999 rezultate për

mourinhos

Festoi para Mourinhos, FA akuzon asistentin e Sarrit Chelsea edhe Manchester United përfunduan këtë javë në një barazim dramatik me rezultatin 2-2 në "Stamford Bridge".
Po bisedonin në fund të ndeshjes, por shikoni gjestin e Sarrit ndaj Mourinhos (VIDEO) Chelsea edhe Manchester United përfunduan në një barazim dramatik me rezultatin 2-2 në "Stamford Bridge". Në fund të
Mourinho pa frena, i sulet kundërshtarit pas ndeshjes Ndeshja e sotme mes Manchester United dhe Chelseat e cila përfundoi me rezultatin 2-2, solli edhe një moment të pakëndsh
Shifra marramendëse, shikoni sa paguan Unitedit për akomodimin e Mourinhos (FOTO LAJM) Jose Mourinho duket se po i kushton shumë klubit anglez, Manchester Unitedit. Përveç pagës së tij, ai jeton në “Hotel Lo
Legjenda e United i del në mbrojtje Mourinhos Legjenda e skuadrës së Manchester United, Wayne Rooney, i ka dalë në mbrojtje trajnerit të “djajve të kuq”, Jose Mourinh
Federata Angleze nis hetimet ndaj Mourinhos pas këtij gjesti të shëmtuar Manchester United arrit të merrte një fitore me shumë vuajtje përballë skuadrës së Njukasëllit në fundjavë. Ekipi i
Ish-lojtari i del në krah Mourinhos në momentin më të keq Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka përfunduar në qendër të kritikave, por ka edhe nga ata që e mbështesin.
Shkarkimi i Mourinhos, sot "porva finale" Java e shtatë e Premier Leagues, hapet me një super ndeshje midis West Ham Unitedi dhe Manchester United që do të luhet
Mourinho largohet nga United? Anglezët vendosin baste E ardhmja Jose Mourinhos si trajner, duket gjithnjë e më larg klubit të Manchester United. Ai ka pasur disa mosmarrv
Eliminim shokues, Lampard mposht Unitedin e Mourinhos (VIDEO) Manchester United ka pësuar një eliminim shokues sonte në Carabao Cup ndaj Derby. Skuadra e Jose Mourinhos pritej që
Interi në "hall", mbrojtësi nuk rinovon për shkak të Mourinhos “Ylli” i mbrojtjes së Interit, Milan Skriniar merkaton e kësaj verë ka qënë në krye të listës që kërkonte Jose Mourinho
Rrëzimi i bujshëm i Mourinhos, ky gjest i këtij djali po bëhet viral (VIDEO) Jose Mourinho është kapur nga kamerat në momentin që u rrëzua duke hyrë në stadiumin “Wembley”. Pasi kapërceu shiriti
Shikoni rënien qesharake të Mourinhos gjatë hyrjes për në stadiumin Wembley (VIDEO) Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka qenë i pranishëm ditën e djeshme në stadiumin “Wembley” ku skuadra e An
Trondit legjende e Chelseat: Te United ka plane kundër Mourinhos Jose Mourinho është shëndërruar në një nga trajnerët më të kritikuar në Angli. Së fundmi portugezi është përsëri në s
Nemanja Matic i del në mbrojtje Mourinhos Mesfushori serb, Nemanja Matic ka thënë se ka hequr barrën emrave të tij të mëdhenj në skuadër me sjelljet e tij kundër
Formacionet më të mira të Guardiolas dhe Mourinhos me lojtarët që kanë punuar Pa Jose Mourinhon dhe Pep Guardiolan, futbolli nuk do të ishte i njëjtë. Të dy këta trajnerë i kanë dhënë shumë këtij
Më në fund dikush i del në mbrojtje Jose Mourinhos Ish mbrojtësi i Manchester United, Phil Neville, është ndër të paktët persona që i ka dalë në mbrojtje Jose Mourinhos.
Reagon United, Lukaku ngushton diferencën (VIDEO) Ndeshja mes Brighton dhe Manchester United nuk po shkon ashtu sic parashikohej, pasi Brighton ka shënuar dy gola të shpe
U gjobit për shkak se u bë baba, Martial i kundërpërgjigjet Mourinhos Te Manchester United gjërat nuk po shkojnë siç duhet dhe trajneri i tyre ka një konflikt të hapur me futbollistët dhe kl
Martial i përgjigjet Mourinhos: Familja mbetet e para Anthony Martial i është kthyer trajneri të tij tek Manchester United, Jose Mourinho, duke ia bërë të qartë se familja pë