999 rezultate për

ndare

Një partnere si Afrona, surpriza romantike që i bëri Bleros për ditëlindje (FOTO LAJM) Afrona Dika dhe Blero Muharremi kanë ndarë disa copëza romantike nga festa për ditëlindjen e këngëtarit, që ka qenë një
E ka ndarë mendjen, këtë verë Hygerta Sako po bën namin me bikini (FOTO LAJM) Ish- "Miss Albania 1995" si dhe moderatorja sportive, Hygerta Sako shfaqet në formë shumë të mirë tek fotot e fundit qe
Sela shpall fitoren Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela ka folur para mediave ku ka thënë se koalicioni ASh-Alternativa ka korr
Gjasula afër transferimit te skuadra legjendare Mesfushori i Shqipërisë, Klaus Gjasula, është afër transferimit te klubi i Bundesligës 2 të Gjermanisë, Hamburgu, raport
Shqiptarët të ndarë, cilin kandidat përkrah Albin Kurti në Maqedoninë e Veriut (VIDEO) Teksa Maqedonia e Veriut ka hyrë në zgjedhje për parlamentin e ri që do të formohet, ka pasur mesazhe që kanë inkurajuar
Xheni dhe Benardi gati për altar, vendosin të martohen pas dy vitesh të ndarë (FOTO LAJM) Xheni Mhillaj dhe Benard Marashi do të jenë çfti që u njohën në “Big Brother” dhe që së shpejti do të ngjiten në altar.
Është ndarë? Ish-banorja e Big Brother jep përfundimisht përgjigjjen (FOTO LAJM) Gerta Shino prej kohësh duket se ka qenë në krizë në çift pasi shpesh hërë është përolur kohët e fundit në media për nda
Momenti dramatik, policia serbe rreh me shkop gome qytetarët paqësorë (VIDEO) Një video që është shpërndarë në rrjete sociale shfaq policët serbë duke rrahur brutalisht qytetarët në Beograd. Nga
Të ndarë, por Dafina dhe Dj Geek publikojnë momentet romantike krah njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Dj Geek u kthyen disa javë më parë në çiftin më të komentuar të shoëbiz-it, kjo për lidhjen e papritur
Çfarë do të sakrifikonte Ali Ahmeti që shqiptarët të garonin bashkë? Ja si përgjigjet kreu i BDI (VIDEO) Në një intervistë në Syri TV, kryetari i BDI, Ali Ahmeti ka folur rreth fushatës zgjedhore në Maqedoninë e Veriut e mbi
Shkon në 69 numri i të vdekurve nga COVID-19 në Shqipëri, si është shpërndarë harta SHP ka konfirmuar 82 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orët e fundit nga 368 teste duke vijuar kështu numri i lartë
Më fotot më speciale të shtatzanisë, Olta Boka ka diçka për t'i thënë princesësh së saj (FOTO LAJM) Që prej momentit kur ndau lajmin e shtatzënisë, Olta Boka ka ndarë momente të ndryshme gjatë pritjes së ëmbël. Së fu
Rama thirrje shqiptarëve: Gjuhën e nënës mos e përdorni për të na ndarë dhe pastruar skenën politike Në deklaratën e tij mbajtur para gazetarëve në Prishtinë, kryeministri Rama në fund të turit të takimeve me aktorët poli
Janë ndarë? "Sarp" kapet mat me të dashurën në pushime (FOTO LAJM) Aktori turk Çagatay Ulusoy prej vitesh tashmë është në një lidhje me aktoren Duygu Sarisin. Dyshja ka qenë dhe vazhd
Ju publikuan të gjitha operacionet, reagon për herë të parë Arbenita (FOTO LAJM) Ditën e djeshme një foto nga një klinikë e huaj ku tregonte qartë ndërhyrjet estetike që Arbenita kishte kryer në fytyrë
Ndahet nga jeta në moshën 55-vjeçare shkrimtari Zafon (FOTO LAJM) Carlos Ruiz Zafon, shkrimtari spanjoll me famë botërore është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshëm 55-vjeçare. Auto
Me lot në sy i ndarë nga shokët përcolli penalltinë e fundit, Callejon largohet nga Napoli me trofeun e parë (FOTO LAJM) Shtatë vite te Napoli, por pa fituar kurrë asgjë. Sulmuesi anësor spanjoll Jose Callejon, për çudi ka qenë gjatë tërë
Pak ditë pasi u bë baba, Elgit Doda ndan foton e parë me të birin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë prindër me një djalë, të cilin e quajtën Krid. Dyshja nuk i ka fsheh
Për të gjithë që menduan se janë ndarë, Kim Kardashian publikon foton intime me Kanye West (FOTO LAJM) Kohët e fundit është përfolur se çifti i famshëm, Kim Kardashin dhe Kanye West nuk i kanë aspak mirë gjërat mes tyre. Po
Janë ndarë? Por pse Loredana mban në shtëpi foton e Mozzik? (FOTO LAJM) Loredana dhe Mozzik edhe pas ndarjes kanë mbetur shumë të diskutuar në shoëbizin shqiptar. Së fundmi një Instastory e