999 rezultate për

negociatat

Ministri gjerman e bën fakt të kryer: Hapen negociatat me Maqedoninë, Shqipëria ka kushte Ministri i Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Heiko Maas, ka folur lidhur me anëtarësimin e Shqipërisë në BE. Në Forum
Bayern - Alaba, negociatat dështojnë sërish Lojtari i Kombëtares austriake David Alaba dhe Bayern Munich përsëri nuk arritën të gjejnë një marrëveshje për të vazhdu
Fiorentina në krizë rezultatesh, klubi "vjollc" nis negociatat me Sarrin Fiorentina vendosi të konfirmojë Giuseppe Iachinin në pankinë verën e kaluar, por rezultatet e këtij fillim-sezoni nuk j
Diplomati serb zbulon negociatat sekrete me SHBA për Kosovën: Shansi i madh që humbëm Negociata të fshehta me amerikanët mbi statusin e Kosovës dhe Dugagjinit janë mbajtur në Beograd edhe përpara Konferenc
Holanda: Shqipëria të ndahet nga Maqedonia për negociatat, reagon Ambasada Pas vështirësisë për të hapur procesin e negociatave për anëtarësim në Bashkimin Europian, Shqipëria duket se do të gjen
Juventusi nis negociatat me Alvaro Moratan, synon ta rikthejë në Torino Alvaro Morata mund të kthehet te Juventus. Ylli spanjoll, Alvaro Morata, mund të jetë gati për një rikthim te skuadra
Junior Firpo "kurbani" i rradhës i Koeman, pritet kalimi në Serie A Barcelona provoi ta përfshijë në negociatat për të marrë Lautaro Martinezin, por pavarësisht refuzimit të Interit, e ard
Dështoi me David Silvën, Tare nis negociatat me një tjetër lojtar të Man.City-t Pasi dështoi në momentet e fundit për të sjellë në Romë fantazistin spanjoll David Silva, Igli Tare po punon për të vënë
Avancojnë bisedimet mes Lazios dhe Fenerbahces për Muriqin Transferimi i Vedat Muriqit te Lazio është vetëm çështje kohe. Marrëveshja ende nuk është arritur për shkak të difere
A iu fal deti Greqisë? Reagon sërish Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish në lidhje me cështjen e kufirit detar me Greqinë. Ai është shprehur se nuk ka
Babai i Mesit nuk humb kohë, blen shtëpi pranë Interit por negociatat i bën me një klub tjetër Lajmi se babai i Lionel Mesit kishte blerë shtëpi përballë me zyrat e Interit, lumturoi tifozët zikaltër të cilët ëndërr
Kosova nis negociatat për vaksinën ndaj COVID-19 Kosova ka nisur negociatat me partnerët ndërkombëtarë që veprojnë në fushën e shëndetësisë si, Agjencinë për Fëmijë të K
Negociatat për Kryeministrin shqiptar: Ahmeti fton ASH-AAA dhe Lëvizjen Besa (VIDEO) A do të bëhet tryeza shqiptare? Kryetari i Bdi-së Ali Ahmeti në një emision televiziv ka kërkuar nga partitë shqiptar
Brukseli: Miratoni shpejt marrëveshjen e 5 qershorit ndryshe pengohen negociatat! Në një deklaratë të përbashkët, tre eurodeputetë kanë dërguar një mesazh të fortë për Shqipërinë. Kryetari i Komisio
Negociatatat me BE-në marrin të tatëpjetën? Pas Merkel, një tjetër zyrtar ndan Shqipërinë nga Maqedonia Pas kancelares gjermane Angela Merkel, është ministri federal për punët e jashtme të Gjermanisë, Heiko Maas që bën dalli
KE harton kuadrin negociues për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut: Hap i rëndësishëm! Komisioni Evropian i paraqiti Këshillit draftin e kornizave të negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, duke
Berisha: Largimi i Thaçit nga negociatat, fitore e shqiptarëve Në një lidhje Skype me “Tempora” nga Sonila Meço, ish-kryeministri Sali Berisha tha se largimi i Thaçit nga negociatat,
"Prandaj u takuam me Veronën", Igli Tare tregon hapur negociatat për Kumbullën Kumbulla është kthyer në qendrën e vëmendjes këtë merkato në Itali. Shumë klube janë pas tij, ndër të cilat edhe Lazio.
"Tuttosport": Klubi i madh italian rinis negociatat me Milot Rashicën Milot Rashica do t’i jap fund aventurës me Werder Bremenin, derisa e ardhmja e tij ende nuk është vendosur. Pas përfu
Interi has probleme në negociatat për Tonalin Sipas raportimeve të ‘Gazzetta dello Sport’, Inter janë duke pasur telashe që të nënshkruajnë me Sandro Tonalin e Bresci