999 rezultate për

munich

Befason Shaqiri: Mund të rikthehem të luaj për Bayern Munich Xherdan Shaqiri i ka befasuar të gjithë teksa ka deklaruar se ai mund të rikthehet të luajë për Bayern Munich. Shqipt
Bayern Munich sfidon Liverpoolin, mungon Shaqiri (FOTO LAJM) Liverpool- Bayern Munich do të sfidojnë njëra tjetrën sot në mbrëjme në aktin e parë të Ligës së Kampioneve, shkruan Alb
Klopp tregon se kush do të luaj në mbrojtje kundër Bayern Munich Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, nuk e ka përjashtuar mundësinë që ta përdorë Fabinhon si qendërmbrojtës të martën
Klopp: Shaqiri mund të luaj kundër Bayern Munich Jurgen Klopp ka folur për gjendjen e Dejan Lovren, Xherdan Shaqiri dhe Georginio Wijnaldum para përballjes në Champions
Fitoi shumë me Bayernin, por Xherdan Shaqiri nuk "ka mëshirë" për ta Xherdan Shaqiri mezi pret që Liverpool të luajë kundër Bayern Munich në Ligën e Kampionëve, duke shpresuar që Jurgen Klo
Futbollisti i Liverpoolit: Guardiola më kërkoi te Bayern Munich Futbollisti i Liverpoolit, Sadio Mane, ka thënë se Pep Guardiola ka qenë i interesuar për shërbimet e tij, derisa spanjo
Bayern Munich merr një lajm fantastik para sfidës me Liverpoolin Pas druajtjeve se Manuel Neuer mund të mos jetë në ndeshje të luajë për Bayern Munichun kundër Liverpoolit në Champions
Futbollisti i Bayern Munich i jep fanellën vogëlushit, por shqiptari ia rrëmben nga duart (VIDEO) Në takimin mes Bajernit dhe Schalkes këtë fundjavë ka ndodhur një episod mjaft interesant. Një fëmijë i ka kërkuar f
Bayern Munich merr një lajm fantastik para sfidës me Liverpoolin Bayern Munich ka marrë një lajm fantastik para përballjes së parë ndaj Liverpoolit në kuadër të UEFA Champions League.
Bayern Munich nuk heq dorë nga bomberi i Lillë Nicolas Pepe është ylli më i ri në kampionatin francez. Ai këtë sezon ka mahnitur të gjithë duke shënaur 16 gola dhe
Bayern Munich nuk gabon, fiton në shtëpi ndaj Schalke 04 (VIDEO) Bayern Munich ka fituar me rezultatin 3-1 ndaj Schalke 04 në "Allianz Arena", ndeshje e vlefshme për javën e 21 të Bunde
Bayern Munich shënon edhe golin e tretë ndaj Schalke 04 (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e 3 ndaj Schalke 04 në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është sulmues i talentu
Bayern Munich kalon sërish në avantazh ndaj Schalke 04 (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar sërish në avantazh ndaj Schalke 04 në "Allianz Arena". Autori i golit është sulmuesi polak,
Bayern Munich kalon në avantazh ndaj Schalke 04 (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Schakle 04 në "Allianz Arena". Është shënuar një autogol nga mbrojtësi Jeff
Zyrtare: Bayern Munich blen sulmuesin e talentuar nga Hamburg Bayerni ka blerë talentin e Hamburgut, Jann-Fiete Arp. Përmes një njoftimi në sajtin zyrtar, Bayern Munich ka konfirm
Bayern Munich kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur sonte Hertha Berlinin me rezultatin 2-3 në "Olympiastadion" dhe është kualifikuar në çerekfina
Bayern Munich përmbys rezultatin ndaj Hertha Berlin (VIDEO) Bayern Munich ka përmbysur rezultatin ndaj Hertha Berlin në "Olympiastadion". Është përsëri talenti gjerman, Serge G
Bayern Munich barazon rezultatin ndaj Hertha Berlin (VIDEO) Bayern Munich ka barazuar rezultatin ndaj Hertha Berlin në "Olympiastadion". Ai që ka shënuar është talentin, Serge
Hertha Berlin shokon Bayern Munich (VIDEO) Hertha Berlin ka kaluar në avantazh ndaj Bayern Munich në "Olympiastadion". Ai që ka shënuar është mbrojtësi 1-vjeça
Bayern Munich në ndjekje të sulmuesit të Leipzig Bayern Munich do të mundohet të sjell lojtar të ri gjatë afatit kalimtar të verës. Bavarezët tashmë kanë identifikuar