999 rezultate për

negativ

21-vjeçarja humbi jetën nga Covid-19, dalin përgjigjet për familjarët e saj E gjithë familja e viktimës më të re në moshë nga covid 19, 21 vjeçares kanë rezultuar negativ pas realizimit të tampone
Një tjetër lojtar i Partizanit mposht COVID-19 Një tjetër lajm i mirë për Partizanin. Ka qenë vetë klubi i kuq që ka njoftuar në faqen e saj zyrtare në Facebook shërim
Budina plotësisht i shëruar: Po bëj gati padinë për Ramën Regjisori Robert Budina duket se është shëruar nga COVID-19 dhe tashmë gëzon shëndet të plotë. Ai deklaroi për AbcNeë
Brataj: Testi po nxjerr negativ edhe të infektuarit Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka treguar se sjellja e virusit ka ndryshuar pasi tashmë nuk shkakton dëmtime
Brataj jep lajmin e keq: Testi për COVID-19 mund të të nxjerrë negativ edhe nëse je! Në një intervistë për Euronews, shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka treguar se, rritja e infektimeve vjen si
I ati humbi betejën me koronavirusin, gazetari Buzhala merr vendimin drastik Gazetari Berat Buzhala, i cili prej 21 ditësh është prekur nga Covid 19, gjatë ditës së sotme përmes një postimi në rrje
Fluturon kurba e infeksionit në vend, mbi 100 raste të reja dhe dy viktima Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar sot 117 raste të reja me koronavirus gjatë, rekordin më i rëndë negativ që prej f
Ëngjëll? Nevina Shtylla i zbulon ndjekësve anën negative të saj (FOTO LAJM) Moderatorja Nevina Shtylla ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit në Instastory. Ajo iu është përgjigjur pyetjeve
"Çfarë po ndodh me mua?", ish-banori i BB tregon simptomat e ashpra të Covid-19 Ish-banori i ‘Big Brother’ Petrit Bylykbashit u infektua me ‘Covid-19’ në fund të marsit. Pas këtij momenti ai u vetizol
Nuk mbarojnë lajmet negative për Interin, humb Barrelan për dy ndeshjet e ardhshme Antonio Conte humbet Nicolo Barrelan për të paktën dy ndeshje. Dëmtimi që pësoi para sfidës ndaj Bolognas do ta mbajë
"Vllaznia vijon me rezultate negative, rënia nga kategoria do të ishte katastrofë" Brenda vetëm 1 jave, Vllaznia shënoi dy humbje përballë Teutës, 1 në kupë dhe ditën e sotme (28 qershor) në kampionat.
Pati kontakt me kryeministrin e Kroacisë, Djokovic pozitiv me Covid-19 Tenisti i njohur, Novak Djokovic së bashku me gruan e tij ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus. Testin çift
Burri dhe komshia dalin pozitivë me COVID-19 në Durrës, gruaja negative Ditën e sotme 6 persona kanë rezultuar me COVID-19. Në bazë të shenjave të tyre, personeli shëndetësor ka dyshuar dhe
Ronaldo regjistron një rekord negativ, për herë të parë humb dy finale radhazi Kupat italiane nuk i sjellin shumë fat Cristiano Ronaldo-s. Humbja e pësuar në Superkupën e Italisë kundër Lazio-s ka
Lojtari i skuadrës angleze shërohet nga koronavirusi vetëm dy ditë pasi doli pozitiv Lojtari i Norwich që testoi pozitiv për koronavirus të dielën, që nga ajo kohë ka kthyer një test negativ, ka thënë drej
Çlirohen te Bylisi, ylli i skuadrës del negativ edhe në tamponin e tretë "Po e nisim ditën me një Superlajm! Eridon Qardaku ka kryer edhe tamponin e tretë, duke u konfirmuar negativ, e tashm
Mendimet negative lidhen ngushtë me këtë sëmundje Ka një lajm të keq për gjithë njerëzit me natyrë pesimiste! Ta shihni gotën gjysmë bosh, nuk ju bën fare mirë për trurin
Rezultoi pozitiv në testin e parë ndaj koronavirusit, futbollisti i Bylisit merr rezultatin e testit të dytë Në rradhët e Bylisit u infektua me koronavirus i vetmi lojtar në Superiore, Eridon Qardaku. Lajmi se shkodrani i Byl
Rezultatet negative, Sormani: E ardhmja ime në dyshim Në prag të supersfidës kundër Kukësit, trajneri i Partizanit, Adolfo Sormani analizoi paraqitjen e skuadrës së tij, duke
Te Barcelona kërkojnë tjetër ulje pagash, këtë herë futbollistët i përgjigjen negativisht Kriza financiare për shkak të pandemisë COVID-19 po ndihet shumë edhe te një klub i madh si Barcelona që njihet për fina