999 rezultate për

moratti

Legjenda e Interit tregon gafën e Morattit: E refuzoi Ronaldon dhe ai shkoi tek Manchester Legjenda e Interit, Luis Suarez ka zbuluar se si presidenti legjendar i Interit, Massimo Moratti refuzoi mundësinë për t
Moratti shprehet nostalgjik për Interin e sotëm Edhe ish presidenti i Interit, Massimo Moratti është shfaqur mjaft i lumtur për paraqitjet që po dhuron Interi në këtë s
Moratti: Interi gjithmonë e fillon sezonin për fitimin e Scudettos, por këtë herë është e mundur Massimo Moratti mendon se Inter kanë provuar se mund ta fitojnë Scudetton këtë sezon dhe pret që ata të ngrenë klauzolën
Ish-presidenti Moratti i thur elozhe Interit Pas atij triumfi 3-2 në “San Siro” ndaj Milanit, ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti, në një prononcim publik foli
Moratti: Më mungon presidenca e Interit Massimo Moratti ka pranuar se mungon jeta si president i klubit italian, Interit, por edhe njëherë ka përjashtuar kthimi
Moratti: VAR është i saktë, por rrëmben emocionin Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka deklaruar se sistemi i ri i asistimit të gjyqtarëve, VAR, është gjë poziti
Moratti tregon nëse do i rikthehet kreut të Presidencës së Interit Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka këmbëngulur se ai nuk do të blejë aksione nga Erick Thohir. Manjati i n
Moratti "aprovon" Spalletin: Njeriu i duhur për Interin! "Spalleti është një njeri inteligjent, ka krijuar përvojë e ka fituar edhe jashtë vendit. Bëri më të mirën edhe në krye
Moratti befason të gjithë: Bëj tifo për Juven, dua Sarrin tek Interi Me Juventusin në garë për të rrëmbyer 3 trofe gjatë këtij sezoni, programi i njohur në Itali "Le Lene" ka takuar Massimo
A do të rikthehet Moratti te Interi? Ja si përgjigjet ish-presidentiai Massimo Moratti ka thënë fjalë të mira për Stefano Piolin. Brazimi ndaj Milanit ka kënaqur ish-presidentin e klubit zika
Moratti: Juve e ka fituar titullin, s'ka rivalë Interi është dorëzua që në fillimin e garës për titull në Itali, dhe këtë gjë e deklaron as më pak por ish presidenti Mo
Moratti: Juve e ka fituar kampionatin, Interi i dyti Edhe pse ka shitur tw gjitha aksionet tek Interi, Massimo Moratti nuk qëndron dot larg zikaltwrve. Ish-presidenti, i cil
Një lushnjar i shkruan Morattit, i zhgënjyer nga Manaj (FOTO) Një video e përhapur vetëm në disa sekonda në profilin e Rey Manaj dhe një "screenshot" i bërë, kanë pushtuar rrjetet so
Befason Moratti: Nuk do të kthehem në krye të Interit Massimo Moratti ka deklaruar se nuk ka asnjë shanc që ai të kthehet përsëri si lideri i Interit. U lajmërua se Erick
Moratti heq dorë përfundimisht nga Interi Massimo Morati mund të shesë 30 për qind të aksioneve që i kanë mbetur. Ky është lajmi bombë që është përhapur sot në me
PRAPASKENA/ Capello: Moratti më donte tek Interi Massimo Morati ka kërkuar të kishte Fabio Capellon në pankinën e Interit, gjatë kohës që ai ishte president i klubit zik
Moratti provokon Juven: Titulli më i bukur? Ai i fituar në tavolinë Massimo Moratti nuk ka pasur dyshime kur ka rrëfyer, në një intervistë ekskluzive për Mediaset Premium Sport, se cili ka
Moratti del hapur: Kam këshilla për Barçën Gjatë një eventi të organizuar në Itali, ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti është rikthyer të flas për situatën e
Moratti: Mancini i duhuri për Interin Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti ende është i bindur se Roberto Mancini është njeriu i duhur për rilindjen e zi
Moratti me projekt ambicioz për Interin Pavarësisht përgënjeshtrimit që i bëri lajmit për një rikthim të mundshëm në krye të Interit, Massimo Moratti lë të kupt