999 rezultate për

ndave

Dështon Brazil-Argjentinë, mes legjendave edhe Caniggia i rremë (FOTO LAJM) Kishin shkuar në stadium, në Natal, për të parë në fushë ish futbollistët e Argjentinën dhe Brazilit, mes të cilëve emra
Grabitet për të dytën herë, avokatja e Dajtit dhe e bandave (VIDEO) Në harkun kohor të 2 viteve, grabitet sërish automjeti i avokates së krimeve të rënda Jalldys Kastrati, e njohur si avok
Ndeshja e legjendave Serbi-Shqipëri, Vasil Bici trajner Një ditë para ndeshjes mes Serbisë dhe Shqipërisë, më 14 tetor, do zhvillohet edhe një miqësore mes legjendave të futbol
Nëna shpëton fëmijën nga shtypja nga treni (VIDEO-FOTO) Një nënë arriti të shpëtojë fëmijën e saj pasi karroca rrëshkiti në shinat e trenit në një metro. Ngjarja ndodhi në Brit
Bayern-United, spektakli i legjendave (FOTO-VIDEO) Një ndeshje spektakolare ishte ajo mes legjendave të Bayern Munchen dhe Manchester United, mbi të gjitha për 60 mijë spo
Xiaomi shet 5000 njësi brenda 75 sekondave Xiaomi ka shitur 5.000 phablet redmi Note në vetëm 75 sekonda. Ky eshte nje fakt shumë mbresëlënës. Megjithatë, 5,000 nj
Protestuesit në Strugë: Mjaft më bandave antishqiptare Shumë qytetarë struganë kanë dalë në protesta për kundër vendimit të Gjykatës Themelore të Shkupit, për rastin "Monstra"
Legjendat e Realit, "manita" legjendave të Juves (FOTO-VIDEO) Spektakël dhe emocione. Klas dhe solidaritet. Të gjitha këto ndodhën në Unesco Cup, ndeshja mes legjendave të Juventus d
Kosova, e kapur prej bandave që kanë lidhje me pushtetin Kosova është e kapur prej bandave që kanë lidhje me pushtetin. Shteti i Republikës së Kosovës është i kapur prej fyti
Meksikë, përleshje me armë në një burg, 9 të vdekur Gjashtë persona të armatosur hynë në burgun në Iguala, në shtetin Gerrero, duke u shtirur si oficerë të policisë që do t
Edhe pandave iu ndërrohen pelenat (FOTO-LAJM) Një "çerdhe" e veçantë në qendrën "Chengdu" në Kinë. Por, mysafirët e rinj nuk janë fëmijë por 14 këlyshë panda të porsa
Robërimi dhe kthimi i Skëndërbeut sipas legjendave popullore DHOSI LIPERI 2745345974_81ee1fce80_z Dhosi Liperi Dhosi Liperi GjergjKastrioti-Skenderbeu-628x272 Skenderbeu (18
Pajisja që karikon telefonin brenda 20 sekondave Harrojeni kohën ku ju duhej me orë të tëra për të karikuar baterinë e telefonit tuaj. Nga sot mjaftojnë vetëm 20 sekonda
Microsoft reklamon Windows 8 me këtë reklamë gjeniale (VIDEO) Reklama e re e Microsoft ka arrit të tërheq vëmendje me një ide të shkëlqyer. Ne reklamën në të cilën, Microsoft rekl
BMW Z4, gati për tregjet evropiane (FOTO-LAJM) Më moderne se kurrë. Kjo është BMW-ja e re Z4, Roadster me i shpejtë dhe sportiv që kompania bavareze është e gatshme të
Skulptura të mrekullueshme prej rëre (FOTO-LAJM) Koha mund të mos ketë qënë ideale, por asgjë nuk i ka ndaluar këta njerëz të krijojnë këto skulptura të mrekullueshme rë
Klinikat private manipulojnë në vendosjen e stendave në zemër Për ekpertët mjekësorë është shqetësues fakti i vendosjes së stendave në zemër pacientëve në klinikat private. Sipas tyr
Muller vs Messi, krahasimi mes dy legjendave (FOTO LAJM) Gerd Muller, tashmë 67 vjeç, pas 40 vitesh pa se si u thye rekordi i tij i shënuar në vitin 1972. Reagimi i ish-sulmuesi
Keni parë qitës më të shpejtë se ky? (VIDEO) Një shpejtësi marramendëse dhe shenjë koncizë. Qitësi që do të shikoni në videon më lartë arrin të qëllojë në shenjë dis
Hoteli 17 katësh shkatërrohet brenda 9 sekondave (VIDEO) Rrënimi i i hotelit Plaza në një zonë të Teksasit ka bërë që autoritetet të vendosin për ta shembur atë. Ndërsa brenda 1