999 rezultate për

minimal

PSG vazhdon me fitore, mposht minimalisht Angers (VIDEO) Paris Saint-Germain ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj skuadrës së Angers me shifrat 2-1 në "Parc des Princes",
Gjoka fajëson ekipin e tij për humbjen minimale kundër Laçit Trajneri i Vllaznisë, Gjoka u shpreh i trishtuar pas humbjes me Laçin ku vendosi goli i Uzunit. Tekniku në fillim shpreh
Skënderbeu i pandalshëm, mposht minimalisht Partizanin (VIDEO) Skënderbeu ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Partizanit me rezultatin minimal 1-0, ndeshje e vlefsh
Atletico Madrid fiton minimalisht ndaj Copenhagenit dhe kualifikohet më tutje (VIDEO) Atletico Madrid ka fituar edhe në ndeshjen e dytë ndaj Copenhagenit me rezultatin minimal 1-0 në "Wanda Metropolitano.
Napoli fiton minimalisht ndaj SPAL, dhe marrin kreun e Serie A (VIDEO) Napoli ka arritur një fitore të rëndësishme sot ndaj SPAL ku fituan 1-0 në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për javën e 2
Shifra marramendëse, zbuloni sa paguhen liderët më të fuqishëm në botë (FOTO LAJM) Pagat e njerëzve të tjerë gjithmonë rrisin kuriozitetin. Edhe kolegët dhe miqtë nuk nxitojnë për të ndarë se sa para
Schalke fiton minimalisht ndaj Wolfsburgut dhe kualifikohet në gjysmë-finale të Kupës Schalke 04 është skuadra e katërt që kalon në gjysmëfinale të DFB Pokal të këtij sezoni. Tashmë janë konfirmuar katër
Danilo Alves presion Skënderbeut: Fitojmë minimalisht me golin tim Flamurtari shkon në superndeshjen ndaj Skënderbeut i vetëdijshëm në forcën që posedon dhe me objektivin për të triumfuar
Sot pa e lexuar motin mos dilni nga shtëpia Moti mbi vendin tonë do të jetë i ndryshueshëm, i vranët dhe me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologj
Swansea mposht minimalisht Liverpoolin në Liberty Stadium (VIDEO) Swansea ka mposhtur Liverpoolin e Jurgen Kloppit, me rezultatin 1-0 në "Liberty Stadium", ndeshje kjo e vlefshme për jav
Juventus fiton minimalisht ndaj Genoas (VIDEO) Juventus ka shënuar fitore minimale ndaj Genoas 1-0 në "Allianz Stadium", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 20-të të Se
Manchester United nuk gabon dhe fiton minimalisht ndaj Burnley (VIDEO) Manchester United nuk ka gabuar këtë herë ndaj Burnley në "Turf Moor", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 24-të të Premi
Një lajm i keq për veteranët, kjo është arsyeja që nuk rriten pensionet Propozimi i Këshillit Ekonomik-Social për rritje të pagës minimale është kundërshtuar nga Ministria e Financave për shka
Juventus fiton minimalisht në Sardegnë ndaj Cagliarit, dhe rivalizon Napolin për titullin kampion (VIDEO) Juventus ka arritur të marrë një fitore të vështirë në fushën e Cagliaritme shifrat minimale 1-0. Golin e vetëm në k
Odës Ekonomike Amerikane nuk i pëlqen që të rritet paga për punëtorët Oda Ekonomike Amerikane përmes mediave i ka çuar thirrje Qeverisë së Kosovës që të mos miratojë rritjen e pagës minimale
Për Vitin e Ri sytë nga qielli, do të shfaqet Superhëna Viti i ri Superhënë e re. 2018, në fakt, do nisë me pamjen e magjishme të hënës, që do të prekë distancën minimale nga T
Manchester City nuk ndalet, fitore minimale ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester City ka vazhduar me paraqitje fantastike dhe mbresëlënëse në Premier League, duke mposhtur Newcastle në trans
Paralajmërohet rritja e pagës minimale në Kosovë Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, ka paralajmëruar që së shpejti do të ketë rritje të pagës minim
Paralajmërohet rritja e pagës minimale në Kosovë Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, ka paralajmëruar që së shpejti do të ketë rritje të pagës minim
Interin e merr lumi për të dytën herë radhazi (VIDEO) Interi ka përjetuar edhe humbjen e dytë në këtë sezon, pasi u mposht me rezultat minimal 1-0 në udhëtim te Sassuolo.