999 rezultate për

negativ

Çfarë do të thotë të dalësh negativ apo pozitiv? Mësoni si funksionojnë testimet për Covid-19 Brenda pak muajsh pandemia e Covid-19 është spostuar nga një kontinent tek tjetri. Sot numërohen më shumë se 31 milion t
Kosova shpreson, Muriqi del negativ në testin e fundit për covid-19 Vedat Muriqi ka dalur negativ në testin e fundit që ka bërë për Covid19. Gazetari kosovar, Arlind Sadiku ka njoftuar
Çfarë ndodh në trupin tuaj kur hiqni kafenë? Ja si ta përballoni Konsumuesit e kafesë e dinë se çfarë do të thotë të kesh dy personalitete, personin që ishe para se të pije një gëllënkë
Kërkohët heqja e testit negativ gjatë kalimit kufitar mes Maqedonisë dhe Kosovës Oda Ekonomike e Maqedonisë Veri-Perëndimore (OEMVP) dhe Oda e Afarizmit të Kosovës kërkojnë nga pushtetarët të heqin tes
Rekordi negativ i Griezmann me Francën Franca arriti të marrë një fitore minimale në fushën e Suedisë, në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve. “Gjelat”
Infermierja shqiptare del edhe negative edhe pozitive me COVID-19 brenda vetëm 24 orëve Shqipe Kadriu, infermiere e QKUK-së, ka marr dy rezultate të ndryshme nga testi për koronavirus. Ajo ka shkruar në F
Për një marrëdhënie të shëndetshme duhet të zbatohet rregulli 3:1, çfarë kuptimi ka E keni kuptuar ndonjëherë se për zhvillimin e shëndetshëm të një marrëdhënie, cila do qoftë ajo (familje, çift, miqësi)
3 sjelljet e prindërve që ndikojnë negativisht në të ardhmen e fëmijëve Ka katër sjellje me të cila një prind mund të ndikojë negativisht në jetën e fëmijës. 1.Krahasimi i fëmijëve: Siguri
U kujtua pas pilafit, "rrebesh" komentesh negative për Majkon (FOTO LAJM) Ministri per Diasporen, Pandeli Majko, pasi ka dale sot me reagimin e pare, pas stuates kaotike ne Kakavije, ku mijera e
Mali i Zi vazhdon të kërkoj testin negativ për kosovarët, shumë qytetarë kthehen mbrapa Ditë më parë u lajmërua se Mali i Zi pritet të hap kufijtë e vet me Kosovën, Shqipërinë, Maqedoninë Veriore, Bosnjën dhe
Ia hodhi! Deputeti i opozitës mposht me sukses COVID-19 Deputeti i opozitës parlamentare, Ralf Gjoni, është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputeti
PD akuza qeverisë për testet: Laboratori i QSUT e nxorri negativ, tek privati doli pozitiv Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka denoncuar një rast
Ia doli! Deputeti socialist mposht me sukses COVID-19 Deputeti i PS Eljo Hysko ka rezultuar negativ në testin e fundit COVID-19. Lajmin e ka dhënë Turjani, vëllai i tij,
HOROSKOPI/ Hëna në shenjën tuaj do të jetë negative, shenja pa fat Dashi Hëna në shenjën tuaj do të jetë negative, gjatë ditës do të keni shumë punë por, shumë prej jush ndjehen të lod
Austria rihap kufijtë ajrorë! Ky është kushti i vetëm për udhëtarët Aeroplanët nga 18 shtete që e kishin ndaluar përkohësisht aterrimin në aeroportin e Vjenës, lejohen të aterrojnë përsëri
Çinari mposht koronavirusin, pastrohet totalisht Partizani Te Partizani tashmë nuk ka më asnjë lojtar të prekur me Covid-19. Edhe Erald Çinari e ka hedhur pas krahëve koronavirusi
Edhe shtetasit shqiptarë duhet të kenë testin negativ për të hyrë në Kosovë Kosova ka miratuar sot vendimet apo masat shtrënguese për të përballuar situatën ndaj COVID–19. Një prej vendimeve është
Bullgaria hap dyert për Maqedoninë e Veriut, por ka një kusht Prej sot shtetasit e Maqedonisë së Veriut mund të hyjnë në Bullgari me test PCR negativ, jo më të vjetër se 72 orë. Q
Kuvendi vatër kovidiane, del përgjigja për Pjerin Ndreun Kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu ka rezultuar negativ në dy testime që ka kryer për Covid 19. Vlen të përmendet q
Ish-deputeti: Tamponët e marrë nga Kina japin rezultat fals negativ në 60% të rastev Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia thotë se sistemi shëndetësor ndodhet në kolaps prej keqmenaxhimit të situatës nga qe