999 rezultate për

mourinhos

Shkarkimi i Mourinhos kthehet në bast në Angli (FOTO LAJM) Manchester United duket se është në një "konflikt" me trajnerin e tyre, Jose Mourinho. Mourinho nga ana e tij është
Paul Pogba kërkon rikthimin e tij tek Juventusi Transferimi i Cristiano Ronaldos tek Juventusi ka bërë që Pogba të rikthehet përsëri tek “Zonja e vjetër”. Raportohet
Kjo video e Mourinhos do t'ju shkrijë se qeshuri (VIDEO) Jemi mësuar që Jose Mourinho ta shohim si pretagonist kryesor në mediat sportive për veprimet dhe deklaratat që ai bën.
Moruinho "shpërthen" ndaj lojtarëve: Ose me mua, ose kundra meje Sipas gazetës “The Sun” tekniku i "Djajve të Kuq" gjatë mbledhjeve të klubit ka "shpërthyer" në kritika të ashpra ndaj l
Salah: Jam në Premier League që ti tregoj Mourinhos se vlej Sulmuesi anësor i Liverpoolit, Mohamed Salah e ka pranuar se ai dëshiron të rivendosë reputacionin e tij në Angli me tra
Kjo gjë vetëm Jose Mourinhos i ndodh (FOTO LAJM) Jose Mourinho ka arritur një rekord interesant me skuadrën e tij në Premier Ligë Menaxheri i Manchester United ka hum
Ronaldo shpëtimtar i Mourinhos për Championsin, portugezët drejt ribashkimit Jose Mourinho dëshiron të përdorë David de Gean për të sjellë Cristiano Ronaldon në Manchester United. Sipas Diario G
Dëshira më e madhe e Mourinhos drejt dështimit, United mendon për alternativat Mourinho dëshiron dhe një tjetër merkato të madhe me emra gjigantësh me në krye të listës Toni Kroos i Real Madridit, i
Mourinho - Pogba prekin fundin, francezi tani është në shitje Jose Mourinhos i ka durimi me Paul Pogban dhe mesa duket aventurës së tij në “Old Trafford” i ka ardhur fundi. Në 7 n
Mkhitaryan hedh kunja të rëndë drejt Mourinhos Mkhitaryan nuk e ka harruar akoma vuajtjet që kishte kur ishte pjesë e “Djajve të Kuq”. Ai shprehet i lumtur që u largu
Një bishë tek Juventus, Douglas Costa tërheq vëmendjen e Mourinhos Douglas Costa ka bërë një përshtypje të mirë tek Juventus, duke kontribuar me tre gola dhe shtatë asistime në 35 ndeshje
Varane konfirmon interesimin e Mourinhos Mbrojtësi i Real Madrid, Raphael Varane ka pranuar se Manchester Unitedi është një klub i interesuar për të. Ishte vetë
Wenger ia njeh situatën Mourinhos dhe i del në mbrojtje Mourinho është përballur me shumë kritika nga analistët për taktikat e zbatuara teksa Djajtë e Kuq u eleminuan nga gara
Tifozët e Unitedit kërkojnë shkarkimin e Mourinhos Tifozët e Manchester United, nuk e duamn mw Jose Mourinhon. Eliminimi nga Sevilla ishte shokues, dhe natyrshëm tekniku p
Frank De Boer gjen rastin perfekt dhe i përgjigjet Mourinhos për akuzat Holandezi Frank De Boer ka shfrytëzuar eliminimin e Manchester United nga Sevilla në Champions, për t’i kthyer përgjigje
Zbulohen shënimet e Jose Mourinhos në ndeshjen ndaj Liverpoolit (FOTO LAJM) Të kuptosh shkrimin e shënimeve të Jose Mourinhos në ndeshjet e skuadrës së tij është shumë e vështirë. Ai në disa nd
Në ndeshjen kundër Liverpoolit, Pogba e mori mësimin e radhës nga Mourinho Luftë mes Paul Pogba dhe Jose Mourinhos ka lënë jashtë listës së të grumbulluarve për supersfidën ndaj Liverpoolit, jo p
Zbulohen skemat nga blloku që i dhuruan fitoren Mourinhos Blloku i shënimeve të Mourinhos është kapur nga kamerat televizive dhe kanë nxjerrë në pah stratëgjitë e mrekullueshme t
Forma jo e mirë e Pogbas, për faj të Mourinhos? Ince beson se Mourinho është fajtori kryesor për formën jo të mirë që po tregon Pogba me fanellën e Djajve të Kuq që ku
Mata flet përsëri për marrëdhënien e tij me atë të Mourinhos kur ishte pjesë e Chelseat Juan Mata ka punuar me Mourinhon kur portugezi u kthye për të marrë drejtimin e Chelseat në verën e vitit 2013. Por s