999 rezultate për

mundem

Skënderbe "ne mundemi" ... 90 minuta drejt historisë (FORMACIONI) "Mbani frymën miq"! Sonte në mbrëmje vëmendja e të gjithë shqiptarëve do të jetë e drejtuar në "Elbasan Arena", atje ku
Enrique: Mundëm Realin më të mirë të viteve të fundit Luis Enrique është shprehur se Bacelona arriti ta mbyllte kampionatin në kampionat më lart nga Reali më i mirë i viteve
Meda kërcënon FFK-në me tërheqjen nga liga, Vokrri i përgjigjet: Mundemi edhe pa juve Presidenti i Hajvalisë, Mehedin Përgjegjaj (Meda) ka shpërthyer në akuza pas ndeshjes Hajvalia – Besa (1:3). Hajvalia
Rihanna: S'jam lidhur me Di Caprio-n Më në fund Rihanna ka hedhur poshtë të gjitha zërat të cilat thonin se ajo po shijonte një romancë me Di Caprio-n. Këngë
Gjykatësja bukuroshe s'ka koment për përgjimet Në lidhje me bisedat e publikuara nga Zaev, sipas të cilave Sofija Llaliçiç është caktuar nga Mijallkov të bëhet gjykatë
Shqiptari që nuk ka fjetur 33 vjet Quhet Faik Canolli dhe është nga Prishtina dhe ka këtu e 33 vjet që nuk ka fjetur gjumë. Ai ka treguar se nuk ka vënë
Haradinaj: Kosovën do ta bëjmë shtetin më të mirë në Ballkan Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj është shprehur se fitorja për partinë që ai drejton është e padiskutueshme. Sipas t
Ilir Deda: Vetëvendosje është krenaria e Kosovës Drejtori i KIPRED-it, Ilir Deda iu bashkua sot zyrtarisht Lëvizjes Vetëvendosje. Lajmin e ka bërë të ditur lideri i V
Ky është djali që frymëzoi Britaninë (FOTO-LAJM) Disa ditë më parë, Stephen Sutton, i ka treguar botës në një mënyrë të guximshme, se ishte në prag të vdekjes, si dhe ka
City në "Camp Nou": Ne mundemi (FOTO LAJM) Humbja 2-0 në takimin e parë përballë Barcelonës i jep pak shanse Manchester City për tu kualifikuar për në çerekfinalet
Nikoliq: Njohja e Kosovës do t’i vihet kusht Serbisë Presidenti i Serbisë, Tomislav Nikoliq, e ka pranuar se njohja e Kosovës herët a vonë do t’i vihet kusht Serbisë, transm
Djali përdorues droge, vetëvaret babai "Nuk mundem ta shtyj më, ndihem i pafuqishëm për t'ia dalë. Kur të vini në shtëpi, nuk do më gjeni të gjallë. Por ju mos
Për inat të Thaçit, nuk e dëmtoj Kosovën Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj e ka vlerësuar partinë e tij si të mirë kur është fjala për opozitën që e ka bërë nd
Ja dy problemet e Red Bull Pas dominimit në provat e lira dhe ato zyrtare, pritshmëritë tek drejtuesit e Red Bull ishin shumë të mëdha për garën e
Braktis foshnjen, shkruan në letër "s’mundem" Një bebe është gjendur e braktisur sot nga prindërit pranë një shkollë në Sauk. Sipas policise foshnja 4 –muajshe u gjet
Buffon: I lumtur nëse mundemi 1 në 50 ndeshje Juventusi nuk e kapërdin aq lehtë humbjen me Interin, por të paktën kështu bën të mendojë Gigi Buffon. Si kapiten i bard
Obama, a mundem të të marr më vonë se po luaj tenis? "Obama, a mundem të të marr më vonë se po luaj tenis". Kjo thuhet të ketë qenë përgjigjja që kryeministri David Cameron
Gruevski për Evropën e bashkuar Kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski po merr pjesë në samitin "Dekada e re e Evropës Juglindore - përfundimi i pro
Simao mundem skuadren me te mire ne bote Kapiteni i Atletikos së Madridit dhe autori i golit të dytë ndaj Barcelonës Simao Sabrosa nuk e fshe
Mourinho: Mundemi edhe me mire Trajneri i Interit, Jose Mourinho konfirmoi reputacionin e tij si njeri i vështirë për t’u kën