999 rezultate për

naim

Ora e Naim Ternavës kushton 12,735 dollarë? (VIDEO) Para disa ditësh, në qytetin e Dibrës, kryetari i Komunitetit Mysliman Shqiptar Skënder Bruçaj, kryetari i Bashkësis Isl
Naim Frashëri në pullën postare të Iranit Poeti ynë kombëtar Naim Frashëri, përveç se ka shkruar në gjuhën turke dhe greke, ka shkruar edhe në atë persiane. Kjo
Kapet 21 vjeçari që përdhunoi të renë në rrugë Uniformat blu të Tiranës kanë vënë në pranga një 21 vjeçar, pasi akuzohet se ka përdhunuar një vajzë 20 vjeçare. Sht
Ambasadori Naim Malaj përherë në shërbim të Kosovës (FOTO LAJM) Me organizim të ambasadorit të Shqipërisë në Bernë të Zvicrës, Ilir Gjoni dhe stafit të tij, mbrëmë, duke filluar nga o
SH.F. "Naim Frashëri" e Studeniçanit shënoi 70 vjetorin e themelimit Me program të begatshëm, mbajtur në Shkollën Fillore “Naim Frashëri”-Studeniçan, kjo shkoll ka shënuar 70 vjetorin e the
Alarm fals për bombë tek shkolla “Naim Frashëri” në Durrës Sikundër edhe rastet e tjera, edhe alarmi për bombë që është shënuar në Durrës ka rezultuar fals. Në shkollën “Naim Fras
Naim Tërnava uron Krishtlindjet Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava, ka uruar e përgëzuar Ipeshkvin Dodë Gjergji dhe të gjithë besimtarët katolikë për Festën
Naim Maloku: Pse Vetëvendosje s'po del kundër shkuarjes së shqiptarëve në Siri dhe në Irak? Eksperti i sigurisë Naim Maloku është shprehur se nuk e kupton qëndrimin e Lëvizjes Vetëvendosje lidhur me shqiptarët që
Edhe Naim Tërnava në seancë konstetuive Në listën e pjesëmarrësve si mysafir në seancën konstituive të Kuvendit të Kosovës, është edhe Kryetari i Bashkësisë Isl
73 vjet burg autorëve që ekzekutuan biznesmenin fierak Sa i takon ngjarjes së shënuar në 10 nëntor të dy viteve më parë ku u ekzekutua një biznesmen fierak, Gjykata ka dënuar
Papa Françesku priti Naim Tërnavën Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava cili po merr pjesë në Forumin e tretë të dialogut ndërfetar Katoliko-mysliman, që po mbah
Naim Aliti: Turp për ty, Ali Ahmeti Ish-ushtari i UÇK-së, Naim Aliti ka pyetur liderin e BDI-së, Ali Ahmeti se ku është drejtësia që që e ka premtuar. “K
Serbia keqtrajton shqiptarët, asnjë reagim nga Kosova Organet e sigurisë së Serbisë po i keqtrajtojnë qytetarët e Kosovës edhe 15 vjet nga paslufta. Këtë herë, një shqipta
Xhandarmëria serbe po vret kosovarë në kufi Dy personat që kaluan kufirin dhe shkuan në Serbi, ku ndodhi dhe aksidenti, ende nuk dihet se ku janë dhe se si trajtohe
VV: Të lirohet Naim Prelvukaj Lëvizja Vetëvendosje ka ndjekur me shqetësim arrestimin e veprimtarit shqiptar në Mal të Zi, Naim Prelvukaj. Naim Pre
Naim Tërnava nuk është nën hetime Kreu i Bashkësisë Myslimane të Kosovës, Naim Tërnava nuk është nën hetime nga prokuroria. Tërnava nuk hetohet për "ak
Naim Tërnava: BIK-u ka qenë i shqetësuar për ekstremizmin fetar Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava u shpreh se e mbështet operacionin e Policisë së Kosovës për arret
Naim Tërnava: Ekstremistët fetarë, sindromë shkatërrimtare Bashkësia Islame e Kosovës është zotuar se do të luftojë kundër çdo lloj esktremizmi apo radikalizmi që mund të shkaktoj
Jahjaga dhe Thaçi urojnë Tërnavën (FOTO) Presidentja Atifete Jahjaga ka uruar Naim Tërnavën për festën e Fitër Bajramit. Jahjaga e vizitoi sot selinë e BIK-ut
Albin Kurti uron Naim Tërnavën Me rastin e Festës së Fitër Bajramit, një delegacion nga Lëvizja Vetëvendosje, me në krye Albin Kurtin kanë vizituar Bas