999 rezultate për

miri

Tërmeti, Miriam Cani: E lumtur që kemi ndihmuar rreth 200 familje Një tërmet i fuqishëm dhe me pasoja katastrofike goditi vendin javën që lamë pas. Tërmeti shkaktoi mbi 50 të vdekur d
Për legjendën e Realit, Messi është më i miri në historinë e futbollit Ish-portieri legjendar i Real Madridit dhe Spanjës, Iker Casillas, e ka quajtur Lionel Messin si lojtarin më të mirë në
Plas "lufta" mes karteleve të drogës në Meksikë: 21 viktima, mes tyre 4 policë (FOTO LAJM) Një kartel droge luftoi me orë të tëra kundër policëve meksikanë, duke lënë të vdekur 21 presona dhe qyteti meksikan duk
Rama gjen kohë për batuta: Zihemi më vonë kush është më i mençur Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me ambasadorët në Pallatin e Brigadave për ti falenderuar për ndihmën e vend
Nuk mundi të vishej nuse, Stela varroset në Korçë e Almiri Thumanë Fati nuk deshi që Almiri dhe Stela të kurorëzonin dashurinë e tyre me një dasëm madhështore, ku ajo të vishej me të bard
Simeone: Ronaldo më i miri, por ne kemi ardhur të luajmë ndaj Juventusit Atletico Madrid është e vendosur të kalojë tutje edhe pse përballë do ta ketë armikun e tyre të vjetër Cristiano Ronaldo
Klopp: Messi më i miri, por "Topin e Artë" e meriton Van Dijk Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka vlerësuar Lionel Messin si lojtarin më të mirë të kësaj gjenerate, por ka the
Mourinho thur elozhe për yllin e Tottenham: Mund të bëhet më i miri në botë Jose Mourinho ka thënë që Dele Alli ka një të ardhme premtuese, dhe mund të bëhet një nga lojtarët më të mirë në botë.
Më i miri i momentit, Lewandowski dëshiron Realin Robert Lewandowski është i gatshëm të largohet nga Bayern Munichu për t’u transferuar në Real Madrid. Los Blancos duhet
Merr fund lufta mes reperëve shqiptarë? Stresi: Noizy është më i miri (FOTO LAJM) Në Shqipëri ka një tendencë që të ketë një 'luftë' mes reperëve të cilët i dedikojnë 'disse' të shumta njëri-tjetrit. Dh
Supergoli i Andi Zeqirit, më i mirë i javës në Zvicrër (VIDEO) Andi Zeqiri ka një të ardhme të madhe.Ylli i Lausannes shkëlqeu në ndeshjen e kupës kundër Luganos, në fitoren 3-0. Z
Halloween sipas Giada Çelës (FOTO LAJM) Edhe pak na ndan nga festa e halloween-it nata e shpirtrave, kungujve dhe “trick or treat’’. Kjo feste eshte bere tr
11 kapitenët e Arsenalit të renditur nga më i keqi te më i miri Në mediat botërore e veçanërisht ato Angleze mund të shihet në çdo cep Granit Xhaka, kjo për shkak të incidentit të mbr
Ju prezantojmë me vogëlushen 4 vjeçare që imiton më së miri VIP-at shqiptar (FOTO LAJM) Ditën e sotme e ftuar në emisionin e pasdites nga Rudina, ishte një vajzë e vogël, një modele dhe blogere e vërtetë. Ajo
Më i miri dhe i jashtëzakonshmi, Muriqi merr lëvdata të mëdha Me supergolin e tij të shënuar në ndeshjen e sotshme të Fenerbahces, sulmuesi kosovar Vedat Muriqi ka qenë në qendër të
"Më i miri i të gjitha kohëve", gjermanët lavdërojnë Rashicën (FOTO LAJM) Goli i shënuar nga largësia i Milot Rashicës kundër Bayer Leverkusenit ka bërë që sulmuesi kosovar të marrë shumë lëvdat
Ju prezantojmë me vogëlushen 4 vjeçare që imiton më së miri VIP-at shqiptar (FOTO LAJM) Ditën e sotme e ftuar në emisionin e pasdites nga Rudina, ishte një vajzë e vogël, një modele dhe blogere e vërtetë. Aj
6 raste kur VIP-at bënë xing me veshjen, kush është më i miri (FOTO LAJM) Shpeshherë ndodh që në jetën e përditshme të hasim persona që kanë veshur të njëjtat rroba me ne. Në rastin më të ke
Legjenda holandeze: Duke punuar me Ronaldon, De Ligt mund të bëhet më i miri i botës Edwin van der Sar e ka krahasuar Matthijs de Ligt me Cristiano Ronaldon, duke thënë se ata kanë mentalitet të njëjtë për
U desh t’i shkonte për vizitë Albani dhe Miriam që Arbana të tregonte shtëpinë e saj luksoze (VIDEO) Kemi parë shpesh herë copëza të vogla të shtëpisë së Arbana Osmanit, treguar përmes fotove ose videove të miqve të saj,