999 rezultate për

neymar

Treshja e Barcelonës që pushtoi botën, grup edhe në What App Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, e quajti Neymar një "fenomen" dhe zbuloi se është në një grup WhatsApp-i me brazilianin
PSG kërkon shërbimet e Countinho për të lumturuar Neymar Gjiganti francez, PSG po planifikon që të transferoj yllin e Barcelonës, Philippe Coutinho këtë verë për ta bërë të lumt
Ronaldo dhe Neymar dhurojnë spektakël (VIDEO) Sezoni u mbyll, Cristiano Ronaldo me Juventus dhe Neymar me PSG arritën të fitojnë vetëm kampionatet përkatëse, dhe dësh
E BUJSHME/ Neymar kërkon rikthimin te Barcelona (FOTO LAJM) Neymar kërkon me cdo kusht largimin nga PSG-ja. Kështu shkruan e përditshmja spanjolle "Mundo Deportivo" ku bën me dije
Neymar turpërohet nga 19-vjeçari i Brazilit në stërvitje Brazili duket se ka një të ardhme të ndritur me lojtarët e rinj që i ka në skuadër, por edhe me disa që janë inkuadruar
Barcelona e vendosur të rikthejë Neymar, kush sakrifikohet Barcelona duket se është e vendosur për ta rikthyer yllin brazilian në "Camp Nou" . Madje, gjiganti katalunas është i ga
Neymar nuk e përballon dot topin mes këmbëve, shikoni ç’bën (VIDEO) Brazili po zhvillon stërvitjet para fillimit të Copa America. Njëra nga skuadrat favorite ka grumbulluar lojtarët, du
Neymar zbarkon si një yll "Hollywood"-i në Brazil (VIDEO) Mbërritja në Brazil e Neymarit ishte e pamundur të mos binte në sy. "Mister 222 mln euroshi" i Paris Staint Germain, që
Trajneri i Brazilit merr vendim drastik ndaj Neymarit Neymar nuk do të jetë kapiten i Brazilit në Kupën e Amerikës së Jugut. Selektori Tite ka vendosur që në këtë garë shirit
Neymar nën shoqërinë e Vinicius JR, afrohet trandferimi në Madrid? Zërat për transferimin e Neymarit te Real Madridi sa vijnë e shtohen, pasi thashethemet e mediave nuk kanë të ndalur.
Habit Neymar shkon në stërvitje me helikopter Brazili ka nisur përgatitjet për Kupën e Amerikës dhe në prag të këtij turneu skuadra është grumbulluar dhe pret që të n
Neymar nuk mbushet me mend as jashtë fushe, shkon në stërvitjen e Brazilit me helikopter (FOTO LAJM) Brazili ka nisur përgatitjet për Kupën e Amerikës dhe në prag të këtij turneu skuadra është grumbulluar dhe pret që të n
Alves i bindur që Neymar nuk largohet, vë bast kullën "Eiffel" Alves beson se Neymari do të vazhdojë të luajë në PSG. Dani Alves (36-vjeçar) është i sigurt se Neymar (27), do të va
Neymar udhëton pa lejen e Tuchel në Brazil Neymar nuk është stërvitur gjatë ditës së enjte, ka udhëtuar në Brazil, por pa lejen e Thomas Tuchel. Paris Saint-Ger
Tuchel nuk jep garanci për Mbappe dhe Neymar: Ky është futbolli Neymar dhe Mbappé mund të mos e veshin fanellën e PSG-së sezonin e ardhshëm. Kështu ka bërë të ditur trajneri i Paris
Ky driblim i Neymar nuk duhet humbur për asnjë arsye, i rrallë (VIDEO) PSG fitoi ditën e sotmë përballë Angers me rezultatin 2-1. Një nga protagonistët kryesorë në këtë ndeshja ka qenë sul
Neymar te Reali ? Fenomeni jep mendimin e tij Legjenda braziliane, Ronaldo deklaron se nuk e sheh të mundshme transferimin e Neymar te Real Madrid. Neymar është pë
Dënimi me 3 ndeshje në Champions, PSG apelon vendimin për Neymar Paris Saint-Germain ka apeluar vendimin për Neymar. Brazilani u pezullua me 3 ndeshe në Champions nga UEFA, për sjell
Plas te PSG-ja, Neymar sherr me lojtarët Që pas eleminimit në Champions nga Manchester United te PSG situata nuk është aspak e qetë. Kryeqytetasit numurojnë
PSG-Nice mbyllet në barazim, Cavani humb penallti në shtesë (VIDEO) Paris Saint-Germain ka barazuar 1-1 ndeshjen e javës së 35-të të Ligue 1 ndaj Nice. Kryeqytetasit e kanë fituar kamp