999 rezultate për

mesazh

Meta takon Nën Sekretarin e SHBA,mesazhi që i përcolli kreu i shtetit Presidenti Ilir Meta ka takuar Nën Sekretarin e Shtetit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Zhvillimin Ekonomik, En
Mesazhi i Gjermanisë për Shqipërinë: Vetëm nëse deri atëherë i ka plotësuar të gjitha kushtet! Gjermania po punon intensivisht si për hapjen e konferencave ndërqeveritare ashtu edhe për liberalizimin e vizave me Kos
Presidenti i Atletico Madridit ka një mesazh për Lionel Messin Lionel Messi është i mirëpritur t’i bashkohet Luis Suarez tek Atletico Madrid, nëse ai akoma dëshiron të luajë përkrah u
SHBA-të dërgojnë anijen gjigante në Kretë, mesazh i fortë për armiqtë Anija gjigante ushtarake e SHBA-ve, USS Hershel "Woody" Williams do të ankorohet përgjithmonë në bazën amerikane të Soud
Erdogan mesazh të fortë Greqisë: Ne jemi pritës në mesdhe, jo mysafirë! "Turqia është një vend mesdhetar. Ne jemi pritës këtu siç kemi qenë gjatë gjithë historisë, jo mysafirë..." Erdogan k
Luis Suarez i përgjigjet mesazhit të Lionel Messit Ju meritonit të largoheshit siç e meritonit, si një nga lojtarët më të rëndësishëm në histori të klubit, pasi arrite gjë
Solskjaer mesazh direkt për futbollistët e tij Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka reaguar ashpër për herë të parë ndaj lojtarëve të tij duke i bërë
Vidal flet si lojtar i Interit, ky është objektivi te klubi "zikaltër" Arturo Vidal ka publikuar mesazhin e parë pas transferimit në Inter. Arturo Vidal ka publikuar mesazhin e tij të parë
"Një ditë do takohemi sërish bashkë", Messi mesazh emocionues për Vidal Mesfushori Arturo Vidal, la sot Barcelonën për të zbarkuar në Milano, ku do t’i bashkohet Interit të Antonio Kontes.
Frikësoi "Komitët", Adnani ka një mesazh të rëndësishëm për të thënë (VIDEO) Ditën e djeshme në lagjen Gjorqe Petrov te Shkupit tifo grupi maqedons "Komitet", ofenduan shqiptarët. Disa krushq sh
"Zot t’i dalim këtij vatani", Meta me mesazh të fortë nga Zall Dardha Kreu i vendit, Ilir Meta ka vizituar sëfundmi fshatin Zall Dardhë të Dibrës nga ku ka ndarë emocionet e tij. Në një
Muriqi kthehet në Turqi për ti dhënë lamtumirën skuadrës, mesazh emocional nga ura e Stambollit (VIDEO) Largimi i Vedat Muriqit nga Fenerbahce është përcjell me respekte nga skuadra e madhe turke. Si rrallë herë në futboll,
Ushtarja më joshëse në botë, bukuroshja ka një mesazh për Presidentin (FOTO LAJM) Ushtarja më seksi në botë ka një mesazh për Presidentin Donald Trump, ndërkohë që pozon me rroba ushtarake, për një set
"Mos u bëni vonë si unë": Turku përlot me mesazhin pak para se të vdiste nga koronavirusi Koronavirusi ka vrarë 929 mijë persona deri më tani në të gjithë botën, ndërkohë që efektet financiare janë të pallogari
Shkollë në kohë kovidiane, Rama e nis ditën me këtë mesazh 14 shtatori përkon me hapjen e shkollave për vitin e ri 2020-2021. Ndryshe nga vitet e tjera, ky vit do të fillojë me
Shkolla nis nesër, Rama jep mesazhin e rëndësishëm Ditën e nesërme nis shkolla për të gjithë nxënësit. Kryeministri Edi Rama ka bërë një urim për të gjithë nxënësit që
"Po vjen periudhë e vështirë", Manastirliu mesazh para hapjes së shkollave Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar një mesazh për nxënësit, mësuesit dhe pr
Hapja e shkollave të hënën, drejtoresha e OBSH për Shqipërinë jep dy mesazhe Drejtoresha e OBSH-së për Shqipërinë, Dr. Bettina Menne, ka lëshuar një mesazh për nisjen e vitit të ri shkollor të hënë
Labinot Tahiri me mesazh për fansat: Jetoni çdo herë me shpresë, mos të qëndrojmë vetëm duke u ankuar Këngëtari i njohur dhe ish-deputeti, Labinot Tahiri, vazhdon të jetë personazh shumë aktiv dhe i ndjekur në rrjetet soci
"Hazall" infektohet me COVID-19, si është gjendja e aktores (FOTO LAJM) Aktorja e njohur turke Alina Boz është infektuar me koronavirus. Lajmin e bëjnë të ditur mediat turke e më pas është kon