999 rezultate për

mehmeti

E bujshme, Ermira Mehmeti largohet nga politika? Ermira Mehmeti përfundimisht do të largohet nga politike dhe nga partia shqiptare në pushtet, BDI. Portali “Lajmpress
Ja si e kalon ditën Ermira Mehmeti (VIDEO) Deputetja shqiptare Ermira Mehmeti, këtë herë ka vendosur të flas e të tregojë për jetën e saj private. E ftuar në emisi
Kim Mehmeti: Qelbësira nuk pastrohet me një qelbësirë tjetër Publicisti i njohur, Kim Mehmeti ka deklaruar se formula më e mirë që Maqedonia të mbijetojë është që të bëhet shtet dye
Mehmeti: Ivanov është fajtor për shpërthimin e krizës Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti dje ka deklaruar se kryetari i ashtuquajtur Gjorge Ivanov, në mënyrë të drejtpërdrejt
Mehmeti: Pse të humbim kohë me bërjen e ‘aleancave’ që do prodhojnë hajna? Analisti dhe udhëheqësi i ”Këshillit Opozitar”, Kim Mehmeti në rrjetin social Facebook nëpërmjet një postimi ka komentua
Albanian arrested for terrorism in New York Saimir Alimehmeti, an Albanian living in New York has been arrested in his apartment on charges of terrorism and support
Arrestohet për terrorizëm shqiptari në SHBA Shqiptari Saimir Alimehmeti është arrestuar në banesën e tij në Nju York nën akuzën e terrorizmit dhe mbi të rëndon edhe
Kim Mehmeti: BDI ka probleme me çdo gjë por jo me para Anëtari i Këshillit Opozitar, Kim Memeti, në emisionin “Rruga e Re” në TV Shenja tha se Maqedoninë nuk e sundojnë partit
Kim Mehmeti largohet si drejtor i "Top Channel" zyra Shkup Drejtori i Televizioni kombëtar, Top Channel të zyrës së Shkupit Kim Mehmeti zyrtarisht është larguar nga kjo media. Ng
Ermira Mehmeti: Afera më ka lënduar, por nuk më ka rrënuar Rreth një muaj më parë Maqedonia u "trondit" nga afera e përgjimeve, ku ishte paraqitur një bisedë telefonike që supozoh
Drejtori i VMRO-DPMNE-së sulmon Ermira Mehmetin Drejtori i Arkivit shtetëror, Filip Petrovski, nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka hedhur akuza për
Kim Mehmeti: Ja pse duhet të protestohet më 9 maj Publicisti Kim Mehmeti nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook, u ka dhënë përgjigje gjithë atyre që e pyes
Ja momenti kur Ermira Mehmeti përlotet teksa flet për skandalin e përgjimit (VIDEO) Update- Deputetja Ermira Mehmeti, duke folur sot nga podiumi i Parlamentit shqiptar nuk i ka përmbajtur emocionet e fort
Ermira Mehmeti shpërthen në lot: Ende po vuaj traumën, çdo gjë montim Deputetja Ermira Mehmeti është prononcuar për herë të parë publikisht në Parlamentin shqiptar për skandalin në të cilin
Kim Mehmeti akuzon ambasadën shqiptare në Shkup Publicisti Kim Mehmeti përmes një postimi në facebook ka drejtuar akuza në adresë të ambasadës shqiptare në Shkup, duke
Journalist who published the sexual affair Mehmeti-Xhaferi arrested Serbian authorities have arrested in Novi Sad Macedonian, the journalist Zoran Bozinovski, who published the erotic phon
Arrestohet gazetari që nxori përgjimin erotik Mehmeti-Xhaferi Autoritetet serbe kanë arrestuar në Novi Sad gazetarin maqedonas Zoran Bozhinovski, i cili publikoi përgjimin erotik të
"Musa Xhaferi ta marrë për grua Ermira Mehmetin" (VIDEO) Në emisionin "Pasdite në Top Channel" është zhvilluar një debat lidhur me audio-incizimin e publikuar të bisedës mes dep
Ermira Mehmeti në Opinion: I di shantazhuesit dhe kam edhe fotografitë e tyre Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti përmes një lidhje telefonike në emisionin Opinion në TV Klan ka deklaruar se material
Ja si u prit video hot Mehmeti-Xhaferri në Maqedoni (VIDEO) Korespondetja e Tv Klan në Maqedoni, Arta Tahiri, e ftuar për një lidhje telefonikë në emisionin Opinion, ka folur se si