999 rezultate për

moderatori

Moderatori i njohur "kunj" ndaj Olti Currit: S'do haja kurrë një vakt me të Moderatori i njohur Isli Islami, i cili sezonin e kaluar prezantoi emisionin “Wake Up” në Top-Channel, pak kohë para se
Viti i dasmave madhështore, moderatori shqiptar i jep fund beqarisë në tetor (FOTO LAJM) Disa nga çiftet e njohura shqiptare e kanë arritur pikën e maturimit të historisë së tyre të dashurisë pikërisht në këto
Sot është moderatori më i përfolur në media, si dukej Arian Çani 27-vjeçar? Ai është padyshim një ndër figurat më të përfolura në ekranin shqiptar. I rritur në televizion dhe me një emision ga
Moderatori i njohur reagon me ironi kur i ngatërrojnë emrin (FOTO LAJM) Turjan Hyska është një nga njerëzit më të suksesshëm në showbizin shqiptar i cili e nisi karrierën si këngëtar pastaj u
Ardit Gjebrea hutohet nga kolumbianet seksi (FOTO LAJM) Që kur mbaroi sezoni i ngarkuar televiziv, kantautori dhe moderatori shumë i njohur Ardit Gjebrea ka shijuar çdo ditë d
Blendi Fevziu në plazh me familjen (FOTO LAJM) Blendi Fevziu është një nga moderatorët më të diskutuar dhe me të njohur në botën e medias shqiptare. Por Blendi k
Moderatori i njohur rrëfen arsyen pse po largohet nga Top Channel Programi i paradites në Top Channel “Në shtëpinë tonë” është shumë i njohur dhe deri dje drejtohej nga aktori i njohu
Ardit Gjebrea nis pushimet, ja ku gjendet moderatori i njohur (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka nisur furishëm pushimet. Moderatori më i dashur Ardit Gjebrea për publikun ka p
Moderatori i njohur në zi, Eno Popi humb një njeri të shtrenjtë (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Eno Popi ka pësuar një humbje të madhe në familje. Nëna e tij është ndarë sot nga jeta pas një s
Pas shumë vitesh, Rama pajtohet me Arian Çanin Kryeministri Edi Rama dhe moderatori Arjan Çani dikur ishin shumë miq, por prej shumë vitesh ato nuk flasin më. Ndosh
Nuk flasin prej vitesh, Edi Rama dhe Arian Çani më në fund do të përballen Kryeministri Edi Rama dhe moderatori Arjan Çani dikur ishin shumë miq, por prej shumë vitesh ato nuk flasin. Modera
Moderatori i njohur shqiptar rrëfen se kë do ta votonte në Kosovë (VIDEO) Moderatori i njohur shqiptar Adi Krasta i ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës që në zgjedhjet e parakohshme parlamenta
Ardit Gjebrea prezanton nënën dhe motrën: "Nëse do rilind përsëri, nuk do doja..." (FOTO LAJM) Moderatori më i dashur për publikun shqiptar, Ardit Gjerbrea, e përmend shpesh familjen e tij. Por ditën e djeshme p
Ledioni dhe Sara pushime në shkretëtirë, ja si e quajnë njëri-tjetrin! (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Ledion Liço dhe e fejuara e tij Sara Hoxha po shijojnë pushimet së bashku. Çifti shfaqet i lumtu
Çani flet për bashkëshorten: Ja çfarë më thotë kur puth vajzat e tjera në ekran (VIDEO) Moderatori i emisionit “Zone e Lirë”, Arjan Çani, ka qenë i ftuar në një intervistë me Kelvi Kadillin në Intv. Ai ka fol
Fatos Nano e Blendi Fevziu, komshinjtë VIP të Amit dhe Ermalit (FOTO LAJM) Portali "Albeu" e ka bërë me dije pak më herët se aktori i humorit e njëkohësisht moderatori Ermal Mamaqi dhe Amarda Tos
Ja surpriza që përloti në transmetim live moderatorin e “Wake Up” (FOTO LAJM) Ditëlindjet janë shumë speciale për këdo, por kur ato marrin një vëmëndje edhe më të gjerë, sigurisht që mbetet në kujte
Ja batuta që uli tensionin mes Ramës dhe Vuçiç (VIDEO-LAJM) Diskutimi Rama-Vuçiç u shoqërua me tensione, pas përplasjes lidhur me çështjen "Trepça" e cila ka tensionuar së tepërmi
Videoja e Trumpit, pezullohet moderatori i NBC-së Billy Bush "NBC" ka pezulluar moderatorin e emisionit "Today", Billy Bush, pas publikimit të videos së vitit 2005, ku Donald Trump
Trump nxehet me moderatorin e debatit, nuk e përshëndet kur largohet (VIDEO) Kandidatët për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Hillari Klinton dhe Donald Trump u përballen për herë të