999 rezultate për

mezi

Mezi prisni plazhin? Kini kujdes mos përfundoni si këta persona (FOTO LAJM) Me siguri pjesa më e madhe mezi presin verën, plazhin e diellin e nxehtë. Kush nuk e do që në fillim të verës një tru
Njerëzit që mezi zgjohen në mëngjes janë më inteligjentë? Njerëzit që e kanë të vështirë të zgjohen në mëngjes shpesh quhen përtacë ose etiketohen si njerëz të padisiplinuar.
Mezi zgjoheni në mëngjes? Mos u shqetësoni se ka një lajm të mirë për ju Njerëzit që e kanë të vështirë të zgjohen në mëngjes shpesh quhen përtacë ose etiketohen si njerëz të padisiplinuar.
Lumezi për vdekjen e Dafina Zhubit: Hetimet vazhdojnë Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, gjatë një konference për shtyp ku prezantoi raportin e punës së Prokurorit t
Nuk do ta besoni ndryshimin drastik të kësaj vajze, humb 90 kilogramë për 12 muaj (FOTO LAJM) Një studente e fakultetit juridik ka habitur kolegët e saj, të cilët mezi po e njohin që kur brenda 12 muajve arriti t’i
Liverpooli blindon Gomezin Liverpool tashmë e ka konfirmuar se Joe Gomez ka vazhduar kontratën me “Të Kuqtë”. 19 vjeçari i cili erdhi në Anfield
Pensionet/ Ja si ndryshon mosha dhe vjetërsia për burrat e gratë këtë vit Rritja graduale e moshës dhe vjetërisë në punë ndikojnë drejtpërdrejt në masën e pensionit të pleqërisë, duke qenë se ja
Nëna vajton të birin që u vetëvar: Ma morën të gjallë, pse nuk ma sjellin? Familjarët e të riut që u vetëvar në burgun e Rrogozhinës akuzojnë shtetin për ngjarjen. Ata thonë se në vend të dja
"Kur gratë dhunohen si "kur**" e "lavi**", injoranca do gjej frymëzim" Një përballje e fortë ishte kjo e ditës së sotme mes ministrit Tahiri dhe PD, lidhur me urdhërin e mbrojtjes së gruas që
Lumezi: Sistemi Gjyqësor në Kosovë nuk është i pavarur Sistemi i drejtësisë në Kosovë vazhdon të përballet me probleme të mëdha, deklaruan drejtuesit e mekanizmave të drejtësi
Djali 10-vjeçar i Donald Trump mezi qëndron zgjuar gjatë fjalimit të babait (VIDEO) Ishte padyshim nata më e rëndësishme në jetën e Donald Trump kur ai u zgjodh Presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkua
Nxënësit mezi marrin frymë nga smogu, mbyllen shkollat në Delhi Kryeministri i Delhit ka dhënë urdhër për të mbyllur të gjitha shkollat në kryeqytetin indian për tre ditë pasi qytetarë
Clinton: Për veshjet më shërben si frymëzim Tupac dhe Snoop Dogg (VIDEO) Kandidatja republikane për presidente, Hillary Clinton ka qenë e ftuar dje në një emision e mëngjesit, “The Breakfast C
Babai i Bekim Balajt rrëfen emocionet: Gjithë qyteti në këmbë, mezi piva kafe Në Malësinë e Madhe është bërë një festë e madhe pas ndeshjes së kombëtares me Lihtenshtejnin, ku fituam 2-0. Pak kilome
Marinsi transplanton krahët 'Mezi pres ti mbaj dorën të dashurës!' John Peck, marinsi amerikan i cili humbi gjymtyrët e tij në një shpërthim në Afganiztan, i është nënshtruar një trasplan
Lumezi prokurorëve: Mos ndërhyni aty ku nuk ju takon! Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka deklaruar se pavarësia e prokurorëve duhet të jetë thelbi i një sistemi t
Ja çfarë ndodh kur dy meshkuj mundohen të veshin korse (VIDEO) Një video e publikuar nga Daily Mail tregon se si dy meshkuj eksperimentojnë duke veshur korse, armën sekrete të femrave
Robbie Williams me një album të ri Pas një shkëputjeje 3-vjeçare, këngëtari Robbie Williams rikthehet në industrinë e muzikës me albumin e tij të ri të tit
I jepet lamtumira 35-vjeçares/ Të afërmit: Mezi po prisnim të lindte E ngjarje e dhimbshme ndodhi një ditë më parë. Nënë e bijë ndërruan jetë në spital njëra pas tjetrës e po kështu veç e v
"Gjermania ka nevojë për më shumë sulmues si Gomezi" Sulmuesi i Bayern Munich dhe Kombëtares gjermane, Thomas Muller beson se Gjermania ka nevojë për më shumë opsione në faz