999 rezultate për

mourinhos

U shkarkua me "sherr" nga Manchester United, por Mourinhos i zbulohet detaj i papritur Jose Mourinho bëri bujë të madhe në media pas shkarkimit nga pankina e Manchester Uited. Por mesa duket edhe pse një
Tifozët e Realit në protestë, kërkojnë dorëheqjen e Perezit dhe rikthimin e Mourinhos Pas humbjes së trupshme 4-1 nga Ajaxi në Bernabeu dhe eleminimi nga Liga e Kampioneve tashmë fansat e realit janë tepër
Zbulohet shifra e frikshme që i pagoi Manchester United Mourinhos Manchester United shkarkoi në mesin e muajit dhjetor Jose Mourinhon për shkak të rezultatve të dobëta të portugezit me D
Emery e priste shkarkimin e Jose Mourinhos Unai Emery tha se nuk ishte i befasuar aspak nga shkarkimi i Jose Mourinho, teksa trajneri i Arsenalit paralajmëroi kërc
Ibrahimovic: Pogba ndihet i lirë pas largimit të Mourinhos Ish-futbollisti i Manchester United, Zlatan Ibrahimoviq, ka thënë se Paul Pogba tashmë po ndjehet i lirë pas largimit të
Rikthimi i mundshëm te Reali, shikoni përgjigjen epike të Mourinhos Jose Mourinho është përsëri në një ndër trajnerët më të kërkuar pas shkarkimit të tij nga Manchester United. Për të u
Ringjallja e Man Unitedit pas shkarkimit të Mourinhos: Çfarë ka ndryshuar? Që kur Manchester Unitedi i ndau rrugët me Jose Mourinhos dhe ia dha pozitën e tij përkohësisht Ole Gunnar Solskjaerit,
Man. United tregohen të pamëshirshëm me Mourinhon, çfarë ndodhi 5 minuta pas shkarkimit Manchester United u treguan mjaft të prerë në largimin e Jose Mourinhos nga drejtimi i skuadrës. Kjo vendosmëri e tyre u
Ky është njeriu i cili solli Solskjaerin në drejtimin e Unitedit Ka qenë legjenda e Manchester United, Sir Alex Ferguson, personi që ka ndërmjetësuar marrëveshjen për rikthimin e bujshë
Vuri bast për shkarkimin e Mourinhos? Reagon Sanchez Alexis Sanchez ka reaguar pas një raporti se ai ka vënë bast 20 mijë funte me bashkëlojtarin Marcos Rojon se a do të shk
Unitedit pritet të gjobisë Pogban për shkak të postimit tallës ndaj Mourinhos (FOTO LAJM) Drejtuesit e Manchester Unitedit do të gjobisin yllin e skuadrës, Paul Pogban, pasi që e konsiderojnë të pasjellshme fot
Pas shkarkimit të Mourinhos rritet vlera e Manchester United Manchester Unitedit përfitoi nga shkarkimi i Jose Mourinho nga pozita e trajnerit të klubit, përkundër që u detyrua t’ia
E vërteta e postimit të Pobgas në rrjetet sociale pas shkarkimit të Mourinhos Pas shkarkimit të Jose Mourinhos nga detyra e trajnerit të Manchester Untiedit, ishte postimi i Paul Pogbas në rrjetet s
Unitedin e pret ferri, këto janë supersfidat që do të luaj skuadra e Mourinhos Sot, në Nyon të Zvicrës, u mbajt shorti i 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve dhe një nga ndeshjet më interesante të k
Karikatura e Ditës, Shaqiri shkatërron autobusin e Mourinhos (FOTO LAJM) Protagonist i Karikaturës së Ditës të Goal.com për ditën e hënë është mesfushori me orgjinë shqiptare i Liverpoolit, Xhe
​Giggs: Shkarkimi i Mourinhos nuk do të ndryshojë asgjë te United Ish-mesfushori i Manchester Unitedit, Ryan Giggs, beson se edhe nëse trajneri portugez, Jose Mourinho, shkarkohet nga po
Efekti Mourinho, fëmijët imitojnë live portugezin (VIDEO) Gjesti i Jose Mourinhos në fund të ndeshjes vazhdon ta bëjë efektin e vetë. Pas përfundimit të ndeshjes, Mourinho dis
Tifozët e Juventusit e vërshëllejnë, ky është reagimi epik i Mourinhos (VIDEO) Tensioni dhe nervat ishin të mëdha në një përbllaje si ajo mes Juventusit dhe Manchester United sidomos kur në Itali rik
Festoi para Mourinhos, asistenti i Sarrit gjobitet nga FA Chelsea edhe Manchester United përfunduan në një barazim dramatik me rezultatin 2-2 në "Stamford Bridge". Por e veça
Reagimi i Mourinhos kur Dybala shënoi golin (FOTO LAJM) Juventus është duke fituar me rezultatin 0-1 ndaj Manchester United në "Old Trafford". Golin e shënoi sulmuesi argje