999 rezultate për

miljan

Çfarë po ndodh te Kukësi, largohet edhe Musta Zhvillim i papritur te skuadra e Kukësit. Klubi verilidnor, nëpërmjet një njoftimi për shtyp ka zyrtarizuar "dovorcin" m
Emiljano Shullazit i ndalohet të takojë edhe avokatin Avokati i Emiljano Shullazit Vladimir Meçi dhe avokatët e tjerë të grupit nuk janë lejuar të takojnë klientët e tyre në
Iu gjet arma e ekzekutimit të Emiljano Ramazani në servis, burg për babë e bir Gjykata e Elbasanit ka vendosur sot masën arrest me burg për babë e bir, Albert dhe Seit Manhasa, në servisin e të cilëv
Arrestohet "Loku" i Peqinit, lidhje me vrasjen e Emiljano Ramazanit Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një tjetër shtetas të dyshuar për vrasjen e Emiljano Ramazanit. Mësohet se ai n
Në pranga dy autorët, sekuestrohet arma me të cilën u ekzekutua Emiljano Ramazani Policia e Elbasanit ka sekuestruar armën e zjarrit me të cilën u krye vrasja e Emiljano Ramazanit më 20 Korrik, si dhe k
EMRAT/ Të përfshinë në vrasjen e Emiljano Ramazanit, RENEA arreston 2 vëllezër Policia ka vënë në pranga dy vëllezër gjatë operacionit të sotëm në Peqin. Operacioni policor u zhvillua gjatë ditës
Vrasja e Emiljano Ramazanit, RENEA blindon Peqinin Policia ka blindur Peqinin nw njw aksion blic. Bëhet me dije se operacioni i RENEA-s dhe FNSH-së vjen pak ditë pas at
SPAK kërkon sekuestrimin e pasurive të Emiljano Shullazit SPAK kërkon sekuestrimin e pasurisë së Emiljano Shullazit. Dosja e SPAK-ut është dorëzuar në gjykatë, teksa edhe Operaci
I dënuar për vrasje dhe shok me Martinajn, kush është Emiljano Tusha? Katër persona morën sot formularin e OFL-së për të bërë deklarimin e pasurisë. Operacioni Forca e Ligjit ka kërkuar
Vret veten ish-futbollisti serb në moshën 38-vjeçare Ish-sulmuesi i Anderlecht e Partizanit të Beogradit, Miljan Mrdakovic ka vrarë veten në fundjavë, në kryeqytetin serb në
E RËNDË/ Gjendet pa jetë ish-sulmuesi serb Ish-sulmuesi serb, Miljan Mrdakoviç është gjetur i vdekur në banesën e tij, ndërsa pranë i kanë gjetur edhe një armë zja
Shullazi i thotë "lamtumirë" qelisë? KLGJ kërkesë Kuvendit KLGJ i ka kërkuar sëfundmi Kuvendit që të gjejë një zgjidhje ligjore që do të mund të shtynte para gjyqin ndaj Emiljano
OFL i dha "ultimatumin": Kush është Emiljan Shega, koka e "të bardhës" OFL ka nxjerrë sot emrat e dy personave të tjerë të cilët duhet të deklarojnë pasurinë. Personi i parë që duhet të j
Shfaqet sërish policja misterioze me syze, shenjestron tre emrat e radhës nga bota e krimit Eshtë zgjedhur po ajo agjente grua, me syze dhe joshëse të publikojë sot emrat e tre personave të rrezikshëm të cilët pr
E braktisi 2 vjeç, babai shqiptar kërkon vajzën pas 33 vitesh Emiljana ka udhëtuar nga Kreta dhe ka ardhur në studion e “Ka një mesazh për ty” në ‘E Diela Shqiptare’ në Tv Klan, për
Pushohet Çështja: Shullazi dhe grupi i tij nuk pastruan para Gjykata ka pushuar çështjen për një prej akuzave ndaj Emiljano Shullazit. Trupi gjykues nuk i ka gjetur me vend prov
Pezullohet drejtori i burgut 313, shkak Emiljano Shullazi Burimet thonë se drejtori i burgut "313", Maksim Hamitaj, dyshohej se kishte kryer disa shkelje të cilat sollën vendimin
Caktohet trupa e re gjykuese që do të vendosë fatin e Emiljano Shullazit Procesi për Emiljano Shullazin dhe 4 të pandehurit e tjerë në Gjykatën e Apelit për Krime të Rënda do të rinisë me një t
Mungojnë gjyqtarët, shtyhet sërish seanca ndaj Emiljano Shullazit Ditën e sotme, Gjykata Apelit për Krime të Rënda ka shtyrë sërisht seancën ndaj Emiljano Shullazit dhe grupit të tij, sh
Prokuroria merr një vendim për policin që denoncoi rastin e Xhiselës Prokuroria e Tiranës ka vendosur të pushojë hetimet për çështjen penale ku pretendohej se ishte kërcënuar dhe kanosur me