999 rezultate për

ndodhte

Mërkiç: Për Kosovën, Serbia heq dorë nga BE Shefi i diplomacisë serbe Ivan Mërkiç ka deklaruar se Serbia do të hiqte dorë nga anëtarësimi në BE nëse ky anëtarësim d
Ibra: Moxhi qau para nesh kur u hoq titulli Disa pjesë të librit të Zlatan Ibrahimoviç kanë dalë në shtypin italian pas vendimit të Gjykatës së Napolit për çështjen
Rasmussen: Shqipëria duhet të gjejë një zgjidhje politike “Ndjej keqardhje për atë që ndodhi në Shqipëri dhe për humbjen e jetëve njerëzore sikurse dënoj ashpër aktet e dhunshme”
Selimi: Do te largohesha nese skandali i droges do te ndodhte ne mandatin tim Behar Selimi, u.d. i drejtorit të policisë, në një intervistë për Kosova Sot ka thën&
Sikur kjo te ndodhte tek ne! Një qytezë në Lancashire të Anglisë e quajtur Darwen ka prerë 6 mijë pemë pë