999 rezultate për

mohamed

Mohamed Salah fiton "Këpucën e Artë" në Premier League (FOTO LAJM) Mohamed Salah është fitues i “Këpucës së Artë” në Premier League për sezonin 2017/18. Sezon ëndrrash, kështu mund të
Zyrtare: Mohamed Salah shpallet lojtari i sezonit në Premier League Mohamed Salah ka fituar çmimin Lojtar i Sezonit në Premier League për sezonin 2017/18. Salah ka fituar edhe dy çmime
Liverpool i tregon kushtin Salahut që e lejon të transferohet tek Reali Liverpooli e dëshiron ta mbajë me çdo kusht yllin e saj Mohamed Salahut. Por në këtë mes ka hyrë dhe Real Madrid,i cili
Mohamed Salah tregon emrat e tre lojtarëve më të mirë sipas tij Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah ka zbuluar tre lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave në historinë e futbollit.
Liverpooli ëndërron që me fitimin e Championsit të bëjë një sulm të tmerrshëm Liverpooli ëndëron për një sulm të jashtëzakonshëm sezonin e ardhshëm teksa Sadio Manes, Mohamed Salas dhe Roberto Firmi
Mohamed Salah një humanist i madh, ky është gjesti i radhës (FOTO LAJM) Mohamed Salah është një nga kanditatët më serioz për të fituar “Topin e Artë” këtë sezon. Ai mesa duket këtë vit do të t
2 Mohamed Salah në një foto, por cili prej tyre luan për Liverpoolin? (FOTO LAJM) Sozitë janë ndër gjërat më të bukura që mund të hasim në rrugë. Në një pozicion të tillë ishte Mohamed Salah, i cili
Finalja e Championsit në mes të Ramazanit, këta lojtarë pritet ta luajnë agjërueshëm Muaji i shenjtë i Ramazani fillon me 15 maj, muaj që besimtarët mysliman agjërojnë nga dalja e diellit deri në përëndim,
Kjo është pjata e preferuar e Mohamed Salas për të ngrënë E gjithë bota dëshiron të dijë në këto dit çdo gjë që Salah bën dhe stilin e tij të jetës. Mohamed Salah për CNN ka treg
Kjo është receta ushqimore që përdor Mohamed Salah Mohamed Salah në një deklaratë për gazetën "CNN" ka thënë se si e përballon faktin që është lojtari kryesor i Liverpool
Mohamed Salah shkruan historinë me Liverpoolin Mohamed Salah po shkruan historinë me Liverpoolin. Ai ka vendosur një rekord të ri duke u bërë lojtari i parë në hist
Zyrtare: Mohamed Salah shpallet lojtari i vitit në Premier League (FOTO LAJM) Mohamed Salah është shpallur Lojtari më i mirë i Vitit në Premier League për sezonin 2017/18. Anësori i Liverpoolit,
Barcelona ofron Dembelen për Mohamed Salahn Forma fantastike e egjiptianit, Mohamde Salah ka zgjuar interesimin e shumë skuadrave evropiane, në mesin e tyre Real Ma
Mohamed Salah barazon rekordin e Cristiano Ronaldos Mohamed Salah ka barazuar rekordin e Cristiano Ronaldos, Shearer e Suarez. Për egjiptianin, ky ishte goli i 31, duke
Shearer: Mohamed Salah është lojtari më i mirë në Premier League Ish legjenda e Newcastle ka zgjedhur makinerinë e golave, Mohamed Salah para Kevin De Bruynes si lojtarin më të mirë të
Mohamed Salah thyen një rekord në Premier League Mohamed Salah i ka thyer një rekord në Premier League me golin që shënoi sonte në fitoren e Liverpoolit kundër Bournemou
Benzema bie sërish në radarët e PSG-së Sipas mediumit Le10Sport, PSG mund ta kthejë vëmendjen e tyre drejt një lëvizjeje të verës për sulmuesin e Real Madridit
Mohamed Salah shpallet lojtari më i mirë i muajit mars në Premier League Mohamed Salah është shpallur lojtari më i mirë i muajit mars në Premier League. Salah shënoi gjashtë gola në mars duk
Historia e futbollistit që përcjell më shumë se sport në fushën e lojës, e titulluar Mohamed Salah Mohamed Salah aktualisht është një nga sulmuesit më të mirë të momentit në Evropë, por për të arritur këtu ku është ka p
"Mohamed Salah duhet të fitojë çmimin e lojtarit më të mirë në Angli" Sulmuesi egjiptian ka shpërthyer këtë sezon të parë me Liverpoolin, saqë gjermani Dietmar Hamann thotë se ai duhet ta fi