999 rezultate për

mjekja

Trondit mjekja: Pallavra, Adela nuk vdiq nga epilepsia! Atë nuk e lanë të flasë Mjekja e QSUT-së Teuta Alizoti ka reaguar menjëherë pas dhënies së versionit zyrtar të shkakut se përse ndërroi jetë gaz
Nuk ishte në punë kur ndërruan jetë 4 foshnjat e porsalindura, dënohet mjekja e Shkupit Gjatë javës së kaluar në Klinikën Gjinekologjike në Shkup ndërruan jetë katër fëmijë të porsalindur. Arsyeja e këtyre ng
Ndryshon trendi i ndërhyrjeve plastike, çfarë duan më shumë vajzat dhe gratë tani Çmime të përgjysmuara dhe cilësi tejet e lartë e ndërhyrjeve! Bisturia është në duart e ekspertëve më të mirë të fushës,
Tronditet Shkupi, mjekja theret në spital Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë pranë Qendrës Klinike në "Nënë Tereza" në Shkup, pasi një mjeke është goditur me t
Mjekja i çon SMS Ramës: Kolegu kërkon ryshfet 6 mijë lekë...por ja si pëson Gjykata e Tiranës ka deklaruar fajtor për “korrupsion” një ish-mjek të spitalit “Shefqet Ndroqi” në kryeqytet, i njohur
Flet mjekja: Çastet e fundit të shkrimtarit të madh Dritëro Agolli (FOTO LAJM) Mjekja e spitalit “Shefqet Ndroqi” shpjegon me detaje problemet shëndetësore të cilat çuan në humbjen e jetës të shkrimt
Gripi vdekjeprurës/ Mjekja: Ja si të mbroheni Vendi jonë gjendet në alrm për shkak të një vale virozash të cilat kanë prekur në masë popullsinë dhe që deri më tani ka
Ish doktoresha e Chelsea-t u kërcënua me jetë në muajin e mjaltit Ish doktoresha e Chelseas, Eva Carneiro është kërcënuar me vdekje gjatë muajit të mjaltit. Kjo ka ndodhur pas dasmës dhe
Pësoi aksident me familjen në autostradë, mjekja tregon si e shpëtoi Noizy (FOTO) Pas Stresit, i cili i dha ndihmën e shpejtë një fëmije të vogël në banesën e vetë, reperi i radhës ka qënë Noizy, i cili
Mjekja në Shkodër ndërpret shtatzëninë në muajin e pestë 200 mijë lekë të vjetra për një abort në kundërshtim nëse mosha e shtatzënisë është katër muajshe dhe 300 mije lekë (të
Pacienti në mëshirë të fatit, mjekja s'të jep as tetanoz Në spitalet dhe urgjencat në vendin tonë mungon edhe tetanozi. Tashmë është një realitet i hidhur, që në spitalet tona t
5 sherret më të mëdha të Mourinhos në karrierën e tij (FOTO LAJM) Jose Mourinho nuk është një trajner që e pranon shumë lehtë humbjen, ose ndonjë padrejtësi që mund t'i bëhet nga gjyqtar
Mjekja e qetësoi foshnjën në operacion duke i dhënë gji (FOTO LAJM) Kjo është një histori prekëse ku një infermiere ka bërë të mundur që përveç ndihmës që i ka dhënë një foshnje gjatë oper
Denoncohet mjekja në Durrës pasi nuk ofroi shërbimin mjekësor Një denoncim ka ardhur në drejtim të bluzave të bardha nga një paciente, pasi ajo nuk ka marrë shërbimin e duhur. Rasti
Mjekja jep dorëheqjen: Emërime me kartona politikë Për shkak të kushteve të rënda nëpër spitale, një mjeke është detyruar që të japë dorëheqjen. Gjatë një denoncimi që ajo
Koret e pahijshme ndaj Eva Carneiros, reagon Chelsea (VIDEO) Koret e pahijshme të tifozëve të Manchester United dhe City-t në adresë të mjekes së Chelsea-t Eva Carneiro. "E marri
Tiranë, nëna 54-vjeçare sjell në jetë një vajzë (FOTO LAJM) Një grua 54-vjeçare ka sjellë në jetë një vajzë në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë. Lajmi është publikuar në
Mjekja e Chelsea-t në fushë, tifozët harrojnë ndeshjen (VIDEO) Eva Carneiro, mjekja e famshme e Chelsea-t, ka tërhequr më shumë vëmëndje se Diego Costa dhe Eden Hazard, autorë të dy g
Eva Carneiro, mjekja që kujdeset për Chelsean (FOTO LAJM) 31 vjeçe, e lindur në Gjibraltar me baba spanjoll dhe nënë angleze, Eva Carneiro është shefja e stafit mjekësor të Chels
Dënohet me vdekje mjekja që vidhte fëmijë në maternitet Një gjykatë në Kinë ka vendosur të japë dënim të kushtëzuar me vdekje për një mjeke, e cila ka pranuar se ka vjedhur fos