999 rezultate për

mourinhos

Lampard kritikon Pogbanë, por fajin ia vë Mourinhos (FOTO) Paul Pogba ende nuk i ka justifikuar 100 milionë euro-t të shpenzuara për të në merkaton e verës. Kritikat e radhës vijn
Ja çfarë ka deklaruar Terry për zënkat Mourinho-Wenger John Terry ka folur për rivalitetin e madhe mes Jose Mourinhos dhe Arsene Wenger. Të dy këta trajner, viteve të fundi
Mourinho darkon në restorantin e Mourinhos (FOTO LAJM) Jose Mourinho është fotografuar mbrëmë në rrugët e qytetit të Manchesterit. Ai ishte i kamufluar për t’iu shmangur m
Tifozët vërshëllyen Hysajn, "spiunët" e Mourinhos e ndoqën në stadium Elseid Hysaj duket gjithmonë e më larg Napolit, pasi dje ndaj Atalantës doli nga fusha në minutat e fundit mes vërshëlli
Barcelona në alarm, shfaqet e "hija" e Mourinhos Jose Mourinho po përpiqet që të peshkojë te Barcelona. Trajneri i Manchester United po planifikon për të nënshkruar me N
5 dëshirat e Mourinhos në merkaton e verës (FOTO LAJM) Jose Mourinho kërkon të përmirësojë edhe më shumë ekipin e tij te Manchester United. Pavarësisht ardhjes së Paul Pogba,
Abramovich pagoi një shifër të frikshme për shkarkimin e Mourinhos Chelsea i ka paguar Jose Mourinhos plotë 31.4 milionë paund për largimin e tij të parakohshëm nga drejtimi i Bluve të Lo
Rekordi i Rooneyt, ja deklarata qesharake e Mourinhos Jose Mourinho ka deklaruar se do të dëshironte të ishte në portë kur Wayne Rooney do të bëhet golashënuesi më i mirë i M
Ideja e re e Mourinhos, kërkon yllin e Interit Manchester United mund të bëjë një përforcim edhe në repartin e mesfushës gjatë janarit. Sajti i njohur italian “Calcio
"Lista e zezë" e Mourinhos, ja 5 lojtarët që do të largohen (FOTO) United po kalon një formë mjaftë të mirë në Premier League duke koleksionuar 5 fitore radhazi, por Jose Mourinho nuk ka
Zbulohen 4 emrat që janë në "listën e zezë" të Mourinhos (FOTO) Mourinho nuk të fal as kur bëhet fjalë për atmosferë festash. Trajneri portugez ka mbajtur shënime të rëndësishme gjatë
Mourinho dënon Martialin Sulmuesi i ri i Manchester Unitedit, Anthony Martial, gjatë ditës së djeshme ka deklaruar se për një lojtarë është shumë
Wenger i zgjat dorën Mourinhos, shikoni si reagon portugezi (VIDEO) Arsene Wenger i ka zgjatur dorën Jose Mourinhos para ndeshjes derbi që është duke u zhvilluar ndërmjet Manchester United
Fansja më e zjarrtë e Mourinhos do ju befasojë (FOTO LAJM) Quhet Viv Bodycore dhe ka përfunduar në faqet e para të mediave britanike për shkak se ka një dashuri të pamundur, që m
Gjyshja 59 vjeçare bën tatuazh në gjoks dedikuar Mourinhos (FOTO LAJM) Viv Bodycote, tifozja e çmendur e Chelseas duket sikur e adhuron aq shumë Jose Mourinhon saqë e ka bërë atë një tatu
Formacioni më i mirë i të gjitha kohërave të Mourinhos (FOTO LAJM) Jose Mourinho ka një karrierë të lavdishme si trajner, teksa është fituar i Champions League me Porton, Interin, si dhe
Zbulohet "lista e zezë" e Mourinhos, ja 8 yjet që largon (FOTO LAJM) Jose Mourinho nuk është një trajner që bën shumë kompromise kur bëhet fjalë për ta përfshirë në formacionin apo edhe në
11 blerjet më të dështuara të Mourinhos në karrierën e tij (FOTO LAJM) Jose Mourinho nuk po kalon aspak një sezon të mirë me Manchester United, teksa po vuan krizën e rezultateve dhe faktin q
4x4 e Contes shkatërron autobusin e Mourinhos (Karikatura) Chelsea fituan dje me lehtësi ndaj Manchester United, duke i dhënë një goditje të fortë djemve të Mourinhos dhe vet port
Plasin gallatat në rrjetet sociale pas turpërimit të Mourinhos (FOTO LAJM) Pas humbjes së rëndë në shifrat 4-0 të Manchetser United ndaj Chelseat, kanë shpërthyer edhe ironitë në rrjetet sociale,