999 rezultate për

milan

Yllit të Milanit i besohet një numër me peshë në kombëtare Brazili do të zhvillojë dy teste miqësore në ditët në vijim, teksa fillimisht do të përballet me kombëtaren e Panamasë,
ZYRTARE: Milani mer vendimin për Biglian dhe Kessie Milani përpos humbjes në derbi u përball edhe me një situatë aspak të zakonshme mes 2 lojtërave të skuadrës. Kessie
Milani në sulm për 3 talente Milani synon 3 talente të rinj gjatë afatit kalimtar të verës Sipas "Tuttosport", kuqezinjtë do të kërkojnë të blejn
Ja si arriti djaloshi 13-vjeçar nga Maroku të shpëtonte autobusin në Milano Një 47-vjeçar me origjinë senegaleze, i identifikuar si Ousseynou Sy është arrestuar nga policia e Milanos pasi ka marrë
Marchisio: I qëndrova besnik Juves, e kam refuzuar dy herë Milanin Claudio Marchisio ka dhënë një intervistë për “La Gazzetta dello Sport”. Duke u përshëndetur me Juventusin verën e kalua
"Nuk shpëtoni", merret peng autobusi me studentë në Milano Një 47-vjeçar me origjinë senegaleze, i identifikuar si Ousseynou Sy është arrestuar nga policia e Milanos pasi ka marrë
Ky është personi që rrahu deputetin e Kosovës (FOTO LAJM) Milan Kostiq, është personi i cili ka sulmuar sot deputetin e Kuvendit të Kosovës, njëherësh kryetarin e partisë serbe S
Pato lë Kinën për tu kthyer në Brazil duke refuzuar edhe Milanin Sulmuesi brazilian Alexandre Pato, pasi ka ndërprerë kontratën me skuadrën kineze të Tianjin Tianhai (luajti dy sezone),
Këto janë pasojat e derbit Milan-Inter Derbi mes Milanit dhe Interit dhuroi emocione, spektakël, gola, gëzim dhe trishtim. Përveç se një tablo koreografish mbr
Elisa De Panicis tifozja e Milanit qe filtroi me CR7 (FOTO LAJM) Elisa De Panicis është një modele italiane që po bën një karrierë të suksesshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. B
Handanovic i’a dedikon fitoren në derbi dy personave të veçantë Interi i Luciano Spalletti-t ka mposhtur AC Milan mbrëmjen e kaluar në derbin e madh të Milanos. Zikaltrit fituan 3-2
Vendi i 3-të dhe një mal me para për Interin pas fitores në Derbi Fitorja në derbi i dha Inter-it tre pikë me vlerë dhe e ngjiti në vend të tretë të Serie A. Një fitore e rëndësishme në
Mauro Icardi provokon Milanin (FOTO LAJM) Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, ka deklaruar se Milani është vetëm zikaltër, pasi skuadra e tij doli triumfuese nga De
Humbja e Milanit "tërbon" ministrin Salvini, kujt ia lë fajin Humbja e derbit kundër Interit, duket se ka lënë një shije të hidhur tek të gjithë tifozët e Milanit. Ndër ta është
Mbrojtësi i Interit thumbon Milanin pas fitores: Jemi superior mbi ta Mbrojtësi i Interit, Danilo D’Ambrosio, në një deklaratë pas fitores së mbrëmshme ka thënë se skuadra e tij është superi
Zbulohet motivi i sherrit mes dy lojtarëve të Milanit (VIDEO) Zbulohet motivi i sherrit në pankinën e Milan gjatë derbit të humbur ndaj Inter. Ajo zënkë e nxehtë mes Lucas Biglia dhe
Spalleti: Milani nderoi derbin Inter ka triumfuar në derbin e Milaos duke mposhtur Milan me rezultatin 3-2 në një San Siro të mbushur plotë. Lucian
Plas sherri mes lojtarëve të Milanit (VIDEO) Pas zëvendësimit të Franck Kessie në minutën e 69’, në stolin e Milan ka ndodhur një rrëmujë e vogël. Mesa duket ka
Interi triumfon ndaj Milanit edhe pa Icardin (VIDEO) Interi ka arritur të triumfojë ndaj Milanit në San Siro edhe pse me mungesa të mëdha, ku Naiggolan ishte në tribunë apo
Super derbi, Milani ngushton përsëri rezultatin (VIDEO) Super derbi jemi duke shijuar me gola dhe spektakël pafund. Në 25 minuta lojë janë shënuar plot 4 gola. Pas dyfishim