999 rezultate për

nano

"Ç'është kjo marrëdhënia jote erotike me njerëz të këtij soji?", Nano provokon Artan Hoxhën ‘’ǒështë kjo marrëdhënia jote erotike me njerëz të këtij soji?”, kjo ishte pyetja provokative e Mustafa Nanos për gazet
Mustafa Nano: Jam gay Mustafa Nano i cili bën ndonjëherë si gazetar kontrovers, sidomos kur “merr guximin” dhe flet për tema të cilat janë gat
"Tërhiqe mbrapsht atë që the", debati i ashpër i Nanos me Buzhalën (VIDEO) Analisti Mustafa Nano dhe gazetari Berat Buzhala janë përplasur ashpër mbrëmë për gjatë emisionit Opinion për çështjen e
Ende gjallë kjo rruspi? Debat i ashpër mes Muç Nanos dhe Armand Shkullakut në studio (VIDEO) Analisti Mustafa Nano dhe gazetari Armand Shkullaku janë përplasur gjatë emisionit “Opinion” ku po disktuhej rreth mesaz
Nano shpërthen ndaj Ramës: Më vjen turp që është kryeministri im Analisti Mustafa Nano, ka shpërthyer në studion e ‘Opinion’ kundër kryeminsitrit Rama. Ai tha se Rama është i demoti
Mustafa Nano bën deklaratën e fortë: Rama, si i droguar! Analisti Mustafa Nano ka habitur me deklaratat e tij ndaj Kryeministrit Rama pasi është shprehur se i vjen turp që ai ës
"Rama si Nano dhe Berisha, i doli boja shumë shpejt" Nga Andi Bushati Historia e viteve të fundit na ka dhënë një mësim : qeveritë fillojnë e shkërmoqen, kur i del b
Si tentoi Nano të shkarkonte Ben Blushin nga Athina Ish-ambasadori i Shqipërisë në Greqi, Bashkim Zeneli, ka botuar një libër me kujtime duke radhitur disa nga ngjarjet më
Historiani hedh poshtë tezën e Mustafa Nanos: Nëna e Skënderbeut, 100% shqiptare Nga Ilmi Veliu* Në vitet e tetëdhjeta, për shkak të interesimit tim të madh për të kaluarën shqiptare dhe hulumtimeve
Nëna e Skendërbeut, serbe: Muç Nano i sfidon të gjithë të provojnë të kundërtën Kur vjen puna për të provokuar, Mustafa Nano duket se ua njeh mirë “telat” shqiptarëve. Deklarata e tij për origjinën sl
Muç Nano: Banorët e Unazës së Re i lija 30 vjet pa shërbime publike Prej më shumë se një muaji banorët e Unazës së Re që preken nga projekti i zgjerimit të rrugës protestojnë kundër planit
Meta shpjegon Nano-n: Ishte inatçor Presidenti Ilir Meta ka folur për raportet me ish-kryetarin e PS-së dhe ish-kryeministrin Fatos Nano. Në një intevis
I shpëtoi jetën nga kanceri, 42 vjeçari nderon mjekun në një mënyrë speciale (FOTO LAJM) Nano Salguero, është 42 vjeçari që ka një histori shumë të veçantë për të treguar rreth jetës së tij. Ai jeton në nj
"Do vishesh si Fatos Nano dhe do ja mbathësh", gazetari debaton ashpër me Ramën Kryeministri Edi Rama ka replikuar dje me gazetarin Nikoll Lesi në një emision televiziv. Lesi është shprehur se qe
50 sekretet e Fatos Nanos, nga burgu, tek atentatet dhe dy martesat e bujshme Që nga fëmijëria, pjesëmarrja në politikë, arrestimi, qëndrimi në burg, pafajësia, divorci, martesa e dytë me Xhoanën e
Burgosi Fatos Nanon, kush është e preferuara e Ilir Metës për në KLSH Vitore Tusha mban gradën doktore shkencash. Ajo është anëtare e Gjykatës Kushtetuese që prej vitit 2008 e gjithashtu anë
Nano: Kur do të ikë Rama, Veliaj dhe Xhafa nuk janë budallenj Analisti Mustafa Nano jep disa motive të “largim-shkarkimit” të Xhafajt, ndërsa mendon se Rama nuk do arrijë të pastrojë
Mustafa Nano shpërthen kundër Lalës dhe Çollakut: Kur ju kam ju përballë më ulet kurba Analisti Mustafa Nano mbrëmjen e sotme në Opinion, ka pasur një përplasje me gazetaren Klodiana Lala dhe gazetarin Basir
Mustafa Nano: Lërëni Noizy-n në "shenjtërinë" e vet Nga Mustafa Nano* E njihni Noizin? Me siguri, po. Në mos e keni ndjekur, ia keni dëgjuar emrin. Edhe unë ia kam dëgju
Si reagonte Fatos Nano kur arrestoheshin kriminelë të politizuar Ish-deputeti, Asllan Dogjani në një intervistë në emisionin “Arena” ka sjell në kujtesë qeverinë e Fatos Nanos dhe mënyr