999 rezultate për

minon

Formacioni i vitit në Champions League, dominon Bayerni Bayern Munich janë fitues të Ligës së Kampionëve për sezonin 2019/2020. Bavarezët, që patën një sezon të jashtëzakons
Myrto Uzuni vazhdon ëndrrën Champions, Ferencvarosi eliminon gjigantët e Celtic (VIDEO) Ferencvarosh ka eliminuar gjigantët skocezë të Selltik nga Champions League, në takimin që u mbyll me shifrat 1-2. M
Të përzënë nga hoteli! Kur shteti jot të eliminon nga Europa, një çudi e madhe që ndodh në Kosovë Pas eliminimit të Dritës pa shkelur ende këmbën në fushën e lojës, një episod i ngjashëm po i ndodh edhe Prishtinës.
U kishte borxh dhe donte t'i eliminonte, si u parandalua krimi i trefishtë me kallashnikov në Fier Një ngjarje e rëndë është parandaluar të shtunën në Fier, ku policia ka arrestuar një 36 vjeçar pasi qarkullonte me auto
Formula 1: Hamilton triumfon në Barcelonë, dominon garën nga fillimi deri në fund Lewis Hamilton i ktheu gjërat aty ku i takojnë në Formula 1. Pas vendit të dytë, fundjavën e kaluar, britaniku këtë t
Lyon supriza e rradhës e Champions, eliminon Cityn favorit dhe kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Olympic Lyon është surpriza e rradhës në kompeticion më të rëndësishëm europian për klube, Champions League. Francezë
Golat dhe statistikat, Bayerni dominon totalisht Barcelonën në pjesën e parë (VIDEO) Në “Estadio da Luz” të Lisbonës po luhet çerekfinalja e Champions League mes Barcelonës dhe Bayern Munchen, shkruan Syri
Guardiola eliminon nga Champions Zinedin Zidane (VIDEO) Manchester City i Pep Guardiolas ka eleminuar nga Champions League Realin e Zinedin Zidane. Të dyja ndeshjet më këtyr
Zbulohet formacioni i vitit në Serie A, dominon Juventusi (FOTO LAJM) "Opta Data", sajti i njohur i statistikave në futboll, ka përpiluar top-formacionin e sezonit që u mbyll në Serie A.
Formacioni më i shtrenjtë i sezonit, dominon Premier League (FOTO LAJM) Agjencia e ‘transfermarkt’ ka publikuar 11-shen më të shtrejtë të sezonit që shkoj. Ky formacion është i dominuar nga
Juventus zbulon fanellat për sezonin e ri Klubi italian, Juventus ka zbuluar sot fanellat që do t’i veshë në sezonin e ardhshëm 2020/21. Tashmë është radha e i
Keni turp të dilni në plazh për shkak të variçeve? Si t'i eliminoni për 21 ditë Edhe pse rastet pozitive me Koronavirus rriten dita-ditës asgjë nuk i ka penguar njerëzit të shkojnë në plazh dhe të shi
Tentoi të eliminonte Lulzim Berishën, merret vendimi për Ahmet Ajetin Gjykata e Durrësit ka dënuar me burg shtetasin Ahmet Ajeti, i cili akuzohet se ka ngritur atentat ndaj Lulzim Berishës.
Tentuan të eliminonin vlonjatin duke i vendosur tritol në shtëpi, arrestohen dy persona (VIDEO) Policia e Vlorës ka finalizuar operacionin e koduar "Porositësi" duke arrestuar dy persona për vënie të lëndës plasëse,
Kishte frikë se do e eliminonin, kapet në Tepelenë tiransi me rrezikshmëri të lartë Policia e Tepelenës ka mundur të kapë dhe arrestojë dy të rinj nga Tirana, të cilëve iu është gjetur armë dhe drogë.
Si të eleminoni celulitin në kushte shtëpie hap pas hapi vetëm me 3 përbërës A doni t'i thoni lamtumirë celulitit? Nuk jeni vetëm. 90% e grave sot në botë kanë celulit, sipas një eksperti mbi celul
100 ml uthull në lavatriçe për të bërë mrekulli me rrobat tuaja Kaherë kemi dëgjuar që uthulla nuk është e dobishme vetëm në kuzhinë, mirëpo a e keni ditur se mund t’ju ndihmojë në lar
"Koronavirusi nuk diskriminon", Dua Lipa fokuson pandeminë te refugjatët (FOTO LAJM) Yje të shumta të shoubizit po japin mesazhe sensibilizuese sa i përket koronavirusit. Një gjë të tillë së fundmi e ka
Atletico Madrid eliminon Liverpoolin në një ndeshje dramatike (VIDEO) Atletico Madridi ka eliminuar Liverpoolin nga Liga e Kampioneve duke kaluar në çerekfinale pas fitores me rezultat të pë
Do qeshni me lot, Mascherano humbet penalltinë dhe eliminon skuadrën e tij nga Kupa e Argjentinës (VIDEO) Ish-futbollisti i Barcelonës, Havier Mascherano tani te Estudiantes ka humbur një penallti kundër ndaj Laferrere duke e