999 rezultate për

nene

Rrahu dhe kërcënoi nënën, arrestohet shqiptari në Greqi Një 44 vjeçar me origjinë nga Shqipëria ka shkuar i dehur në shtëpi duke rrahur dhe kërcënuar me thikë nënën e tij. N
Eliza Dushku bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i djalit të saj (FOTO LAJM) Eliza Dushku është bërë nënë për herë të parë dhe martesën e saj e ka bekuar me ardhjen në jetë të një vogëlushi. Laj
U bë nënë për herë të dytë, zbulohet emri i fëmijës së ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Ditën e sotme u bë me dije lajmi se, ish-deputetja Klajda Gjosha u bë nënë për herë të dytë. Klajda solli në jetë një
Kartolina më e bukur, Tuna prezanton videoklipin me të birin (VIDEO) Këngëtarja e njohur Tuna Sejdi është bërë nënë e një djali të quajtur Tian. Por ky fakt nuk e ka ndalur këngëtaren të bë
Ish- e fejuara e Seldit bëhët nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Seldi Qalliu dhe ish-e fejuara e tij, Dafina Zeka, ishin së bashku prej 5 vitesh, mirëpo fejesa e tyr
Burri i mori dy fëmijët dhe i çoi në Siri, lufta e nënës shqiptare për t’i kthyer (VIDEO) Një nënë nga Tirana ka mbi pesë vjet që po mundohet t’i kthejë dy fëmijët e saj nga Siria. Në vitin 2014, burri i saj mo
Kushëri i Loshit të Karbunarës, hakmarrja e frikshme e Lul Cakës për vrasjen e nënës Lulzim Caka, ose i njohur shkurt si Lul Caka, tashmë po shijon lirinë pasi kreu dënimin për akuzat e vërtetuara nga prok
Dje u lirua, sot shpallet në kërkim Lul Caka: Gjithçka nisi pas përdhunimit të nënës Lulzim Caka do të duhet të rikthehet sot në burg, për shkak se llogaritja e dënimit të tij është kryer në mënyrë të gabu
Akuzohen nga prokuroria për mbytjen e djalit në lumë, nëna: Unë isha një nënë e mirë Burbuqe M., nëna që humbi djalin e saj 4 vjeç, para dy muajve në Zvicër, përveç dhimbjes që ka, ajo po ballafaqohet edhe
Hueyda El Saied publikon videon më të bukur të djalit, nënë e bir ndajnë të njëjtin pasion (VIDEO) Hueyda El Saied ka treguar shpesh se ka një lidhje shumë të ngushtë me djalin e saj, Gabriel. Me ndjekësit e saj në rrje
Përplasi nënën me fëmijë në krah, arrestohet 22 vjeçari Një i ri ka përplasur me makinë shtetasen A.B., 34 vjeçe në qytetin e Vorës, e cila mbante në krah fëmijën. Fatmirësisht
E trishtë: Nënë e bijë humbin jetën gjatë lindjes (FOTO LAJM) Një nënë e re humbi jetën gjatë kohë që sillte në jetë beben e saj, e cila humbi gjithashtu jetën. Rebecca Sargeant nga
Vlorë, makina përplas nënën me vajzën e mitur në krah Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. Një mjet ka përplasur një nënë, e ci
Aksident i rëndë në Vlorë, makina merr përpara nënë e bir Një aksident ka ndodhur në zonën e Skelës, ku një grua, e cila ishte duke kaluar rrugën me të birin u përplas nga një ma
Halle vajzash, Kejvinënë dhe Oriolën i mundon i njëjti problem (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella është ndër vazjat më të bukura shqiptare dhe më të ndjekurat në rrjetet sociale. Ish velina e “Xing”, n
Jorida Tabaku bëhet nënë për herë të tretë, ish-deputetja zbulon emrin e vogëlushit (FOTO LAJM) Jorida Tabaku është bërë sërish nënë, këtë herë e një djali që ka bërë të lumtur të gjithë familjen. Lajmin e ka dhënë v
Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Rona Noshliu është bërë nënë për herë të parë dhe lajmin e kanë zbuluar burime për ‘Prive.al’. Sipas tyre, këngëtarja e
E masakroi gruan në sy të djalit 10-vjeçar, i mituri shoqëron në spital nënën të mbuluar me gjak (FOTO LAJM) Të tjera detaje janë zbardhur nga krimi makabër në familje që tronditi pasditen e sotme Durrës. Viktima Hasbije Kuka, 36
40 vite burg për "nënën monstër", vrau vogëlushin me rrip pasi urinoi në shtrat (FOTO LAJM) Një nënë monstër që rrahu djalin e saj dy-vjeçar për vdekje, sepse ai lagu shtratin është burgosur. Katrina Shangreaux,
17 vjeçarja tregon nëpërmjet fotove fëmijërinë me nënën e droguar (FOTO LAJM) Një vajzë 17-vjeçare ka ndarë fotografitë tronditëse të fëmijërisë së saj, të cilat nxjerrin në sipërfaqe realitetin e r