999 rezultate për

mozzik

Mozzik fejohet me Loredanën? (FOTO LAJM) Dyshja Mozzik dhe Loredana Zefi kanë kohë që janë në lidhje, por asnjëherë nuk kanë pranuar të flasin publikisht për kët
Mësohet se kur do të publikohet bashkëpunimi mes Mozzik dhe reperit gjerman Javë më parë, reperi nga grupi "On Records", Mozzik ka paralajmërur një këngë të re. Bëhet fjalë për një bashkëpunim
Mozzik publikon dhuratën që i ka bërë të dashurës (FOTO LAJM) Reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana janë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Ata madje po publikojnë shpesh f
Në këtë vend po pushojnë Mozzik dhe Getinjo Kanë qenë shumë të angazhuar gjatë gjithë vitit 2017 me koncerte në vende të ndryshme të botës. E kështu e kanë fillu
Getinjo dhe Mozzik lajmërojnë humbjen e një njeriu të shtrenjtë (FOTO LAJM) Dy repret e njohur nga Kosova në këtë periudhë festash fatkeqëisht janë përballur me humbjen e një familjari të shtrenjt
Mozzik dhe e dashura e tij konkurrojnë Beyonce-n dhe Jay Z (FOTO LAJM) Mozzik dhe e dashura e tij Loredana janë një ndër çiftet më të komentuara të shwobizz-it shqiptar. Lidhja e tyre duket s
Mozzik e nis ditën përkrah të dashurës Mozzik dhe Loredana Zefi janë bërë tashmë një çift pandashëm. Janë të dy mjaft të preferuar nga fansat, të cilët pres
Dashuria për vëllanë, Getinjo uron Mozzikin për ditëlindje Sot Mozzik sot feston 22-vjetorin e lindjes së tij. E në këtë ditë të veçantë për Mozzikun nuk ka si të mungojë një u
Ish e dashura uron reperin për ditëlindje, por ai e injoron keq (FOTO LAJM) Reperi Mozzik sot ka ditëlindjen. Pos miqve dhe familjarëve të tij, ai urim ka marrë edhe nga ish e dashura e tij Lor
Mozziki ndahet nga e dashura Reperi i njohur, Mozzik tashmë është single. Ai i ka dhënë fund lidhjes së tij me bukuroshen bionde- shkruan Indekson
50 milionë për "Cocaina-n" e Mozzik (VIDEO) Ka kaluar rreth një vit që nga publikimi i këngës "Cocaina" nga reperi Mozzik. Por mesa duket sukseset e saj po vijn
Skena me vajza në klip, reagon e dashura e këngëtarit shqiptar (VIDEO) Këngëtari shumë i pëlqyer Mozzik është mjaft aktiv si në muzikë ashtu edhe në shtypin rozë duke qenë se prej muajsh ësh
Mozzik dhe e dashura e tij postojnë një çast intim nga makina (FOTO LAJM) Mozzik, këngëtari kosovar i cili gjithmonë ka tërhequr vëmendje me stilin e tij muzikor , njihet gjtihashtu edhe për
Mozzik dhe Kida, elektrizojnë sot si kurrë më parë sheshin Skënderbej me “Cocaina” Të rinjtë e kryeqytetit do të kenë mundësi që të ndjekin sot nga afër dy nga këngëtarët më të njohur të momentin në Koso
Mozzik e pranon se nuk është për shkollë: Kam mbaruar vetëm filloren (VIDEO) Gramoz Aliu i njohur si Mozzik, konsiderohet si një ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar, i cili ka hyrë fuqi
Mozzik dhe Getinjo aksidentohen me makinë (FOTO LAJM) Reperat dhe vëllezërit Mozzik dhe Getinjo kanë pësuar aksident me makinë. Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Dardania” n
Dy reperët e njohur shqiptarë veshin rrobat e njëri-tjetrit, ja prova (FOTO LAJM) Vëllezërit Mozzik dhe Getinjo janë dy reperët e rinj që kanë arritur të bëhen të suksesshëm dhe të njohur pëe shqiptarët
Ermal Mamaqi dhe Mozzik zhvillojnë bisedën më të pazakonte që mund të keni dëgjuar(VIDEO) Të ftuar në Xing me Ermalin mbrëmjen e kaluar ishin Mozzik, Kida, Getinjo dhe Endri. Këngëtarët e rinj po shumë të s
Mozzik do sjellë sot "Donald Trump" (FOTO LAJM) Reperi Mozzik do të sjellë dy projekte të reja muzikore. Projekti i parë muzikor do të titullohet “Donald Trump”. Kjo kë
“Cocaine” e Mozzik e vjedhur, ja reagimi i menaxherit Si duket kopjimi i artistëve të huaj nga artistët shqipëtarë është një fakt që sdo dalë kurrë nga moda. Dhe rradhën e