999 rezultate për

mevlani

“Kapardisu me lekët e popullit”, Armina Mevlani bën debat me komentuesin (FOTO LAJM) Blogerja e njohur, Armina Mevlani e vendosur shpesh në qendër të vëmendjes së medias dhe mjaft e komentuar në rrjetet so
Dasma mbretërore, Armina Mevlani kritikon princeshën e re (FOTO LAJM) Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani ka treguar se nuk i ka pëlqyer fare Meghan Markle. “A ju pëlqen fustani i
Jeni kurioz? 10 fakte që nuk dinit për Armina Mevlanin Armina Mevlani është gruaja e Shkelzen Berishës dhe shfaqet shumë joshwse nw rrjetet e saj sociale. Ajo është një imazh
Armina guxon si asnjëherë, sjell setin e ri provokues buzë detit (FOTO LAJM) Armina Mevlani është kthyer prej kohësh një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blog
Veshur në të bardha! Armina Mevlani mahnit fansat me këtë foto (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një prej femrave shqiptare që duket më së miri. Armina si rrallë herë ka ndarë në Instastory e
Me syze dhe pa make-up, Armina Mevlani zhgënjen fansat (FOTO LAJM) Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
Armina Mevlani del jashtë çdo parashikimi: A do t'ja lante këmbët Berishës? A do t'ia lante këmbët Berishës si nuse që është? Armina Mevlani e ftuar në "Kurthin e Piter Panit", ka rrëfyer për h
A i thotë Berishës babi? Armina Mevlani përgjigjet me diplomaci Lidhja e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës është në qendër të vëmendies të mediave rozë. E ftuar në emisionin “Në
Armina Mevlani një nuse për shtëpi, shikon çfarë bën për Shkëlzenin (FOTO LAJM) Kemi parë pafund foto të jetës luksozë së Armina Mevlanit, por nuk na ka qëlluar shpesh të shohim duke gatuar. Armi
U martua 22-vjeç, si lindi dhe përfundoi dashuria e ndaluar e Shkëlzenit me Sadijen Pavarësisht se është larg politikës, Shkëlzen Berisha ka qenë dhe është gjithmonë në qendër të mediave. Kryesisht kj
Armina humb peshë në mënyrë drastike, publikon imazhet shqetësuese (FOTO LAJM) Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
Armina Mevlani gjendet në dilemë, shikoni përse! (FOTO LAJM) Bukuroshja Armina Mevlani është aktive në postimet e saj në rrjetet sociale. Si blogere që është ajo kujdeset të hed
Armina Mevlani tregon "pasurinë" e saj (FOTO LAJM) Armina Mevlani, blogerja e njohur shqiptare ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku shfaq "pasurinë"
Armina Mevlani prezanton makinën luksoze (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një ndër femrat e komentuara të showbizit, dhe ndër të tjera për format e saj të mira trupore.
Armina Mevlani provokon përsëri, shikoni sa bukur duket (FOTO LAJM) Armina Mevlani është blogeria e njohur shqiptare e cila ka kohë që është në qendër të vëmendjes. Në foton e potuar s
Armina Mevlani kopjon Rita Orën (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft provokuese në të cilën sapo ka dalë nga d
Armina Mevlani rikthehet në të 80-tat, duket kaq me stil (FOTO LAJM) Armina Mevlani është blogeria e njohur shqiptare e cila ka kohë që është në qendër të vëmendjes. Në disa imazhe të p
Befason Armina Mevlani, nis zakonin e keq (FOTO LAJM) Armina Mevlani nuk ndalet së provokuari. Herë me rroba seksi e herë më foto nga pushimet luksoze, ajo gjithmonë arrin të
Udhëtimet dhe veshjet e shtrenjta, Armina tregon çfarë mendon Shkëlzeni Armina mevlani është një nga blogeret më të përfolura në Shqipëri, për shkak edhe të lidhjes së saj me Shkëlzen Berishës
Armina Mevlani bëhet nostalgjike dhe poston foton e papritur (FOTO LAJM) Armina Mevlani, e dashura e djalit të ish-kryeministrit, Shkëlzen Berisha, duket se është ndjerë nostalgjike. Ajo së