999 rezultate për

miku

Liroi nipin e Enver Hoxhës e mikun e Mediut, kush është gjyqtari "zemërbardhë" i Fierit Çuditë në drejtësinë shqiptare nuk kanë të ndaluar. Ditën e sotme Gjykata e Fierit ka liruar Sardian Sulejmanin duke
Olti Curri tregon "mikun" e Alketës që e futi në Sanremo, ajo i bën bllok! (FOTO LAJM) Tashmë është bërë zyrtare: Alketa Vejsiu do bashkëprezantojë në “Sanremo 2020”. Lajmi po bën bujë në mediat shqiptare as
Balliu nxjerr videon: Si u devijua Lana për mikun trafikant të Taulant Ballës (VIDEO) Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, ka reaguar ndaj komenteve të socialistit Taulant Balla për shembjet e
E qëlluan me armë në shtëpinë e mikut, burri shpëtoi mrekullisht Një ngjarje e pazakonte ka ndodhur në Temal të Vaut të Dejës. Një 47-vjeçar me iniciale Gj.V. është vënë në pranga pasi
Flet për herë të parë babai shqiptar që krushku i vrau djalin: Nuk ia dëshiroj as armikut Alil Musai e ka të vështirë të përshkruaj vrasjen e të birit dhe nuses së tij në fund të vitit të lamë pas nga krushku.
Miku i vjetër nuk e donte gjallë, Fatos Tushe flet pas sulmit me granatë Mëngjesin e 31 dhjetorit, kryebashkiaku i Lushnjës Fatos Tushe dhe sekretarja e tij, mbetën të plagosur si pasojë e një
Miku i Elvanës zbulon mashtrimin në Festival: Na thanë që juria ishte e huaj e s’e njihte askush Stilisti Valdrin Sahiti ka reaguar një ditë pas ndarjes së çmimeve të Festivalit të 58-të të RTSh-së, ku mikja e tij Elv
Do spiunonte Kosovën, arrestohet miku i ngushtë i Putin Policia e Kosovës ka arrestuar gjatë ditës së djeshme Andrey Kondrashov, i njohur si një nga njerëzit e afër të presiden
Miku i Vuçiç furnizonte Al Kaedën me armë Në 9 dhjetor, Departamenti i Thesarit të SHBA publikoi listën e zezë për persona nga Europa, Azia dhe Amerika e Jugut të
Miku i pa ftuar "pushton" fushën dhe ndërpret takimin (VIDEO) Kriketi nuk është një sport i përhapur në gjithë botën, por kjo nuk e ka ndalur këtë gjarpër kureshtarë për të qënë pjes
Melania shtrëngon duart me "armikun" e tij, si reagon Trump (FOTO LAJM) Presidenti amerikan Donald Trump dhe udhëheqësi francez Emmanuel Macron kanë parashtruar pikëpamje të kundërta përpara S
Shqiptari me mikun e tij vihen në pranga për trafik të armëve Një shqiptar dhe tre italianë u arrestuan nga policia italiane për trafik të armëve dhe zhvatje. Policia e Trevizos k
Vajza e "Shamikuqes" në hapat e të ëmës, po bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Turkan Soray konsiderohet si një nga gratë më të bukura në kinematografinë turke. Aktorja është bërë e njohur në ven
Dalin pamjet e sherrit në mes të rrugës, i dashuri i Dua Lipës akuzohet për vjedhje (FOTO LAJM) Anwar Hadid është fotografuar gjatë një sherri në publik me një burrë në Londër të premten, i cili e akuzoi modelin se i
Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër, djemve i bie dritarja nga lart (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është parandaluar në një kafe të Shangait, por siç thotë edhe shprehja, jetëgjati nuk bëhet jetëshku
Ish-miku i nxjerr sekretin Ramës: Në 2021 largohet nga pushteti, karrigen ia lë... "Ai e ka bindjen vetëm me PD-në. Ai e ka ndarë mendjen, në 2021 ikën nga pushteti dhe ia lë vendin Lulzim Bashës..."
Sherri te ekonomiku, çfarë po ndodh sot me studentët Dy ditë më parë tre studentë të fakultetit të ekonomikut përfunduan në spital pasi u përplasën me disa të panjohur duke
Plas sherri te Ekonomiku, 3 studentë përfundojnë në spital Tre studentë janë plagosur te Universiteti Ekonomik i Tiranës dhe janë dërguar në spital pas një sherri masiv që besohet
Plagoset nga shoku i tij me saçmë në kokë, gjuetia kthehet në tragjedi Një shqiptar po lufton me jetën në Spitalin Achillopoulos të Volos të Greqisë pasi është qëlluar me lomb në kokë teksa i
2 vite pa Adelën, miku i saj e kujton me videon dhe dedikimin prekës (VIDEO) Sot mbushen plot dy vite nga humbja e gazetares së njohur dhe ish-banores së “Big Brother”, Adelajda Xhamanit. Ikja e