje i kushton Neymar jo pak por 370.000 euro Football Leakes zbuloi vitin e kaluar se në kontratën e Neymarit me Paris Saint-Germainin ekzistonte një klauzolë që do
Shfaqet Neymar pas akuzave të PSG-së, luan një sport ndryshe nga futbolli (VIDEO) Ylli i Paris Saint-Germain Neymar ende refuzon të kthehet në Francë për stërvitjet para-sezonale dhe në vend të kësaj ës
Neymar i shoqëruar nga Ronaldo zbarkojnë në Torino (VIDEO) Cristiano Ronaldo dhe Neymar së bashku në Torino. Ëndrra e tifozëve të Juventusit bëhet realitet në një spot dedikuar
Ish-legjenda e Barcelonës këshillon klubin, kini kujdes me Neymarin Ish-kapiteni i Barcelonës, Carles Puyol i ka thënë ekipit të tregohen të kujdesshëm para se ta rikthejnë në ekip yllin e
Neymar pranë Barcelonës? Bartomeu jep përgjigje zhgënjyese Josep Maria Bartomeu ka qenë i pranishëm në prezantimin e portierit të ri të Barcelonës, Neto. Bartomeu ka thënë se e
Neymar "trondit" PSG-në, kampionët kërcënojnë brazilianin Sikur të mos mjaftonte mjegullnaja e së ardhmes së tij, Neymar Jr mund të përballet me vendime ekstreme. Një gjë të
Neymar nuk paraqitet në stërvitje me PSG (FOTO LAJM) Braziliani nuk është paraqitur sot në stërvitjet që po mbahen para fillimit të sezonit, nga klubi i tij i tanishëm PSG.
Real Madrid merr vendim për Neymarin Real Madrid siç duket nuk do ta sfidoj Barçën për yllin e PSG, sepse Los Blancos kanë Vinicius Jr, Eden Hazard dhe Rodry
Cristiano Ronaldo-Neymar, "përplasin brirët" në ring (VIDEO) Nga fushat e futbollit tashmë në botën e biznesit. Kjo është rruga e marrë nga Cristiano Ronaldo dhe Neymar, dy nga kamp
"Bomba" nga Spanja: PSG i ofron Neymarin Realit Paris Saint Germain ia ka ofruar Neymar Juniorin Real Madridit. Ky është lajmi bombë që ka dhënë të shtunën në mëngjes M
Neymar kërkon largimin nga PSG-ja, por francezët nuk duan ta shesin Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu thotë se është i vetëdijshëm se Neymar dëshiron të largohet nga Paris Saint
Coutinho pranon kushtet e PSG-së, Neymar edhe më pranë Barçës (FOTO LAJM) Marrëveshje mes Coutinho-PSG në opreacionin Neymar! Ky është titulli kryesor i gazetës katalane “Sport” në numrin e sotë
Akuzat për përdhunim, policia kërkon shtyrjen e hetimeve për Neymar Është shtuar me një tjetër kapitull çështja Neymar. Policia braziliane ka kërkuar shtyrjen me 30 ditë të hetimeve për su
Babai i Neymar takohet me drejtuesit e Barcelonës, zbulohen negociatat Ditën e sotme babai i Neymar dhe avokati i lojtarit brazilian do të takojnë përfaqësuesin e Barcelonës, Andre Cury, për
"Ngrihu shoku im..je i madh..të dua shumë", Neymar mesazh për Suarez Luis Suarez ishte figura tragjike në eliminimin e Uruguajit nga Kupa e Amerikës. Sulmuesi 32 vjeçar humbi penalltinë
Zyrtare: Drejtuesit e Barcelonës pranojnë që Neymar po rikthehet në Spanjë Nënpresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner ka konfirmuar se Neymar dëshiron të kthehet në Spanjë. Ai është përpjekur