999 rezultate për

mustafi

E bujshme, Milani synon Shkoadran Mustafin Milani është në ndjekje të një qëndërmbrojtësi të ri. "Tuttosport" shkruan se emri i ri për mbrojtjen e Milanit ësht
Arsenali gjen pasuesin e Mustafit te Roma Arsenali ka hyrë në garë për qëndërmbrojtësin e Romës Kostas Manolas. Greku përfundoi në listën e dëshirave të cilët
Formacionet zyrtare: Arsenali beson te Champions, Xhaka dhe Mustafi titullar Arsenali do të luajë pas pak ndaj Brightonit në Emirates. Skuadra e Unay Emery do të kërkojë fitoren për të mbajtur g
Tifozët e Arsenal-it hapin peticion për burgosjen e futbollistit shqiptar (FOTO & VIDEO) Një gabim trashanik në golin e dytë të Zahas, në sfidën ndaj Cristal Palace po i kushton shtrenjtë futbollistit të Arsen
Formacionet zyrtare, Watford- Arsenal: Rikthehet Xhaka Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Watfordit dhe Arsenalit. Watfordi dhe Arsenali do të përballen në "
Formacionet zyrtare: Everton-Arsenal, Xhaka jashtë Mustafi titullar Arsenali do të kërkojnë vijushmërinë për të mbajtur zonën Champions teksa do të luajë pas pak ndaj Evertonit në transfer
Valencia kërkon të rikthejë Shkodran Mustafin Shkodran Mustafi do të largohet në fund të sezonit nga Arsenalit pas 3 sezonesh në Premier League. Për shqiptarin int
Xhaka dhe Mustafi larg Arsenalit Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi po mbyllin sezonin e tyre të tretë te Arsenali. Mustafi u transferua për 35 milionë
Formacionet zyrtare: Tottenham-Arsenal, Xhaka dhe Mustafi titullar Tottenham dhe Arsenali do të sfidojnë njëra tjetrën në derbin e Londrës veriore në ndeshjen e javës së 29 të Premier Le
Xhaka dhe Mustafi titullar në derbin ndaj Tottenhamit Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi priten të jenë titullar në ndeshjen ndaj Tottenhamit e cila do të zhvillohet në "Wembl
Mustafi shënon, Emery feston si çmendur (VIDEO) Shkodran Mustafi u bë protagonist dje në mbrëmje teksa shënoi golin e dytë ndaj Bate Borisov, në ndeshjen e kthimit të E
Shkodran Mustafi me urim të veçantë për nënën e tij (FOTO LAJM) Shkodran Mustafi ka uruar ditëlindjen e nënës së tij përmes rrjeteve sociale. “Urime ditëlindjen nëna ime. Të dua shu
Shkodran Mustafi rikthehet në stërvitje te Arsenali Arsenali ka konfirmuar rikthimin e Shkodran Mustafit dhe Henrikh Mkhitaryanit në stërvitje të plota me skuadrën. Sipa
Shkodran Mustafi bëhet baba (FOTO LAJM) Futbollisti shqiptar e ka ndarë gëzimin e tij në rrjetet sociale pasi u bë baba. Futbollisti shqiptar e ka postuar nj
Kjo është paga e Granit Xhakas dhe e Shkodran Mustafit te Arsenali Futbollistët shqiptarë të Arsenalit, Granit Xhaka e Shkodran Mustafi, janë lojtarë mjaft të rëndësishëm për Arsenalin, d
Shikoni sa do të mungojë Mustafi Skuadra e Arsenalit sot ka arritur fitoren e parë në vitin 2019, pasi mposhti Fulhamin në ‘Emirates’ me rezultatin e the
Dy shqiptarët përsëri titullarë me Arsenalin kundër Everton Sot do të luhet derbi i zjarrtë anglez, mes Arsenalit dhe Evertonit. Favorit është skuadra e dyshesh shqiptare, Grani
Mustafi turpëron në stërvitje Aubameyang (VIDEO) Arsenali është duke vazhduar përgatitjet për ndeshjen që do të zhvillojë sot përballë skuadrës së Vorskla Poltave e vlef
Rrëfehet Mustafi: Isha i frikësuar kur Mihajloviç erdhi te Sampdoria Edhe pse tani është pjesë e Arsenalit, mbrojtësi me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi nuk e harron Sampdorian, klubi
Festoi me shqiponjë, Federata Angleze merr vendimin për Mustafin Shkodran Mustafi shënoi një gol të bukur në ndeshjen e Arsenalit përballë Kardifit dhe menjëherë festoi me shqiponjë.