999 rezultate për

mezi

Basha uron homologun grek: Fitorja juaj, shembull e frymëzim edhe për Shqipërinë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar Kyriakos Mitsotakis për fitoren e tij në zgjedhjet e përgjithshme
Nuse këtë verë, këto janë modelet e flokëve për t' u dukur një princeshë e vërtetë (FOTO LAJM) Jeni te pavendosura se çfarë modeli flokësh te zgjidhni për ditën tuaj me te madhe. Nëse dëshironi te keni një pamje ori
Një nga vendet më mahnitëse që u bë frymëzim për filmin “Avatar” (VIDEO) Një nga vendet më mahnitëse dhe më të bukura në botë, Zona Wulingyuan Scenic në provincën Hunan të Kinës ka më shumë se
Ivica Daçiç i shpëton sulmit me bombë në Somali: Mezi dolëm, shumë të vdekur Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç, ishte Somali, në takim me presidentin e vendit në pallatin presidencial në Mo
10 pikturat më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM) Arti i pikturës është një nga artet më të vlerësuara. Shumë ndjenja fshihen pas telajos dhe ngjyrave. E si e të pas
Rrëfehet Ronaldo: Njerëzit mezi presin që të gaboj, por jam i përgatitur Në një intervistë për "El Pais", Cristiano Ronaldo foli gjatë për disa nga pyetje provokuese që i bën gazetarët. I k
Claudia Romani, "frymëzimi" i tifozëve të Milanit në këtë moment (FOTO LAJM) Claudia Romani nuk rresht së mbështeturi Milanin as në këtë moment delikat. Pavarsisht formës së dobët që kanë shfaqu
Nis protesta e VV kundër Lumezit (FOTO LAJM) Ka nisur protesta e Lëvizjes Vetëvendosje, para ndërtesës së Kryeprokurorit të Shtetit. Një numër i madh i qytetarëve
Klopp: Mezi pres ndeshjen përballë Barcelonës Trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, ka folur për "BT Sport" pas fitores 4-1 të marrë në çerekfinalen e kthimit kundër
Vinicius Junior afër rikthimit, mezi po pret ndeshjen e parë me Zidane Vinicius Junior është afër që të rikthehet nga lëndimi dhe të bëjë paraqitjen e parë nën urdhëratë e Zinedine Zidane.
Mbrojtësi i United: Mezi po presim ti tregojmë Barcelonës çfarë dimë të bëjmë Mbrojtësi i Manchester United, Chris Smalling, ka folur sot në prag të ndeshjes çerekfinale të Champions League që “djaj
Mezi po prisni sezonin e verës? Keni harruar anën e "errët" (FOTO LAJM) Sezonit veror nis për pak e një pjesë e madhe e njerëzve do të dynden drejt bregdetit. Shumë prej nesh mezi e presin kët
Sadiku: Mezi po pres te kthehem te goli Kombëtarja shqiptare ka nisur grumbullimin për dy ndeshjet e para eliminatore për "Euro 2020" me Turqinë dhe Andorrën.
Trajneri Frankfurtit gati të eleminojë Interin Trajneri i Eintracht Frankfurtit, Adi Hutter, dhe mesfushori Makoto Hasebe besojnë fuqishëm se mund ta eliminojnë Interi
Joshua i drejtohet Millerit: Mezi po pres të përballem me ty dhe të të tregoj vendin Pas konferencës së parë për shtyp të zhvilluar disa ditë më parë në Nju Jork, boksierët Anthony Joshua e Jarrell Miller
"Ide Trumpiste", deputeti i PD-së tregon frymëzimin për mandatet Djegia e mandateve nga opozita ka sjellë shumë reagim në vend. Së fundmi këtë çështje e ka komentuar edhe debuteti i
Ish-mbrojtësi i Realit: Mezi pres që Messi t'i jap fund futbollit Duket se të gjithë në Real Madrid duan ta shohin Lionel Messin, rivalin e tyre më të madh ndonjëherë, duke i varur këpuc
Can: Mezi pres të fitojmë Champions Leaguen Mesfushori i Juventus, Emre Can, duket se ka rënë në nivelin e tifozëve të skuadrës së tij. Ai ka insistuar se skuadr
Kjo shqiptare është frymëzimi i Ariana Grandes për këngën e re Këngëtarja me famë botërore, Ariana Grande është një ndër këngëtaret që pothuajse të gjitha këngët që nxjerr i kthehen n
Shkoi të peshkonte, por në grep i ra krijesa e çuditshme Riahn Brewington kishte dalë si zakonisht për peshkim me një kallam të vogël në Wilmington të Karolinës të Veriut. Po