999 rezultate për

nderhyrje

Ndryshohet historia: Ndërhyrje në ADN-në njerëzore për të luftuar sëmundjet Për herë të parë në histori, është bërë e mundur që në ADN-në e njeriut të kryhet "kirurgji kimike", për të eleminuar s
Zëvendësuesi i Neymarit përfundon në Finlandë Ousman Dembele u transferua në Spanjë si lojtari që do të zëvendësonte brazilian Nejmar, të transferuar te PSG. Por një
Nëna shpërthen në lot kur shikon djalin e tij sulmues tek dëmtohet (VIDEO) Lojtari Richard Prieto i Club General Diaz në Paraguai ka pësuar një dëmtim mjaft të rëndë, duke thyer këmbën në ndeshje
Federata angleze dënon Manen për ndërhyrjen ndaj Edersonit Tre ndeshje pezullim dhe një e çarë në fytyrën e Ederson që do të mbetet shenjë gjatë gjithë jetës së portierit si për t
Tapë në timon, efektivi i FNSH-së aksidenton rëndë një person Një efektiv i FNSH-së është arrestuar pasi ka aksidentuar një shtetas që lëvizte me motor. Nga raportimet e para mës
I çmenduri Ramos, shikoni ndërhyrjen akrobatike para syve të Belottit (VIDEO) Spanja e ka mposhtur Italinë me rezultat 3-0 mbrëmë në Bernabeu me një paraqitje fenomenale nga të gjithë lojtarët e kom
Trump nuk e përjashton ndërhyrjen ushtarake në Venezuelë Pas një jave retorike të ashpër në shkëmbimet me Korenë Veriore, dje presidenti amerikan, Donald Trump, ka hyrë në një l
Nis transformimi i rrethrrotullimit te Zogu i Zi, një minipark në hyrje të Tiranës Rrethrrotullimi i Zogut të Zi po merr një pamje krejt të re, me shatërvanë funksionalë, lulishte dhe pemë. Pas rikons
Ndryshon trendi i ndërhyrjeve plastike, çfarë duan më shumë vajzat dhe gratë tani Çmime të përgjysmuara dhe cilësi tejet e lartë e ndërhyrjeve! Bisturia është në duart e ekspertëve më të mirë të fushës,
Zjarr i madh në Mali i Thatë (FOTO LAJM) Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë këto orë të vona malin e Thatë e më saktësisht në fshatin Leshnicë e poshtme, transmet
Këngëtarja shqiptare e pranon hapur: Kam bërë ndërhyrje estetike, më pëlqen Amber Rose Këngëtarja 20- vjeçare me zërin potent, Xhesika Polo, i ka befasuar ndjekësit në rrjetet sociale pasi postoi një foto pa
Dalin fotot e Marina Farës para ndërhyrjeve (FOTO LAJM) Vajza e Eli Farës, Marina është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale dhe media për shkak se
Riaktivizohet vatra e zjarrit në Klos, kërkohet ndërhyrje nga ajri Është riaktivizuar vatra e zjarrit në fshatin Patin të Klosit. Flakët e zjarrit po rrezikojnë seriozisht kurorën e g
E FUNDIT/ Flakët gjigante i afrohen spitalit të Tepelenës Zjarri i rënë gjatë mbrëmjes së sotme në kodrinën me pish mbi Tepelenë rrezikon seriozisht ta djegë spitalin e qytetit.
Kryeministri grek del nga operacioni, ja si është gjendja e tij Pak më parë u bë i ditur lajmi se kryeministri grek Alexis Tsipras, do t’i nënshtrohej një ndërhyrje kirurgjikale, dhimb
OSHEE rikthen kontrollet për ndërhyrjet e paligjshme në rrjet, 5 të shoqëruar në polici Grupet e Task Forces në drejtoritë rajonale Shkodër, Burrel dhe Tiranë janë duke ushtruar sërish kontrolle në lidhje m
Françeska Jaçe e “bërë”? Ish-banorja e “BB” rrëfen të vërtetën (FOTO LAJM) Një nga vajzat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar, sidomos pas pjesëmarrjes në Big Brother, modelja e njohur Françe
Dëshiron hundën më të vogël dhe më të drejtë?! Op. Dr. Rezarta Kapaj, kirurge plastike pranë Spitalit Amerikan, ju përgjigj për ne të gjitha pyetjeve që mund t’ju lin
Rama ironizon Bashën: Ka filluar të sekëlldiset nga ndërhyrjet e Presidentit të ri Kryeministri Rama ka ironizuar sot Bashën dhe Metën, teksa mbante një takim elektoral ne Shkodër. Rama tha se Basha
PE-Maqedonisë: Në fillim marrëveshja e Përzhinos, pastaj bisedojmë për anëtarësim Përmes rezolutës së miratuar sot në Parlamentin Evropian me 503 vota “pro” , 113 vota “kundër” dhe 45 ‘abstenim” përshën