999 rezultate për

michael

Ferdinand këshillon Southgate: Maguire meriton të jetë titullar në kombëtare Legjenda e Manchester Unitedit, Rio Ferdinand insiston se kapiteni Harry Maguire nuk e meriton të jetë në formacionin ba
"Sekondat më të këqija të jetës sime", ylli i filmave për të rritur flet për marrëdhënien s*ksuale me Trump Një yll pornografie që pretendon se ka bërë seks me Donald Trump thotë se ishin 90 sekondat më të këqija të jetës së saj
U shpall mashkulli më seksi në botë, aktori kapet në momente intime me bukuroshen (FOTO LAJM) Mashkulli më seksi në botë, Michael B. Jordan, duket qartë se po shijon lidhjen e dashurisë me modelen 24-vjeçare, Lori
Kush është milioneri libanez me të cilin u fejua vajza e Trump ditën e fundit të tij si president Tiffany Trump, 27 vjeçe, fëmija i vetëm i lindur nga martesa e presidentit Donald Trump me bashkëshorten e dytë Marla Ma
U shpall mashkulli më seksi në botë, zbulohet super e dashura e aktorit (FOTO LAJM) Michael B. Jordan, aktori i cili u shpall burri më seksi i vitit 2020 nuk është më beqar dhe ky lajm është zemërthyes pë
Dikur kryesonte pronat me vlerë 100 milion dollarë, sa u shit "Neverland" e Michael Jackson Ferma “Neverland” e yllit të ndjerë të pop-it, Michael Jackson thuhet se i është shitur miliarderit Ron Burkle, një ish
Roth: Gjermania e angazhuar për çeljen e negociatave me Shqipërinë Ministri gjerman për Evropën, Michael Roth tha se Gjermania po bën të gjitha përpjekjet për hapjen sa më të shpejtë të n
Gjermania: Mosçelja e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë, rrezik për stabilitetin e Ballkanit “Ne (Gjermania) si drejtues të Presidencës së Këshillit të Bashkimit Evropian, po bëjmë të gjitha që janë në mundësinë t
Vettel i sigurtë: Schumacher shoferi më i mirë i të gjitha kohërave në F1 Sebastian Vettel beson se legjenda e Ferrarit, Michael Schumacher ende është shoferi më i mirë në histori të Formula 1,
I rrëmbeu titullin si mashkulli më seksi, John Legend bën komentin epik (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Michael B. Jordan u shpall si “Mashkulli më seksi për vitin 2020” nga revista “People. Duke folur për
Kush u shpall mashkulli më seksi i 2020-tës (FOTO LAJM) Michael B. Jordan është shpallur nga revista People si “Mashkulli më seksi për 2020-tën”. Titulli për aktorin u njoftua
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
10 emra në listë për të zëvendësuar Solskjaer Man United humbi 0-1 në shtëpi përballë Arsenalit, teksa kjo disfatë ka lëkundur karrigen e Soskjaer. Duke parë rrezi
Detaje të reja për gjendjen e Schumacher: E shoh Michaelin rregullisht, shikojmë TV së bashku Legjenda e Formulës 1, Michael Schumacher në dhjetor të viti 2013 e ka pësuar një aksident të rëndë gjatë lëshimit me sk
"Me Schumacher shikojmë televizor së bashku", lajme pozitive për legjendën gjermane Michael Schumacher, piloti legjendar i Formula 1, është në gjendje kome, kujdesi intensiv dhe procesi delikat të trajti
Ka dritë në fund të tunelit, Michael Schumacher gati të ngrihet në këmbë Michael Schumacher ka bërë përparime me gjendjen shëndetësore dhe rehabilitimi i tij për tu ngritur sërish në këmbë po s
Barazoi rekordin e babait, djali i Schumacher dhuratën special Hamiltonit (VIDEO) Lewis Hamilton barazoi rekordin e 91 fitoreve të Michael Schumacher në Formula 1. Mick Schumacher, djali i ish-piloti
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Alonso krahason Schumacer me Hamilton: Gjermani është një hap para Për ish garuesin e Formula 1, Fernando Alonso, Michael Schumacher qëndron para Lewias Hamilton, në krahasimin e drejtpër
HISTORIKE/ Mick Schumacher piloton makinën e babait që fitoi titullin kampion (VIDEO) Ferrari e ka festuar garën e 1.000 në Formula 1 duke i kërkuar Mick Schumacherit që ta drejtonte makinën e babait të tij