999 rezultate për

menjehere

Menjëherë pas dasmës, bashkëshortja e futbollistit shqiptar është shtatzënë (FOTO LAJM) Në shtator futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica kurorëzoi në martesë dashurinë disa vjeçare me bukuroshen
Kur fëmija juaj të ankohet nga stomaku jepini menjëherë 3 ushqimet e mëposhtme Kur ke dhimbje stomaku është e vështirë të shpërqendrosh mendjen, për të vazhduar i/e qetë ditën. Megjithatë nuk mund të
Tension para sfidës Lazio-Celtic, plagosen me armë të ftohta dy tifozë (VIDEO) Lazio-Celtic nuk ka filluar në mënyrën më të mirë të mundshme. Po flasim për sfidën e vlefshme për "Europa League", që d
Dora në vend të papërshtatshëm, kjo foto e CR7 dhe Georginës është bërë virale (FOTO LAJM) Ronaldo dhe Georgina janë çifti më i komentuar në showbiz. Të ftuar së fundmi të dy në "MTV EMA 2019", çifti i famshë
Theu këmbën, Everton me komunikatë zyrtare për Andre Gomes Andre Gomes pësoi një lëndim të rëndë në këmbën e djathtë në ndeshjen e Premierligës kundër Tottenham. Futbollisti i
Aksident në Rrugën e Kombit, ka të plagosur (VIDEO) Dy automjete janë përplasur në dalje të Milotit përgjatë Rrugës së Kombit. Drejtuesit e dy mjeteve kanë marrë plagë d
12 thelpinj hudhra dhe barku juai fryrë do të zhduket menjëherë Pesha e tepër tek çdo organizëm shoqërohet me shtimin e sasisë së yndyrës apo dhjamit, sidomos në pjesën e barkut apo zo
Makina përplas shqiptarin në Itali, humb jetën babai i tre fëmijëve Një baba shqiptar ka humbur jetën ditën e sotme në Itali. Ngjarja erëndë ka ndodhur në në një kryqëzim në aksin rrug
"Nuk e kam vrarë unë", shqiptari mohon akuzat për të moshuarën në Itali Një shqiptar është arrestuar në Itali pasi akuzohet se i ka marrë jetën një gruaje 91 vjecare në tentativë për ta grabit
I mori jetën 91 vjeçares italiane, vihet në pranga shqiptari Një shqiptar është arrestuar në Itali pasi akuzohet se i ka marrë jetën një gruaje 91 vjecare në tentativë për ta grabit
Koha për të pastruar dollapin! Këto janë rrobat që duhet t’i hidhni në kosh menjëherë (FOTO LAJM) E keni parasysh kur hapni dollapin dhe pavarësisht se është gati të bie në tokë nga rrobat, nuk gjeni asgjë për të veshu
Pasi u tha se kërcënoi frikshëm Selena-n, reagon Hailey! Komenti që u fshi menjëherë Ditën e djeshme Selena Gomez hodhi në treg këngën e saj me titull “Lose you to love me” . Kënga u komentua shumë gja
Shqiptari tapë, rreh me shkop byreku bashkëshorten Një 40 vjeçar me origjinë shqiptare ka rënë në pranga të policisë, pasi rrahu me shkop byreku gruan e tij. Ngjarja nd
Spartak Ngjela zbulon hapin e vetëm që do sillte hapjen e negociatave për Shqipërinë Avokati Spartak Ngjela nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar për vendimin e shumë pritur nëse do të hapen
Justin Bieber publikoi fotot e dasmës, Selena Gomez reagoi menjëherë (FOTO LAJM) Selena Gomez është shumë pak aktive në rrjetet sociale dhe çdo herë që publikon diçka menjëherë bëhet burim për lajme.
SHBA: Presim që qeveria e re e Kosovës të rifillojë menjëherë bisedimet me Serbinë Në deklaratën e parë për zgjedhjet në Kosovë, një zëdhënës i Departamentit të Shtetit tha se Shtetet e Bashkuara presin
Ky lëng i thjeshtë që kemi në shtëpi shëron mëlçinë menjëherë Nga studimet rezulton se hirra përmban 16 lloje proteinash. Hirra është e pasur me tetë minerale, vitamina kryesisht ato
Shkencëtari lejon pitonin gjigant ta kafshojë në krah, videoja e tmerrshme bëhet virale (VIDEO) Një shkencëtar ka lejuar një piton gjigant që t’i ngulë dhëmbët në trup vetëm për të sfiduar veten për një video për His
Keni bark të fryrë? Arsyet pse duhet të shkoni menjëherë te mjeku 10% deri 30% e popullsisë vuan nga fryrja. Problemet me tretjen, menstruacionet, kapsllëku dhe alergjitë ushqimore janë
Pantallona komplet transaperente, Tayna fshin menjëherë pas publikimit foton (FOTO LAJM) Prej disa ditësh reperja e cila njihet për hitet e suksesshme, Tayna ndodhet në SHBA. Menaxheri i reperes tha se ajo ndo