999 rezultate për

ministrave

Mediat greke: Mund të ketë takim të ri Zaev- Cipras Nëse ka progres në negociatat për çështjen e emrit, nuk përjashtohet mundësia për takim të ri ndërmjet dy kryeministrave
Përplasje mes ministrave për tatimin e pagës mbi 1 mijë euro Të gjithë qytetarët që kanë të ardhura mbi një mijë euro do të paguajnë 18 për qind tatim personal. Këtë e njoftoi Minis
Dallim i madh në shpenzimet e ministrave shqiptarë dhe atyre maqedonas Të dhënat zyrtare të publikuara ditëve të fundit tregojnë për shpenzimet marramendëse të ministrave shqiptarë në Qeverin
Pas Kinës dhe Katarit, Shqipëria u mundëson edhe rusëve hyrje pa viza në vendin tonë Që prej një muaji është ndezur një debat i ashpër politik mes shumicës dhe pakicës parlamentare, lidhur me mbështetjen e
Delegacioni i Këshillit të Ministrave të BeH për vizitë në Maqedoni Delegacioni i Këshillit të Ministrave të Bosnjës e Hercegovinës, të udhëhequr nga kryetari i Këshillit Denis Xvizdiq, so
Dalin emrat: Kush janë dy ministrat e Ramës që po hetohen për aktivitete krimanele Lajmi që dy ministra të Ramës po hetohen nga prokuroria e Elbasanit për aktivitete kriminale, pushtoi menjëherë mediat.
Goditje tjetër për Ramën, zbulohen përgjimet e dy ministrave të rëndësishëm Gazetari Basir Çollaku ka deklaruar se ekziston një dosje e rëndësisshme në Prokurorinë e Elbasanit, ku janë përgjuar dy
Çfarë po ndodh?! Ministrat e deputetët e PS-së braktisin Kuvendin Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë është mbajtur seanca e dytë për vitin 2018. Ndryshe nga seacat e një viti më
Funksionarët e Aleancës, zyrtarisht janë akoma në punë Në zyrat zëvendësministrave dhe drejtorëve që iu ndanë Aleancës për Shqiptarët, vazhdojnë të qëndrojnë emrat e funksiona
Muç Nano nuk njeh ministrat, batuta e Dash Shehit të shkrin së qeshuri (VIDEO) Emisioni i mbrëmshëm "Opinion" u fokusua tek ecuria e punës së ministrave, por gjatë diskutimit nuk munguan edhe batutat
Babëzia e ministrave shqiptarë s’ka limite, thyejnë hapur ligjin dhe kërkojnë mish ariu Babëzia e ministrave shqiptarë duket se tashmë ka arritur kulmin e mizorisë. Duke qenë të vetëdijshëm për pushtetin
Ministrja zotohet se do t'u gjejë punë zv.ministrave Në konferencën e fundvitit me gazetarë, ministrja e Mjedisit Albena Reshitaj tha se secili prej 4 zëvendësministrat e kë
E ardhmja e Kosovës në duar të kryeministrave Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq, pritet ta vizitojë Kosovën në pjesën e dytë të muajit janar, me ç’rast me h
Deputeti për vdekjen e Florencit: Mos digjni flamuj, por foton e kryeministrit Vdekja e Florencit ka shkaktuar shumë zhurmë mediatike dhe qytetarët kanë reaguar ashpërmadje kanë djegur flamurin franc
Haradinaj ul simbolikisht pagat e zv.ministrave Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj në mbledhjen e mbajtur sot ka marrë vendim që paga e zëvendësmini
Haradinaj i rrit pagën vetes rreth 3 mijë euro (FOTO) Kryeministri i Kosovës përmes një vendimi të cilin e ka marrë dje, ia ka dyfishuar pagën vetes dhe ministrave të kabinet
Dorëzohet Rama, vendos ndërtimin e varrezave të ushtarëve grekë Qeveria shqiptare më në krye Edi Ramën ka zgjedhur të bëjë lëvizjen e parë për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve me Greqinë.
Habit Haradinaj: Në qeverinë e Mustafës ka pasur më shumë zv.ministra Kryeministri Ramush Haradinaj ka sfiduar kryetarin e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Sipas Haradinajt numri i zv.mini
Deputetja e AAK tregon arsyen pse që ka me dhjetëra zv.ministra Deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu, në seancën e Kuvendit që po vazhdon sot, ku po diskutohet për qeverisjen Haradinaj, ar
Miliona euro harxhohen për zv.ministrat Partnerët e koalicionit qeverisës me emërimin e 67 zëvendësministrave, të cilët kanë nga një asistent dhe shofer persona