999 rezultate për

mungojne

Ters për Tottenham, i mungojnë 9 titullarë në debutimin e Premier League Ditën e shtunë me datë 11 gusht Tottenham do të përballet me Neëcastle për ndeshjene parë të Premier League. Por duk
Këto janë 10 emrat që mungojnë në listën e "Lojtarit të Vitit" FIFA ka përgjedhur së fundmi listën e kandidatëve për për çmimin Lojtari i Vitit por në këtë listë vihen re mungesa e di
Nëse keni këto simptoma, ju mungojnë këto vitamina Një dietë e pasur ushqimore na mundëson të gjitha vlerat ushqyese, mineralet dhe vitaminat për të cilat organizmi ka nev
Alarmohet Kroacia në stërvitje mungojnë 5 titullarë 120 minuta lojë kundër Anglisë duket se i kanë lodhur shumë lojtarët e Kroacisë. Pak orë përpara finales nuk ka lajme
Katastrofë për Belgjikën, 5 lojtarë mungojnë në stërvitje Trajneri Roberto Martinez ka drejtuar dje stërvitjen e radhës për kombëtaren e Belgjikës. Në sy ka rënë mungesa e pesë f
Edhe Bahtirit nuk i mungojnë milionat Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka deklaruar se posedon pasuri të paluajtshme vlera e së cilës kalon shi
Enca blen vilë të re, shikoni ambientet (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia gjatë kësaj periudhe ka qenë në qendër të vëmendjes dhe kjo padyshim pas klipit të publikuar pak
Haliti kërkon të dënohen deputetët që mungojnë në seanca Deputetët e Kuvendit të Kosovës vazhdojnë të mungojnë në seanca parlamentare, pasi nuk ka penalizime për mungesat e tyre
Dëshironi të flini mirë? Atëherë këto dy lule s'duhet të mungojnë në dhomë Personat që kanë probleme me gjumë padyshim se do të gëzohen kur ta kuptojnë se ka shumë lule të cilat jo vetëm se ua pa
Këto janë emrat e mëdhenj që do të mungojnë në Kupën e Botës Gjatë këtyre ditëve shumë ekipe përfaqësuese po zyrtarizojnë edhe listat me lojtarët që do të marrin me vete për në Kupë
Bëni kujdes, këto janë shenjat që tregojnë se ju mungojnë vitaminat Edhe pse ka shumë mjete për të kompesuar mungesën e vitaminave në organizëm, njerëzit ende vuajnë nga mungesa e tyre. Mi
Neymar i bie pishmanit: Më mungojnë Messi dhe Suarez Mediat botërore raportojnë se Neymar i ka rënë pishmanit që është transferuar në Francë. Madje është dhe vetë braziliani
E konfirmon trajneri i Bayernit: Vidal dhe Alaba do të mungojnë kundër Sevillas Trajneri i Bayern Munich ka folur në një konferencën shtypi se disa nga yjet e tij do të mungojnë kundër andaluzionëve,
Roma me plot halle kundër Barcelonës, i mungojnë 3 yje Roma nuk do të ketë kundra vetëm yjet e Barcelonë, por dhe mungesën e yjeve të saj. Në ndeshjen e parë të fazës çere
Probleme për Barcelonën, mungojnë dy yjet e skuadrës ndaj Sevillas Dy lojtarët e Barcelonës, Lionel Messi dhe Marc Andre ter Stegen, janë lënduar gjatë miqësoreve me Kombëtaret e tyre për
Dafina po bashkëpunon me yllin botëror, fjalët e mira për të nuk mungojnë Dafina Zeqiri tashmë po synon tregun ndërkombëtar dhe duhet thënë se është në rrugë të mbarë. Pasi u shfaq në videokl
Hoxhaj: Mungojnë edhe dy apo tri vota për demarkacionin Zëvendëskryeminsitri i Kosovës, Enver Hoxhaj, është shprehur optimist se çështja e Demarkacionit me Malin e Zi do të mar
Dieta, buka dhe makaronat nuk duhet të mungojnë Duhet ta pranojmë që gjëja e parë që bëjmë kur nisim një dietë, reduktojmë në mënyrë drastike apo heqim dorë nga buka dh
Bota e egër e boksit të paliçensuar (FOTO LAJM) Këto shfaqje dramatike dhe të panjohura nxjerrin në pah botën e padisiplinuar të boksit të palicensuar britanik, në të c
Sherifi: Mungojnë 3 vota për të kaluar demarkacionin Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës për Kosovën, Bilall Sherifi, ka thënë se nga llogaritë që kanë bërë, u duhen edhe d