999 rezultate për

misioni

Të ftuar specialë në emisionin e saj, Luana do të ketë 8 fëmijë të prekur nga tërmeti! (VIDEO) Këtë të shtunë, moderatorja Luana Vjollca do t’ia dedikojë emisionin e saj “Shiko Kush Luan” fëmijëve të prekur nga tërm
Rudina Hajdari dhe Ralf Gjoni braktisin mbledhjen e Komisionit Mbledhja e Komisionit të Integrimit ka nisur e debate, shkak mungesa e Ministrit të Jashtëm Gent Cakaj, i cili ka udhëtu
"Dance with me" i prish planet Kejvinës? Nuk do ta shohim në "Italia1" (VIDEO) Prej kohësh ishte bërë me dije se Kejvina Kthella do të bëhej pjesë e një emisioni italian. Velina bukuroshe shqiptar
Pas arrestimit të "Zogut të Tiranës", mbyllet emisioni ku ai bënte pjesë Dy javë më parë, Hermes Nikaj, i njohur si ‘Zogu i Tiranës’ u arrestua nga policia. Ai akuzohej për shfrytëzim të fem
Ka gatuar trahana për Ronaldo-n: Njihuni me shefin e kuzhinës që do të zëvendësojë Mekollin Ditën e sotme u njoftua papritur se në emisionin “Hell’s Kitchen” do të ketë ndryshime. Renato Mekolli ka lënë emisio
Zaev: Udhëzimet e Venedikut i ndjekim deri në fund Kryeministri Zoran Zaev thotë se qëndrimi i Qeverisë është harmonizuar tërësisht në pajtueshmëri me rekomandimet e dhëna
"Humba 7 njerëz të afërm", Evi Reçi jep mesazhin prekës në emisionin e saj (VIDEO) Këngëtarja e njohur Evi Reçi ka humbur shtatë persona të afërt nga tërmeti i 26 nëntorit dhe ka vendosur të flasë për kë
"Shiko Kush Luan" solidarizohet, çfarë do të ndodhë sonte me emisionin (FOTO LAJM) Të gjithë vendin e ka pllakosur heshtja dhe dhimbja për tragjedinë e 26 nëntorit. Edhe njëherë shqiptarët kanë tregua
Rama: Krijohet Komiteti i Menaxhimit të Fondeve, në krye Arben Ahmetaj Edi Rama në një lidhje direkt nga Durrësi për emisionin “Real Story”, tha se do të krijohet Komisioni i Menaxhimit të Fo
E prekur nga ngjarja e dhimbshme, Rudina Magjistari qan në mes të emisionit (FOTO LAJM) Një situatë alarmante është krijuar në Shqipëri këtë të martë, që në orët e para të mëngjesit. Lëkundje të forta tërmeti
Ambasadorja e Francës në Tiranë: “Venecia” mund të ndërhyjë sërish Kristina Vazak, ambasadore e Francës në Shqipëri, mendon se Komisioni i Venecias mund të ndërhyjë sërish për të këshillu
Alfio surprizon Fatmën në mes të emisionit! Shefi i kuzhinës bën deklaratën e papritur (VIDEO) Moderatorja e ëmbël e ekranit, Fatma Methasani është në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël. Ajo dhe Alfio do të zgj
Edi Manushi bën gafën e madhe në mes të emisionit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme emisioni i njohur “Proçesin Sportiv” është hapur nga tenori i njohur Kastriot Tusha. Menjëherë pa
"Aq komplimente sa më bërë deri më tani unë nuk guxoj të të bëj më asnjë pyetje", Duka uron për emisionin e ri Einxhelin (VIDEO) Me studio të re, prezantuese po ashtu të re dhe një të ftuar special. Kështu nisi emisioni mbrëmshëm “Pressing” në Abc N
"Drejtoje shigjetën diku tjetër", Sofia e Çanit largohet papritur nga emisioni (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme emisioni “Zonë e lirë” ka nisur me një lajm të papritur për publikun, të cilin e bëri të ditur vetë dre
Gruaja 21 vjeçare e tradhtonte, 74-vjeçarin serb e kap zemra në mes të emisionit (FOTO LAJM) 53 vite diferencë nuk i kanë ndaluar të martohen. 21-vjeçarja Milijana Bogdanoviç dhe 74-vjeçari Milojko Boziç, u bënë t
Kush e goditi Rezart Veleshnjën? Aktori hedh video me syrin e nxirë Aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja i ka habitur të gjithë me postimet e fundit që ka bërë në rrjetet e tij soci
Gert Çarçani për partneren e re: Einxhel zgjedhja më perfekte, një vlerë e shtuar për emisionin Emisioni sportiv "Pressing", i drejtuar nga moderatori i mirënjohur Gert Çarçani i cili ka një karrierë 20 vjecare në ga
Iku me bujë nga "E Diell", zbulohet destinacioni i Einxhel Shkirës (VIDEO) Einxhel Shkira iku me bujë në mes të tetorit nga "E diell" edhe pse sapo kishte nisur sezoni. Ajo tha për mediat se
Gruaja e El Çapos, pjesë e emisionit "reality" për anëtarët e karteleve Gruaja e El Çapos, Ema Koronel Aispuro, do t’i bashkohet shfaqjes “realiti” që jepet në VH1, “Anëtarët e Kartelit”. Para