999 rezultate për

milion

Skuadër 600 milion funtëshe, legjenda e United ndjehet i turpëruar Ish-qendërmbrojtësi legjendar i Manchester Unitedit, Rio Ferdinand, ka thënë se ai ishte i turpëruar pasi e shikoi ish-k
U eliminua në sy të gruas dhe fëmijës, kush është i riu që ekzekutoi producentin milioner (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e shqiptarit, Flamur (Alex) Beqiri për Krishtlindje në Britani, pranë vilës së ti
Bayern merr vendimin drastik për Coutinhon Një lajm i papritur është raportuar nga gazeta prestigjioze gjermane "Bild" në lidhje me të ardhmen e Philippe Coutinhos
Michael Schumacher nuk gjen rehat, vidhen foto të tij në koma dhe shiten për 1 milion euro Spekulimet dhe hipotezat e rrethojnë jetën e Michael Schumacher prej 6 vitesh në koma, me mjekët që tentojnë një rehabil
Coutinho si James nuk e bind Bayernin, bavarezët ia lë në derë brazilianin Barçës E ardhmja e Philippe Coutinhos nuk do të jetë te Bayern Munich. I transferuar gjatë verës së kaluar në formë huazimi te
Eriksen ia bën të qartë drejtorit të Tottenham: Dua të largohem Christian Eriksen i ka treguar drejtorit ekzekutiv të Tottenhamit, Daniel Levyt, se dëshiron ta kompletojë transferimin
Zëvendësoi Ibran, Chicharito bëhet futbollisti më i shtrenjtë në MLS Javier Chicharito Hernandez bëhet lojtari më i paguar në MLS. Meksikani, që gjatë pjesës së parë të sezonit luajti për
Politano thuajse i Napolit, Barbosa do të mbetet në Flamengo Pasi dështoi kalimi i tij në Romë, ndonëse kishte kryer edhe vizitat mjekësore, Mateo Politano duket se do të ndërrojë d
Liverpool vulos fatet e Shaqirit, shqiptari "zgjedh" ekipin deri në verë Xherdan Shaqiri është i pashitshëm për Liverpool. Lajmi bëhet i ditur nga mediat britanike, që zbulojnë se "The Reds"
5 këshilla nga 5 milionerë që ia dolën vetë Nëse po kërkoni këshilla për një jetë të mirë dhe një biznes të suksesshëm, i gjetët. Këta milionerë kanë pasur mento
I zhvati 30 mijë euro: Modelja e bën milionerin që e ndau "të pendohet" (FOTO LAJM) Romanca e bukuroshes polake Justyna Gradek me stilistin milioner Philipp Plein përfundoi rreth një vit më parë, në mënyr
"Çmendet" Juventusi, bën gati 270 milionë euro për Pogban “Bianconeri” synojnë ta rikthejnë mesfushorin francez në Itali gjatë verës që vjen. Interesim për Pogban ka shfaqur edhe
Liverpool hedh pas "krahëve" dy oferta për Shaqirin Liverpooli i ka refuzuar dy oferta për ta huazuar Xherdan Shaqirin nga Roma dhe Sevilla, pasi që trajneri Jurgen Klopp ë
Arrestohet ish-boksieri shqiptar, trafikonte drogë me vlerë 174 milionë dollarë Boksieri me origjinë shiptare, David Cufaj, është arrestuar në Peru, për trafik droge. 27-vjeçari është arrestuar në
Tottenham nuk heq dorë nga Muriqi, gati të "derdhë" 20 milion euro Klubi anglez nuk e ka ndërmend të heq dorë nga sulmuesi kosovar, i cili po shkëlqen me Fenerbahçen Tottenhami nuk e k
"Ofroni 90 milionë euro dhe ndeshja fillon", Babai i Khabibit paralajmëron ripërballjen me McGregorin Babai i Khabib Nurmagomedov kërkon 90 milionë euro për të nënshkruar marrëveshjen e rimeçit me Conor McGregorit. 31-v
ZYRTARE/ Rey Manaj firmos te Barcelona me klauzolë të çmendur Pritja merr fund. Rey Manaj është futbollisti më i ri i Barcelonës. Është vetë gjiganti katalanas që ka konfirmuar ak
Mourinho kampion i shpenzimeve, ka kryer plot 1.3 miliardë euro blerje Në futbollin e sotëm suksesi, apo aftësia për të menaxhuar, lidhen në mënyrë të drejtpërdrejtë edhe me shpenzimet që bën
ZYRTARE/ Amir Rrahmani firmos me nënkampionët e Serie A Amir Rrahmani edhe zyrtarisht është futbollist i Napolit. Mbrojtësi kosovar ka nënshkruar kontratën me nënkampionët e
Tokë, hotele e makina me vlerë 5 milion euro, çfarë po ndodh me "grupin" e Shijakut Rreth 300 mijë metra katrorë tokë dhe hotele e makina me vlerë 5 milionë euro janë sekuestruar paraprakisht nga pronat e