999 rezultate për

nevojshem

BE nuk do të japë statusin pa realizuar reformat e kërkuara Bashkimi Europian nuk do të japë statusin pa realizuar reformat e kërkuara. Ky përfundim pritet të nxirret sot nga këshi
Decentralizimi fiskal, Arvizu: Tepër i nevojshëm Ambasadori i SHBA-së në Tiranë Aleksandër Arvizu e ka cilësuar si shumë të rëndësishëm decentralizimin fiskal në Shqipër
Jahjaga -Jopling: Dialogu me Serbinë i nevojshëm Presidentja e Republikës së Kosovës Atifete Jahjaga, priti sot në takim një delegacion të Komisionit të Dimensionit Civi
Trojka: Konsensusi i nevojshëm për Shqipërinë Trojka e ambasadorëve të akredituar në Tiranë i ka bërë apel klasës politike të arrijnë konsensus për heqjen e imuniteti
Zgjedhja e Presidentit, votimi i parë në 30 maj Votimi i parë për të zgjdhur presidentin e ri do të jetë dita e mërkurë. Kështu është venmdosur gjatë mbledhjen e Konfe
Depresioni pas lindjes, Specialistët: I nevojshëm psikiatri Një numër i konsiderueshëm i femrave në përëndim pas lindjes së një fëmije vuajnë nga një gjendje depresive. Sipas studi
Shefii ri i UNMIK-ut Farid Zarif, i panevojshëm Ndonëse shefi i ri i UNMIK-ut, Farid Zarif, është pothuajse pa kompetenca në Kosovë, prezenca dhe raporti i tij jo i fav
Tare: Cana është i nevojshëm për ekipin Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare i ka siguruar tifozët e klubit se përforcimi i ri, Lorik Cana do t'i tregojë kualit
Xavi:Sanchez njeriu i duhur për Barçën Mesfushori i Barcelonës dhe i Kombëtares Spanjolle, Xavi Hernandez ka thënë se sulmuesi i Udineses, Kiliani, Alexis Sanc
OVL: EULEX, i panevojshëm Kryesia e OVL të UÇK-së, ka shprehur shqetësimin rreth qëndrimit, të EULEX-it në lidhje me funksionimin e gjykatës në Mi
Vetevendosja: EULEX-i e gjeti argatin e nevojshem Në seancën e pestë të mbajtur në procesin gjyqësor kundër Albin Kurtit më 13 pri
Ahmeti: Referendumi i panevojshem Referendumi për çështjen dhe kontestin e emrit mes Maqedonisë dhe Greqinë nuk do të isht