999 rezultate për

ndal

SKANDALOZE/ Man Utd e vendos sërish Kosovën si pjesë të Serbisë (FOTO LAJM) Intervistë me mesfushorin e vet serb, Nemanja Matic, e ka shfaqur Kosovën pjesë të Serbisë gjatë ditës së djeshme. "D
CHAMPIONS/ Mbyllen pjesët e para, Juventusi befasohet nga rusët, Reali dhe PSG bëjnë detyrën (VIDEO) Janë mbyllur pjesët e para në Champions ku nuk kanë mungur surprizat. Juventus po humbet 0-1 në Alianz Stadium nga Loko
SKANDALOZE/ Meta krenohet se takoi "Millosheviçen" e Azisë (FOTO LAJM) Aung San Suu Kyi, liderja e Mijanmarit është një ndër personat më të akuzuar sot në botë në lidhje me lejimin e genocidi
Burri nga Elbasani tenton t'i marrë jetën gruas Një ngjarje tragjike është parandaluar në Elbasan. Burimet zyrtare bëjnë me dije se një burrë ka rënë në pranga pasi
Kryemadhi nuk ndalet: E quan Ramën skizofren e kërkon zgjedhje të parakohshme "Rama është si skizofreni, që ka frikë nga bluza e bardhë. Ai s’ka dashuri, godet pas krahëve" Pas përfundimit të mbl
SKANDALI/ Djali i Mbretëreshës së Anglisë akuzohet për orgji me 9 vajza nën moshë (FOTO LAJM) Djali i mbretëreshës, princi Endrju është akuzuar se ka fjetur me tetë vajza, ku disa prejt tyre edhe nën moshë në një i
Këta çifte njoftuan shtatzëninë në mënyrën më skandaloze (FOTO LAJM) Prindërit e ardhshëm në ditët e sotme po gjejnë mënyra nga më të ndryshme për ti treguar botës ardhjen në jetë të bebit.
Erdogan ndalon prodhimin e cigareve elektronike: Pini çaj! Në një event për duhanpirjen, Erdogan tha se kompanitë e duhanit “po pasurohen duke helmuar njerëzit”, dhe tregoi se ka
U ndal për herë të parë në Premierligë, Klopp i pakënaqur me arbitrat Manchester United dhe Liverpool e mbyllën në një barazim 1-1, derbin e luajtur ditën e sotme mes tyre. Rashford shëno
Këto janë pesë ushqimet që parandalojnë migrenën Dhimbjet e migrenës, për atë që i ka provuar, janë më të tmerrshmet. Këto dhimbje janë paralizuese dhe shoqërohen me të
United ia del të ndalë Liverpoolin, mbyllet në barazim super sfida (VIDEO) Derbi më i madh anglez nuk ka dhuruar fitues në ndeshjen e xhiros së nëntë. Dy skuadrat më të trofeshme të Premierlig
Nuk ndalet Sadiku, tjetër gol me Malagan (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku, ka gjetur rrugën e rrjetës në sfidën e sotme ndaj Deportivo La Korunjës, duke i s
Skandali i përgjimeve: Përse Rama nuk e ka paditur gazetën gjermane BILD? Në muajin qershor Kryeministri Rama deklaroi se do të padiste gazetën Bild dhe gazetarin e saj, Peter Tiede, në Gjermani
Ndalohen 20 shqiptarë të kalojnë në territorin grek nga Kakavija Një valë masive kthimesh të qytetarëve shqiptarë ka ndodhur në 24 orët e fundit në pikën e kalimit kufitar të Kakavijës.
E jashtëzakonshme: Mësuesi i gjimnazit e ndal masakrën me përqafim (VIDEO) Një mësues i fizkulturës, i cili është edhe trajner i ekipit të futbollit, ka rrezikuar jetën, duke mbrojtur të tjerët n
Dy pjesëtarë të FSK’së ndalohen në Jarinje nga policia serbe Dy pjesëtarët e Forcës së Sigurisë së Kosovës janë ndaluar nga policia serbe në kufirin Kosovë-Serbi, saktësisht në Jari
'Ngec' Byerni, përfiton Dortmundi (VIDEO) Dortmundi ka arritur të shënojë fitore ndaj Monchengladbachut me rezultat minimal 1:0. Golin e vetëm e shënoi Marco R
SKANDAL/ Nuk marrin pagat, lojtarët braktisin ndeshjen (VIDEO) Skena skandaloze në Meksikë, aty ku ndeshja mes Veracruzit dhe Tigres është kthyer në estradë të vërtetë. Ekipi i Tig
"Qyteti i fantazmave" ku është e ndaluar të hyni pas perëndimit të diellit India është një tokë me histori. Në të do të dëgjoni shumë histori interesante për magjinë, perënditë, njerëzit dhe kafs
Erdogan dorëzohet përballë Trumpit, i ndal sulmet ndaj kurdëve Turqia dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë marrë vesh për një armëpushim të menjëhershëm në pjesën veriore të Siris