999 rezultate për

negative

Sherri me Anna Likën, këngëtarja Fifi i kthehet me një "urim" Pas sulmit të aktores Anna Lika dhe ofendimeve fuçi uthulle, bullicë, ka reaguar edhe këngëtarja Fifi. E ftuar në
Rekordi negativ i yllit të Manchesterit Pa dyshim që mund të themi se Alexis Sanches është një nga dështimet më të mëdha të viteve të fundit. Ish-lojtari i Arse
Icardi: Kur marr kritika negative, nuk iu kushtoj shumë vëmendje Mauro Icardi është rikthyer në skuadrën e Kombëtares së Argjentinës për ndeshjet miqësore që do të zhvillojnë në Amerikë
Si të pengoni ndjenjat negative që t'ju shkatërrojnë karrierën Mendimet negative jo vetëm që ndikojnë negativisht në gjendjen tuaj mendore, por edhe në shëndetin tuaj, mirëpo çojnë ed
Lira kap rekordet negative, Turqia në prag të kolapsit ekonomik Tensionet e brendshme, të cilat kanë ulur besimin tek sistemi gjyqësor dhe shteti ligjor si edhe përplasjet e fundit dip
Arsyeja pse të gjithë e "urrejnë" këtë djalë në Instagram! (FOTO LAJM) Një bodybuilder në Instagram së fundmi ka nxitur shumë komente negative nga përdoruesit e rrjetit social. I njohur si
Efektet negative të pirjes pa kriter të paracetamolit Ekspertët paralajmërojnë se përdorimi i tepërt i paracetamollit mund të jetë i dëmshëm për mëlçinë po aq sa disa sëmundj
Botërori me statistika negative, gola me "pikatore” Botërori "Rusia 2018" padyshim që na ka habitur me surprizat e tij. Shumica e skuadrave të mëdha që shiheshin si pre
Frikë? Rama në dy javë bllokon 5 kërkesa për protestë në Tiranë Prej disa ditësh në Shqipëri është kërkuar të bëhen disa protesta. Por këto kërkesa kanë marrë përgjigje negative nga
Mediat italiane: Panucci rrezikon shkarkimin Pas disfatës me Ukrainën, Christian Panucci ka marrë edhe vëmendjen e mediave në Itali. Sigurisht që në këtë rast jo
Gabimet e vogla nëpër rrugët e Maqedonisë që mund t’u kushtojnë shumë Gjobitjet më të shpeshta të pjesëmarrësve në komunikacion në Maqedoni janë për tejkalim shpejtësie, ose vozitje në situa
Efektet negative të kripës në trurin tuaj, bëni kujdes Nëse keni një regjim të pasur në kripë, dijeni që nuk po i bëni trurit asnjë favor! Prej kohësh është vërtetuar se g
Rama nuk e joshi dot, Macron i jep përgjigjen negative nga Sofje Presidenti i Francës Macron vazhdon të ketë qëndrimin e tij të palëkundur se BE nuk duhet të zgjerohet njëherë për njëhe
Efektet negative të Facebook që askush nuk i thotë Studiuesit amerikanë bëjnë me dije se çiftet të cilët shfaqen në fotografi apo në statuse të përbashkëta në Facebook, ka
Anët negative te dietës që eliminon bukën Në ditët e sotme dietat për të humbur peshë konsistojnë në eleminimin e bukës dhe brumërave. Por në fakt karbohidra
Efektet negative që i sjell përdorimi i tepërt i paracetamolit Ekspertët paralajmërojnë se përdorimi i tepërt i paracetamollit mund të jetë i dëmshëm për mëlçinë po aq sa disa sëmundj
Enca Haxhia e paturp thyen çdo limit: Babai më thotë pornostare Kënga "Dua" e Enca Haxhias ka shkaktuar shumë debate dhe kritika për skenat erotike por edhe mbi përmbajtjen. E pyetu
Kroos: Nuk ishim në nivelin e duhur ndaj Brazilit Gjermania u mposht dje nga Brazili me rezultatin minimal 0-1 në "Olympiastadion" të Berlinit. Pas takimit mesfushori
Udhëtimi na ndihmon të menaxhojmë stresin dhe emocionet negative Ndonjëherë ne vetëm duam të ikim sa më larg nga një vend. Udhëtimi nuk është gjithmonë për të parë vende të reja. Ndonjë
Lumturia, 10 rregulla të arta nga psikologu Alberto Simone 20 marsi shënon një datë të rëndësishme në kalendar, atë të Ditës Ndërkombëtare të Lumturisë, vendosur nga OKB në vitin