999 rezultate për

negativ

2 shenjat e horoskopit që shohin të parën anën negative të gjërave Ekzistojnë dy shenja të zodiakut që janë shumë pesimiste , e shohin gjithçka në mënyrë negative dhe nuk gjen dot një mën
Humbi ndaj Bayern Munchen, Chelsea regjistron një rekord negativ Humbja ndaj Bayern Munchen thuajse e ka eleminiar Chelsean nga Champions League, por nuk mjafton kjo "Blutë e Londrës" r
Dyshohej se janë prekur nga koronavirusi, dalin rezultatet e analizave për dy persona Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se pas analizave të dy personave që dyshohej se kishin koronavirus
Messi ka "harruar" të shënojë, thyen rekord negativ Lionel Messi është duke kaluar një nga momentet më të vështira të karrierës së tij që pas janarit 2014 sa i përket marrë
Aurela Hoxha i kthehet ndjekësit: Nuk ju pëlqej me buzë pa mbushje (FOTO LAJM) Modelja, Aurela Hoxha, është një prej personazhe të njohur të shoëbiz-it shqiptar që komentohet shumë në mediat online.
Mësoni pse shkollat në Rusi nuk vlerësojnë asnjëherë negativisht nxënësit Në shkollat e Rusisë asnjë nxënës nuk ngelet në klasë. Më shumë se sa mbushja e fletës së provimit tek ata vlerësohet an
Koronavirusi arrin në Kosovë? Dalin analizat dhe shuhen të gjitha dyshimet Qendra Klinike Universitare e Kosovës ka pranuar se në Klinikën Infektive është shtruar një paciente, e cila mund të jet
Ylli i Napolit beson se periudha negative i takon së kaluarës tashmë Sulmuesi polak i Napolit, Arkaduisz Milik është i bindur se periudha negative e skuadrës tashmë i përket së kaluarës.
Shenjat më me fat për sot, mësoni çfarë ka rezervuar fati Dashi Mos kini frikë ta shfaqni veten ashtu siç jeni. Njeriu që doni, do ju vlerësojë edhe më shumë. Simpatia dhe tër
Si ta menaxhojmë negativitetin në vendin e punës? Asgjë nuk ndikon në moralin e punonjësve më shumë se vazhdimësia e negativitetit në punë. Kjo degradon energjinë e kompa
Rrjeti e urren, Trump imazhi më negativ në botë Imazhi i Presidentit Donald Trump tek publiku në shumë vende të botës është negativ, ndryshe nga imazhi i vetë Shteteve
Humbja ndaj City-t, Man United regjistron një rekord negativ Manchester Unitedi e shënoi paraqitjen më të dobët në 22 vjet gjatë pjesës së parë në Old Trafford, ku pësoi humbje me
Guardiola regjistron një rekord negativ Për herë të parë në karrierë, ekipi i Guardiolës pati posedimin më të ulët të topit, 37.8%. Manchester City ka pësuar
Meta reagon për paketën anti-shpifje: Mjaft me rekordet negative ndërkombëtare Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar para pak minutash për paketën anti-shpifje. Përmes një postimi në "Faceboo
Ecuri negative, PSV shkarkon Van Bommelin Humbja e djeshme me Feynordin me rezultatin 3-1 i ka kushtuar vendin e punës trajnerit të PSV-së, Mark van Bommel. Te
"Nuk je si në foto, se të shohim përditë", Hygerta Sako kapet me komentuesin Ish-Miss Albania dhe moderatorja Hygerta Sako, është shumë aktive në rrjetet sociale. Teksa Hygerta ka publikuar një
Kujdes me kondicionerin, mësoni efektet negative gjatë dimrit Në të katërta stinët, njeriu “modern” ka gjetur si zgjidhje për balancimin e temperaturave në ambientin ku jeton dhe pun
A duhet të përdorni aspirinë, mësoni efektet pozitive dhe negative Aspirina përdoret zakonisht si lehtësues dhimbjesh të vogla dhe për reduktimin e temperaturës. Është gjithashtu një ilaç
"O duar-ndyer", Roza Lati i kthehet ndjekësve që e gjykuan për veshjen e murgeshës (FOTO LAJM) Dita e djeshme në “Why Not” u komentua së tepërmi për një detaj të veçantë, për të cilin shumë ndjekës kanë shprehur pak
Po kalojnë një moment negativ, Milani dhe Liverpool mundësitë e fundit për Ancelottin Napoli po kalon një formë jo të mirë nën drejtimin e Carlo Ancelottit. Skuadra e De Laurentis nuk ka fituar në katër