999 rezultate për

mozzik

Mozzik: Ky vit do të mbahet mend gjatë Projekti i tij i fundit në bashkëpunim me Dardan "A Milly" brenda dy javësh ka arritur në shifrën e mbi 6 milionë klikim
Nga Fero, tek Babastars dhe Mozzik! Reperët "çmenden" pas flokëve të verdhë (FOTO LAJM) Duket se vitet e fundit për disa këngëtare është kthyer në modë të bëhen bjondë. I pari që e provoi ishte Fero, i cil
Loredana në zi, humb njeriun më të shtrenjtë Sot është një ditë shumë e trishtë për reperen Loredana Zefi. Babai i saj është ndarë nga jeta. Këtë e bëri të ditur
Loredana dhe Mozzik rikthehen me ''milionat'' ( FOTO LAJM) Skandali "Loredana" tërhoqi një vëmendje të madhe. Këngëtarja akuzohet për vjedhjen e 700 mijë frangave por në këtë hist
Ishte Loredana ajo që i drejtohej Mozzikut kështu, tani e bën dhe Marina (FOTO LAJM) Marina Vjollca ka disa ditë që ndodhet me pushimenë Venedik bashkë me burrin e saj, Getoar Selimin. Ajo ka ndarë me f
Reagon Mozzik: "Selfmade" dhe i vërtetë deri në vdekje (FOTO LAJM) Skandali “Loredana” ka vendour jo vetëm atë në qendër të vëmendjes por edhe bashkëshortin,kunatin dhe vëllain e saj.
Morën jahtin me qera dhe nuk u kthyen më të jepnin lekët, mashtrimi i rradhës nga Loredana, përfshihet dhe Mozzik Prej ditësh në media po komentohet për ngjarjen dhe akuzat lidhur me Loredanën. Lajmi ka bërë bujë në të gjitha mediat v
Flet Mozzik: Loredanën do ta ndihmoj gjithnjë, gëzuar Ramazanin (VIDEO) Mozzik, bashkëshorti i Loredanës, ka folur pas akuzave për mashtrim nga ana e gruas së tij, nga një çifr zviceran. Ai
Edhe Mozzik pritet të përballet me një dënim Edhe Mozzik mund të dënohet pas bujës së madhe që bëri rasti i Loredanës. Mozzik duket se nuk i ka pasur dokumentet p
Më në fund flet Mozzik, a ka pranuar fajin Loredana? Loredana dhe Mozzik kanë arritur në Prishtinë para pak çasteve në Prishtinë. Bashkëshorti i Loredanës, Mozzik, për he
Mozzik dhe Loredana shkelin në Prishtinë Në Aerportin e Prishtinës, kanë arritur dy reperët nga Bazeli i Zivres. Loredana dhe Mozzik kanë refuzuar të prononco
E GJITHË HISTORIA/ Si e mashtroi Loredana çiftin me 900 mijë franga: Mozzik, roli si juriste dhe futja e vëllait Reperja kosovare Loredana Zefi u arrestua gjatë mbrëmjes së djeshme nga policia e Lucernës me akuzën e mashtrimit ndaj n
Çifti zvicerian: Atje ishte edhe Mozzik Çifti zviceran ka treguar edhe për takimin me partnerin e Loredanës, Mozzik. Petra, 52 vjeçarja zvicerjane që ka akuz
Çifti zvicerjan tregon takimin me Mozzik Petra, 52 vjeçarja zvicerjanë që ka akuzuar Loredanën së i ka marrë 900 mijë franga bashkë me vëllezërit e saj ka tregua
Luks i çmendur, të gjitha makinat milionëshe të Loredanës dhe Mozzik (FOTO LAJM) Loredana u arrestua ditën e djeshme në apartmentin e saj pasi dyshohet se është përfshirë në një mashtrim bashkë me vëll
“A flet serbisht?”, Mozzik jep përgjigjen që i bëri të gjithë krenarë Mozzik prej kohësh ka marrë frenat në treg dhe po can edhe në skenat ndërkombnëtare me hitet e tij. Ai është tepër ak
Luks i paparë, kaq vlen veshja e vajzës së Mozzik dhe Loredanës (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana 4 muaj më parë u bënë për herë të parë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë H
Mozzik e godet me shuplaka gojës Loredanën (VIDEO) Loredana e Mozzik vijnë në një postim tjetër të çuditshëm. Ata janë ndër çiftet më të pëfolura të estradës. Loredana
Kjo është videoja më e ëmbël që do të shihni sot (VIDEO) Pak e kishin menduar se do të ndodhte kaq shpejt, por Mozzik është bërë baba i një vajze të mrekullueshme. Që prej di
"Shqiptarët i'a mjelin c*cat Evropës", Mozzik shpërthen ndaj revistës zviceriane Revista zviceriane "Weltëoche" ditën e djeshm bëri një sulm të drejtpërdrejtë kundër shqiptarëve ku si shembull merrte d