999 rezultate për

modele

Sot një super modele, por si dukej e dashura e Feros disa vite më parë (FOTO LAJM) Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë një ndër çiftet më të komentuar të shoWbizit shqiptar. Ata duken më t
10 modelet e makinave që vidhen më shumë (FOTO LAJM) Gjermania, mbretëresha e makinave në Europë, është vendi ku vidhen gjithmonë më shumë makina. Në total, në vitin 2010 u
Merr fund lidhja mes super modeles dhe shkrimtarit turk (FOTO LAJM) Një tjetër dyshe e botës së shoubizit i ka dhënë fund lidhjes së tyre në këtë fillim vit të ri. Adriana Lima dhe i da
E tepruan me pozat provokuese, hoteli luksoz merr masa ndaj modeleve Drejtuesit e një hoteli me 5 yje në Dubai janë ankuar se disa modele ruse po i prishin reputacionin me fotot që kanë pub
Rezarta Shkurta kur ishte modele dhe për të shkruanin edhe gazetat kineze Rezarta Shkurta u bë shumë e njohur si këngëtare dhe numëron disa hite në karrierën muzikore. Por në fakt fillimet e saj
Tifozja modele e Milanit akuzon rëndë Bonuccin (FOTO LAJM) Jori Delli është një studente dhe modele në Milano që njihet për simpatinë që ka për skuadrës kuqezi. Ajo u është pë
Kaka bie përsëri "brenda", gati martesa me modelen e famshme (FOTO LAJM) Ish- lojtari i Realit të Madridit , Kaka duket se e ka harruar tashmë Coroline Celico me të cilën u divorcua në vitin 20
Me rastin e Vitit të Ri dhurata e modeles për fansat, nxjerr poza të nxehta (FOTO LAJM) Ajo mahniti të gjithë ndjekësit e saj në Instagram me një foto tepër seksi për Krishtlindje. Duket se Demi Rose nuk d
"Çfarë ka dashur të thotë autori?!”, njihuni me pozat më të dështuara në botë (FOTO LAJM) Sidomos ditëve të sotme është e vështirë që të mos shohësh cdo lloj fotografie apo cdo lloj vajze të bëhet modele. Në
Me trupin perfekt, kjo modele i uron ndryshe festat e fundvitit (FOTO LAJM) Ajo shpesh herë përshëndet fansat e saj me foto nga palestra. Por këtë herë Chantel Jeffries tregoi trupin e saj të
Modelja uron Krishtlindjet me fotografitë që të lënë pa frymë (FOTO LAJM) Ekzistojnë shumë modele tërheqëse në Instagram, që joshin fort me fotografitë e tyre. Por, shumë pak prej tyre janë
Si një modele e vërtetë, kjo oficere policie po mahnit botën me fotot e saj (FOTO LAJM) Shpeshherë për shkak të stërvitjes së përditshme, oficeret femra kthehen në personazhe shumë të preferuara në rrjete soc
Si dukej Melania Trump kur ishte modele dhe pozonte për revistat (FOTO LAJM) Melania Trump tashmë njihet si zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Por dikur Melaniq ndiqte karrierën s
Këngëtari shqiptar harron gruan, i thotë po natës me modelen Gena është vënë në siklet në Xing me Ermalin pas pyetjes me spec të Kejvinës. “Po të thoshte një modele e Victoria’s
Për këtë modele vera nuk ka fund, bombardon rrjetin me fotot provokuese (FOTO LAJM) Jo të gjithë kanë mundësi që t’i shpëtojnë të ftohtit, e Jen Selter është një prej atyre personave që i ka mundësitë që
Albërie Hadërgjonaj i vë syrin burrit të modeles shqiptare Albërie Hadërgjonaj është një prej këngëtareve më të njohura e të dashura për publikun shqiptar, e cila këtë të shtunë d
Eva Padlock shkëlqen në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Eva Padlock është bërë e njohur në garat e Moto GP, si një nga modelet që mban çadrat te pilotët, ndërsa asnjëherë nuk e
La sportin për shkak të përmasave, sot është një super modele (FOTO LAJM) Kur ishte ende adoleshente, cilësohej si një nga futbollistet më premtuese të futbollit amerikan të femrave, por sot nuk
Nënë e dy fëmijëve, fotot provokuese të kësaj modeleje bëjnë xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba
Ndodh edhe kjo, humbi punën si modele pse u dobësua por fitoi fansa Modelet me ‘madhësi plus’ kanë nisur të sundojnë botën dhe Lilli Luxe ishte një prej tyre. Ajo ka filluar karrierën s