999 rezultate për

ndoc

Kaubojsi: Do të isha kryeministër më i mirë se Rama Deputeti i Partisë Socialiste Eduard Ndocaj, i cili njihet edhe me pseudonimin "Kaubojsi" ka folur në "Zonë e Lirë" rret
Opozita braktis Kuvendin për të shkuar në kafe...ja thashethemet Eduart Ndocaj, ose siç e thërrasin deputeti "Kaubojs" është kthyer tashmë në një ndër emrat më aktivë në rrjetet sociale
"Kaubojsi": Ja çfarë ndodhi në përplasjen Rama - Blushi Deputeti "kaubojs" Eduart Ndocaj ka shkruar rreth debatit të zhvilluar sot mes Ben Blushit dhe Edi Ramës. Eduart Ndoc
"Kaubojsi" pi kafe me Tom Doshin Deputeti "kaubojs" Eduart Ndocaj ka pirë një kafe me Tom Doshin, i cili tanimë është deputet i pavarur pasi u përjashtua
"Kaubojsi" harron vezët, i shton koleksionit tre kapele Eduart Ndocaj një ditë më parë ka shprehur revoltën e tij të hapur për situatën në Kuvend dhe për hedhjen e vezëve në dr
Ndocaj kritikon qeverinë për emigrantët, nuk e lëshon foltoren Deputeti Eduart Ndocaj, i njohur si "Kaubojsi" ka folur në foltoren e Kuvendit lidhur me emigrantët. Duke marrë shkas
Rebelohet Ndocaj: Nëse jam debitor, unë dhuroj një apartament për një familje Deputeti Ndocaj ka reaguar menjëherë në lidhje me lajmin se ai kishte tre vite pa paguar energjinë elektrike. Me anë të
OSHEE i pret dritat "kaubojsit", nuk i paguante prej 3 vitesh Prej datës 8 shkurt, deputeti "Kaubojs" është në terr në shtëpinë e tij, pasi kishte plot tre vite pa paguar energjinë e
Rama shkarkon prefektin e Lezhës pasi shau deputetin Ndocaj Reagimi i Eduart Ndocaj, pas konfliktit me prefektin e Lezhës duket se ka marrë zgjidhje të menjëhershme, pasi kryeminis
Ndocaj shënjestron Majkon: Prej vitit '98 të kanë parë veriorët "Kaubojsi" ka marrë hak menjëherë pasi Majko e cilësoi si histori humori kandidimin e deputetit të Lezhës, Eduard Ndocaj
Skandal, ja çfarë mesazhi i ka dërguar prefekti i Lezhës Ndocajt Prefekti i Lezhës Altin Jaku ka përdorur një fjalor vulgar dhe të pistë kundrejt Eduart Ndocajt, duke e sharë këtë të fu
Ditë e vështirë për famijen Ndocaj... Sot është një ditë mjaft e vështirë për familjen e deputetit Eduart Ndocaj, pasi motra e tij do ti nënshtrohet një opera
"Kaubojsi", letër ambasadorit Lu: Po kërcënohem nga njerëz me pushtet Deputeti i Lezhës, Eduart Ndocaj i është drejtuar ambasadorit amerikan, Donald Lu me një letër të hapur lidhur me kërcën
"Kaubojsi": Rama të bëjë rrobaqepësin, Blushit i bëj studio për romane (VIDEO) Deputeti kaubojs Eduard Ndocaj ka folur për herë të parë si kryetar i Partisë Socialiste, duke bërë të qartë se Edi Rama
Eduart Ndocaj e dinte Endri Fugën program kompjuterik! (VIDEO) Deputeti Eduart Ndocaj ka dhënë një intervistë për emisionin "Oktapod" të Turjan Hyskën, ku ka surprizuar jo pak. Nd
PS e Lezhës: Ndocaj si Lek Plepi e "Ujku i Cërrikut" Eduart Ndocaj ka hedhur akuza kundër PS të Lezhës duke e sulmuar fort strukturën e Partisë Socialiste në këtë qytet.
Gara në PS, Ndocaj: Më e fortë ishte të kaloja detin në dimër me motoskaf Deputeti Eduard Ndocaj ka gati platformën për të garuar për kreun e PS-së, duke sfiduar kreun aktual Edi Rama dhe depute
Ndocaj: Unë kandidat për kryetar të PS-së Deputeti socialist i Lezhës Eduart Ndocaj, është kandidati i dytrë pas Ben Blushit për kryetar të Partisë Socialiste në
Platforma e "Kaubojsit": Prishje e koalicionit me LSI-në Deputeti Eduart Ndocaj, njohur edhe si "Kaubojsi" ka shpalosur kandidaturën për kryetar të Partisë Socialiste. Ai ka
"Kaubojsi": Unë fitoj edhe në Sarandën e Koços I ftuar në emisionin investigativ "Stop", deputeti socialist Eduard Ndocaj ka dhuruar humor. Ai foli megjithatë edhe